Rekrutacja Wizz Air w Gdańsku

OPEN DAY recruitment January 14th from 9.00am. Address: Novotel Gdansk Marina, ul. Jelitkowska 20, Gdansk. Please bring a CV in English together with a recent photo
07/01/2010 13:13  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
2010-01-07 18:07   
 - Profil
TAK! Blokowanie kont to moje hobby! Takie poboczne, bo głównie hobbystycznie zajmuję się kolekcjonowaniem informacji o tym, co, kto, komu, gdzie i po co przemyca w majtkach :)
disorder 2010-01-07 18:01   
disorder - Profil disorder
Wiem, że próbujesz mnie sprowokować, żeby potem zablokować mi konto. :) Przykro mi. Nie dasz rady. :)
4tech 2010-01-07 18:00   
4tech - Profil 4tech
ej..dajcie sobie juz spokoj! da dyskusja niczemu nie sluzy....
2010-01-07 17:54   
 - Profil
Podobno dziś nie przyjmuje... A sprawa jest nagła!
disorder 2010-01-07 17:53   
disorder - Profil disorder
Warto iść na rekrutację choćby po to, żeby się sprawdzić.
disorder 2010-01-07 17:50   
disorder - Profil disorder
driver800: Idź do psychiatry. :)
2010-01-07 17:46   
 - Profil
disorder: Po pierwsze - nie rozumiem, dlaczego wmawiasz sobie, że z Tobą dyskutuje, bo nie widzę takowego zjawiska - no chyba, że forum jest Twoją własnością i wszystko co niego dotyczy, dotyczy także Ciebie. Po drugie: dane osobowe? Spójrz w pierwszą lepszą encyklopedie, co oznacza pojęcie "dane osobowe". Po trzecie: chciałbym wierzyć, że kolejna deklaracja zakończenia dyskusji będzie wreszcie wiążąca, zamiast udowadniająca, z jaką dziecinadą w Twoim wykonaniu mamy do czynienia. // Słyszałem, że na pokładach LOT, LOT Charters, i umartwionego Centralwings w majtkach podobno wnoszono nie tylko kawę czy herbatę, ale także słodycze. Kanapki podobno przemycane były w osobistych bagażach z podwójnym dnem, a alkohol podobno był wnoszony w podobno foliowych, podobno taśmą samoporzylepną przyklejanych do ciała (podobno głównie do pleców) workach. Aparaty telefoniczne CC podobno były przerobione w taki sposób, aby mogły drukować lewe rachunki za lewy towar, i tak oto podobno kręcił się interes. Podobno też proceder ten uskuteczniała tylko męska część CC. Info z pierwszej ręki od CC.
disorder 2010-01-07 17:33   
disorder - Profil disorder
W Norwegian system sprzedaży jest tak zbudowany, że podobno nie ma możliwości niczym na lewo handlować. W LOT Charters postawiono na raportowanie i kontrolę. Obserwuje się też ilość sprzedanego asortymentu. Bywają podstawieni klienci.
disorder 2010-01-07 17:30   
disorder - Profil disorder
Znajomi z Ryanair mówią, że u nich takie sytuacje się nie zdarzają - zbyt dobre mechanizmy zapobiegania i raportowania takich zdarzeń są. To samo w easyJet - dużo raportów, kontrole i dobre zarobki. Nie opłaca się po prostu.
aynis 2010-01-07 17:24   
aynis - Profil aynis
Zapewne też w takim razie i w innych tanich liniach podobne sytuacje się zdarzają.
disorder 2010-01-07 17:21   
disorder - Profil disorder
Driver800: Ja dyskusje z Tobą zakończyłem kiedy ujawniłeś moje dane osobowe na forum. // Ja nie wiem, jakie dokładnie mechanizmy lewej sprzedaży tam działają. Jak mnie Wizzair zatrudni jako speca od zlikwidowania lewej sprzedaży to wytropię. Herbata i kawa wnoszona w majtkach podobno jest sprzedawana na pokładzie Wizzair. Info z pierwszej ręki od CC.
2010-01-07 17:16   
 - Profil
Głównie o C0 tak mówiono i złodziejskie żyłki obnażano w związku z tamtym cabin crew... Co do lewego towaru na pokładzie Wizz Air - chętnie poznam, w jaki niby sposób mogliby (konkretnie jakim asortymentem) kreatywnie obracać przychodami, aby wyjąć "coś z boku". Z mojego doświadczenia - od CC W6 zawsze za zakupy otrzymywałem rachunek - tak gwoli odrobiny ścisłości.
aynis 2010-01-07 17:13   
aynis - Profil aynis
Swoim towarem, kupionym w sklepie. Albo sprzedając zestaw po cenach za sztukę.
jetair 2010-01-07 17:07   
jetair - Profil jetair
Disorder - co masz na myśli pisząc "niskie zarobki" (kwota). Jakim lewym towarem handlują załogi? Alkohole?
aynis 2010-01-07 16:41   
aynis - Profil aynis
Co do lewego sprzedawania towarów na pokładzie - o c0 też tak mówiono...
disorder 2010-01-07 16:40   
disorder - Profil disorder
Niskie zarobki, kiepska atmosfera. Jedyny plus to szybka rekrutacja (1 dzień) i dla niektórych to, że załogi na potęgę handlują lewym towarem na pokładzie. Jak ktoś ma złodziejską żyłkę to powinien składać.
irton 2010-01-07 15:33   
irton - Profil irton
chociaz ja osobiscie to wolałbym pracować jako kontroler lotów...
irton 2010-01-07 15:31   
irton - Profil irton
hm interesujace
wojtek 2010-01-07 15:27   
wojtek - Profil wojtek
Znowu? 8 grudnia też była rekrutacja.
aynis 2010-01-07 13:40   
aynis - Profil aynis
Jak zwykle rekrutacja jest w takim terminie, że mi nie pasuje!! To już któryś raz z kolei! Poczekam aż otworzą bazę we Włoszech :P
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy