Odprawa online w Ryanair - błąd

Witajcie, przy odprawie online w Ryanair wyskakuje mi błąd i nie mogę się odprawić. Czy biuro rezerwacji jakieś lokalne np. w Bydgoszczy mogło by mnie odprawić? Chciałbym uniknąć 5zł/min na infolinii Ryanaira + 10min słuchania melodyjki za 50zł. Na lot wcześniej odprawiłem się normalnie, a na dzień następny wyskakuje błąd, może to być spowodowane podwójną rezerwacją.
02/01/2010 11:29  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
Kostek32 2016-08-18 21:36   
Kostek32 - Profil Kostek32
A poinformowali cię czemu nie mogłeś odprawić się sam?
gość_eccaa 2016-08-18 16:43   
gość_eccaa - Profil gość_eccaa
9
jetair 2010-01-05 17:35   
jetair - Profil jetair
"Połączyliście się Państwo z centrum telefonicznym linii lotniczej Ryanair. Państwa rozmowa oczekuje na połączenie z agentem. Połączenie nastąpi w możliwie najkrótszym czasie. Informujemy uprzejmie, iż oferujemy również możliwość skorzystania z wynajmu samochodu a także możliwość objęcia ochroną ubezpieczeniową podróży. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani o szczegóły oferty należy pytać naszego agenta."
jetair 2010-01-05 14:53   
jetair - Profil jetair
Zadzwoniłem przed chwilą - nie powiem liczyłem na koszta 50zł za samo słuchanie melodyjki. Melodyjki słuchałem minutę. Całkowity czas połączenia wyniósł 1min59sec, czyli 10zł. Dość przyjemny głos ma polskie Call Center. Odprawili mnie ręcznie, wszystko na wysokim poziomie i szybko.
jetair 2010-01-04 15:09   
jetair - Profil jetair
Opcja odprawy jest już możliwa - na lot 19 stycznia odprawiłem się już w zeszłym roku. To jest ewidentny błąd.
marqoos_pl 2010-01-04 10:57   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Ale skoro dopiero we wtorek jet 15 dni do powrotu, to prawdopodobnie wtedy będziesz mógł zrobić normalny check-in. Wcześniej tylko na wylot (15 lub mniej dni na konkretnego lotu, nie rozpoczęcia całej podróży).
jetair 2010-01-03 22:23   
jetair - Profil jetair
Jak bym poleciał tak jak chciałem 3 dni pod rząd POZ-STN-BZG to było by fajnie, bo zdjęcia bym zrobił Bydgoszczy z podejścia takie jak potrzebuję. Ale tak jest nawet lepiej, bo po raz bodajże 5 zobaczę Londyn, który ciągle mi się podoba. Minus to spanie na lotnisku i jedna szansa na EPBY na dobre zdjęcia.
jetair 2010-01-03 19:54   
jetair - Profil jetair
Na obu się nie da. Zadzwonię we wtorek do nich (15dni przed powrotem). Nie chcę zmieniać - to mi pasuje idealnie.
marqoos_pl 2010-01-03 13:06   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
A próbowałeś się w takim razie na tej drugiej rezerwacji odprawić??? Jeżeli Ci tak zmienili, to zamień sobie przecież na coś innego ten lot, jeżeli potrzebujesz (jeżeli by to było więcej niż 5h to mogą Ci to zmienić na dowolną trasę z siatki FR w terminie 7 dni wcześniej/później od oryginalnej daty wylotu).
jetair 2010-01-02 19:22   
jetair - Profil jetair
Myślę, że zawiniło to, że mam podwójny booking na ten lot. Miałem lecieć:
19.01 POZ-STN-BZG
20.01 POZ-STN-BZG
21.01 POZ-STN-BZG
Ale Ryanair zrobił z codziennego BZG-STN-BZG tylko bodajże 4 w tygodniu i mi zmienili rezerwacje, że tylko 19-20 mogę lecieć (niestety) i mam podwójną na STN-BZG tego dnia. Zadzwonię w poniedziałek o 15 na infolinię, żeby mnie ręcznie odprawili. Mam nadzieję, że zapchana nie będzie i melodyjki maksymalnie 2 min posłucham.
marqoos_pl 2010-01-02 19:17   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
'jetair' - Zazwyczaj godziny ranne (szczególnie po długiej przerwie jak była teraz) są wściekle-zajęte :). Myślę, że tak ok. 15-16-tej powinno być najmniej (wiele osób jeszcze jest w pracy albo dopiero z niej wraca i nie ma czasu dzwonić). Między 17-20 też raczej będziesz długo czekał... Ale, to co Ci napisałem. Próbuj, może czasami coś gdzieś się zablokowało i dlatego nie przechodzi ten check-in... Wciąż masz jeszcze dużo czasu. Powodzenia z tym i daj znać, jak już się wyjaśni.
jetair 2010-01-02 17:33   
jetair - Profil jetair
Wole na numer Polski, bo mój angielski jest ograniczony, i co z tego, że będę płacił kilka razy taniej, skoro będę rozmawiać wtedy kilka razy dłużej. Tak więc dla Polski czynne maja w godzinach 11.00 - 19.45. W jakich godzinach najmniejszy ruch mają na linii?
jetair 2010-01-02 17:31   
jetair - Profil jetair
Pierwszy lot jest 19 stycznia (POZ-STN) na który odprawiłem się już w ubiegłym roku, a na powrót 20 stycznia STN-BZG piszę, że nie mam 16 lat, co mnie dziwi, bo jak nie mam, jak mam. EasyBusa sobie już ze Stansted opłaciłem nawet do Londynu.
marqoos_pl 2010-01-02 14:09   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
'jetair' - najszybciej i najtaniej jest na irlandzki numer (na stronie podany jest jako "rest of the world", dla samej Irlandii jest też spore oczekiwanie, a na ten pierwszy, a jest to dokładnie +353 1 2480856). A nie jest ten drugi lot na więcej niż 15 dni? Ja bym poczekał i spróbował się się odprawić potem. Powinno działać.
jetair 2010-01-02 13:58   
jetair - Profil jetair
Mimo wszystko zadzwonię z Polski - w jakich godzinach mają najmniejszy ruch?
kobek 2010-01-02 13:37   
kobek - Profil kobek
na infolinię Ryana najlepiej dzwonić ze Skypa na irlandzki nr. stacjonarny (jest w irlandzkiej wersji strony i nie jest to numer za podwyższoną stawkę).
jetair 2010-01-02 11:35   
jetair - Profil jetair
Dobra, Bydgoszcz i Kraków mówią, żebym do Ryanaira zadzwonił - w jakich godzinach jest najmniejszy czas oczekiwania na konsultanta? Nie chcę wydać majątku na połączenie, za głupie słuchanie melodyjki.
jetair 2010-01-02 11:29   
jetair - Profil jetair
Witajcie, przy odprawie online w Ryanair wyskakuje mi błąd i nie mogę się odprawić. Czy biuro rezerwacji jakieś lokalne np. w Bydgoszczy mogło by mnie odprawić? Chciałbym uniknąć 5zł/min na infolinii Ryanaira + 10min słuchania melodyjki za 50zł. Na lot wcześniej odprawiłem się normalnie, a na dzień następny wyskakuje błąd, może to być spowodowane podwójną rezerwacją.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy