Dziwna płatność w WIZZ

Mam taką nietypową sprawę, mianowicie w dniu 28 grudnia Wizz naliczył na mojej karcie kredytowej opłatę w kwocie 3,50 euro ( 14,81 zł ) i jest napisane jako tytuł transakcji coś takiego : WIZZ AIR KASTRUP DK. Czy ktoś orientuję się co to może być ? Dodam, że ostatni raz kartą za bilet w Wizz płaciłem w grudniu 2008 czyli ponad rok temu !!!!! Jakim prawem Wizz pobiera sobie z mojej karty jakaś kwotę ??!! Wysłałem do nich mail'a ale nie spodziewam się odpowiedzi wcześniej niż po 3-4 tyg ( jeżeli w ogóle odpiszą ). Nie zamierzam do nich dzwonić za 3,66 zł za 1 min.żeby mi zwrócili 15 zł. Nie rozumiem tylko jak to jest możliwe coś takiego. Dodam, że nigdy w życiu nie byłem w Danii. Czy ktoś z Was orientuje się robić w takiej sytuacji ?
03/01/2010 20:16  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
paolo-79 2010-01-08 04:49   
paolo-79 - Profil paolo-79
no q..typowissime dla Wipierdka...madre mia czy ten koles moze zaprzestac spamowac to forum??
mrader 2010-01-04 11:20   
mrader - Profil mrader
zdarza się...hm,czy coś w tym stylu... ;D
wiperek 2010-01-04 09:52   
wiperek - Profil wiperek
He he he, no tak dzięki za wyjaśnienia. Przypomniało mi się właśnie, że płaciłem kartą za czerwone wino na pokładzie samolotu i zupełnie mi to wypadło z głowy.....sorka za zamieszanie !!! I bez głupich postów proszę typu :"typowe dla Wiperka czy coś w tym stylu" :-)
gregory 2010-01-03 21:27   
gregory - Profil gregory
Pewnie zakupy na pokładzie, jakaś kawa czy coś. A duńska transakcja bo może tam wysyłają wszystkie transakcje z pokładu to przetworzenia.
mrader 2010-01-03 21:04   
mrader - Profil mrader
wiperek chyba nie myślałeś,że WizZ zasponsoruje Twoje zakupy na pokładzie...hehe ;)
marecki 2010-01-03 20:32   
marecki - Profil marecki
zwróć się do banku z pytaniem o tę transakcję
wiperek 2010-01-03 20:16   
wiperek - Profil wiperek
Mam taką nietypową sprawę, mianowicie w dniu 28 grudnia Wizz naliczył na mojej karcie kredytowej opłatę w kwocie 3,50 euro ( 14,81 zł ) i jest napisane jako tytuł transakcji coś takiego : WIZZ AIR KASTRUP DK. Czy ktoś orientuję się co to może być ? Dodam, że ostatni raz kartą za bilet w Wizz płaciłem w grudniu 2008 czyli ponad rok temu !!!!! Jakim prawem Wizz pobiera sobie z mojej karty jakaś kwotę ??!! Wysłałem do nich mail'a ale nie spodziewam się odpowiedzi wcześniej niż po 3-4 tyg ( jeżeli w ogóle odpiszą ). Nie zamierzam do nich dzwonić za 3,66 zł za 1 min.żeby mi zwrócili 15 zł. Nie rozumiem tylko jak to jest możliwe coś takiego. Dodam, że nigdy w życiu nie byłem w Danii. Czy ktoś z Was orientuje się robić w takiej sytuacji ?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy