Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Brak potwierdzenia i danych Ryanair

Witam! nie mogłem znależć odpowiedzi na mój problem na forum więc postanowiłem napisać nowy temat. Opiszę sytuację. Zakupiłem z początku grudnia bilet ryanair z KRK do Niemiec + powrót. Odprawiłem się na obydwa loty już przed wylotem z Polski. Wydrukowałem 2 karty, otrzymałem potwierdzenie rezerwacji, kasa z karty znikneła. Za 2 dni wracam do Polski, sprawdzam z ciekawości status na stronie i tu niespodzianka: Niepotwierdzony do czasu odbioru jakiegoś emaila. Próbowałem powtórnie wydrukować karte pokladowa żeby się upewnić czy wszystko jest Ok i okazuje się że tym razem chce drukować karte bez nr dowodu i daty ważności - tylko z nazwiskiem. Emaila odebrałęm zaraz po zakupie biletu, a wczeniej wydrukowane karty były kompletne. Moje pytanie brzmi, czy jest to powód do zmartwień? dzieki za info

27/12/2009 14:44,  
<>

gość_6fd1c - Profil
gość_6fd1c

..."na gatach"....................hm?;x
31/12/2009 01:52  

Na CHECK'N GO nie ma juz danych z paszportu/ dowodu osobistego jak i daty waznosci. Pozostalo jedynie imie/nazwisko oraz narodowosc. Tak wiec nie bedzie juz porownywania numerow na gatach.
30/12/2009 22:01  

Zawsze tak jest, gdy po odbytym pierwszym locie logujemy się do rezerwacji to status jest NIEPOTWIERDZONY. A jeśli chodzi o dane dokumentu to od 18 grudnia nie ma już na kartach pokładowych tych danych.
27/12/2009 21:02  

nie ma powodu do zmartwień skoro pierwszy lot się odbył
27/12/2009 20:52  

skoro pierwszy lot już się odbył to status jest niepotwierdzony...hm
27/12/2009 15:35  

mleko - Profil
mleko

teraz nie ma danych dowodu na karcie pokladowej
27/12/2009 14:49  

Witam! nie mogłem znależć odpowiedzi na mój problem na forum więc postanowiłem napisać nowy temat. Opiszę sytuację. Zakupiłem z początku grudnia bilet ryanair z KRK do Niemiec + powrót. Odprawiłem się na obydwa loty już przed wylotem z Polski. Wydrukowałem 2 karty, otrzymałem potwierdzenie rezerwacji, kasa z karty znikneła. Za 2 dni wracam do Polski, sprawdzam z ciekawości status na stronie i tu niespodzianka: Niepotwierdzony do czasu odbioru jakiegoś emaila. Próbowałem powtórnie wydrukować karte pokladowa żeby się upewnić czy wszystko jest Ok i okazuje się że tym razem chce drukować karte bez nr dowodu i daty ważności - tylko z nazwiskiem. Emaila odebrałęm zaraz po zakupie biletu, a wczeniej wydrukowane karty były kompletne. Moje pytanie brzmi, czy jest to powód do zmartwień? dzieki za info
27/12/2009 14:44  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu: