Brak potwierdzenia i danych Ryanair

Witam! nie mogłem znależć odpowiedzi na mój problem na forum więc postanowiłem napisać nowy temat. Opiszę sytuację. Zakupiłem z początku grudnia bilet ryanair z KRK do Niemiec + powrót. Odprawiłem się na obydwa loty już przed wylotem z Polski. Wydrukowałem 2 karty, otrzymałem potwierdzenie rezerwacji, kasa z karty znikneła. Za 2 dni wracam do Polski, sprawdzam z ciekawości status na stronie i tu niespodzianka: Niepotwierdzony do czasu odbioru jakiegoś emaila. Próbowałem powtórnie wydrukować karte pokladowa żeby się upewnić czy wszystko jest Ok i okazuje się że tym razem chce drukować karte bez nr dowodu i daty ważności - tylko z nazwiskiem. Emaila odebrałęm zaraz po zakupie biletu, a wczeniej wydrukowane karty były kompletne. Moje pytanie brzmi, czy jest to powód do zmartwień? dzieki za info
27/12/2009 14:44  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
mrader 2009-12-31 01:52   
mrader - Profil mrader
..."na gatach"....................hm?;x
that 2009-12-30 22:01   
that - Profil that
Na CHECK'N GO nie ma juz danych z paszportu/ dowodu osobistego jak i daty waznosci. Pozostalo jedynie imie/nazwisko oraz narodowosc. Tak wiec nie bedzie juz porownywania numerow na gatach.
gregory 2009-12-27 21:02   
gregory - Profil gregory
Zawsze tak jest, gdy po odbytym pierwszym locie logujemy się do rezerwacji to status jest NIEPOTWIERDZONY. A jeśli chodzi o dane dokumentu to od 18 grudnia nie ma już na kartach pokładowych tych danych.
michalb 2009-12-27 20:52   
michalb - Profil michalb
nie ma powodu do zmartwień skoro pierwszy lot się odbył
mrader 2009-12-27 15:35   
mrader - Profil mrader
skoro pierwszy lot już się odbył to status jest niepotwierdzony...hm
mleko 2009-12-27 14:49   
mleko - Profil mleko
teraz nie ma danych dowodu na karcie pokladowej
wojtask 2009-12-27 14:44   
wojtask - Profil wojtask
Witam! nie mogłem znależć odpowiedzi na mój problem na forum więc postanowiłem napisać nowy temat. Opiszę sytuację. Zakupiłem z początku grudnia bilet ryanair z KRK do Niemiec + powrót. Odprawiłem się na obydwa loty już przed wylotem z Polski. Wydrukowałem 2 karty, otrzymałem potwierdzenie rezerwacji, kasa z karty znikneła. Za 2 dni wracam do Polski, sprawdzam z ciekawości status na stronie i tu niespodzianka: Niepotwierdzony do czasu odbioru jakiegoś emaila. Próbowałem powtórnie wydrukować karte pokladowa żeby się upewnić czy wszystko jest Ok i okazuje się że tym razem chce drukować karte bez nr dowodu i daty ważności - tylko z nazwiskiem. Emaila odebrałęm zaraz po zakupie biletu, a wczeniej wydrukowane karty były kompletne. Moje pytanie brzmi, czy jest to powód do zmartwień? dzieki za info
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy