×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Konkurs fotograficzny


Tanie linie lotnicze Jet2.com ogłosiły konkurs dla ludzi robiących zdjęcia lotnicze. Inspiracją była praca 11-letniego Tobiego Wainwright'a. Jet2.com poszukuje ludzi "zakręconych" na punkcie lotnictwa i samolotów, a do tego robiących ciekawe zdjęcia. Fotografie należy przesyłać na adres zobacz link do końca stycznia 2010 roku. Najlepsza praca zostanie nagrodzona podwójnym biletem na przelot w obie strony na dowolnej trasie z siatki Jet2. Do zdjęcia należy dołączyć dane adresowe i numer telefonu autora zdjęcia.

15/12/2009 18:15,  
<>

gość_e7448 - Profil
gość_e7448
  

  
Tanie linie lotnicze Jet2.com ogłosiły konkurs dla ludzi robiących zdjęcia lotnicze. Inspiracją była praca 11-letniego Tobiego Wainwright'a.
Jet2.com poszukuje ludzi "zakręconych" na punkcie lotnictwa i samolotów, a do tego robiących ciekawe zdjęcia. Fotografie należy przesyłać na adres zobacz link do końca stycznia 2010 roku.

Najlepsza praca zostanie nagrodzona podwójnym biletem na przelot w obie strony na dowolnej trasie z siatki Jet2. Do zdjęcia należy dołączyć dane adresowe i numer telefonu autora zdjęcia.
15/12/2009 18:15  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie