Airbus A380 lądował awaryjnie

Airbus A380 bezpiecznie wylądował w sobotę na lotnisku w Nowym Jorku po tym, jak na pokładzie samolotu doszło do usterki komputera. Maszyna, należąca do linii Air France, leciała do Paryża.Piloci samolotu zdecydowali się na przymusowe lądowanie po 90 minutach lotu. Rzecznik francuskich linii lotniczych zapewnił, że usterka była niewielka. Jak powiedział - mogła ona sprawiać niewielkie problemy nawigacyjne. Maszyna miała swój dziewiczy lot zaledwie 10 dni temu. "SuperJumbo" wystartował wówczas z Paryża z 538 osobami na pokładzie. Źródło:sky-watcher
30/11/2009 17:32  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
szot 2009-12-01 13:00   
szot - Profil szot
marshall: no, ja mam pojęcie, bo mnie się to zdarza dość często :D
migajos 2009-12-01 10:37   
migajos - Profil migajos
w pełni się zgadzam marshall... Jestem niemal pewien ze to nie bylo emergency landing tylko zwykłe zawrócenie... Takich zawróceń codziennie jest pewnie kilkadziesiąt na całym świecie... Media oczywiście dla pieniędzy potrzebują sensacji. Tylko przy okazji się kompromitują bo wyciagają mało istotne wydarzenia.
marshall 2009-12-01 10:23   
marshall - Profil marshall
znowu panikują.... znowu airbus... znowu air france... eh.:/ Nawet nie wiecie ile takich powrotów na lotnisko z powodu usterki technicznej zdarza się w Polsce, tylko część trafia do mediów publicznych. A tak w ogóle czy to było naprawde "emergency landing" czy tylko zawrócenie z trasy.. bo to jest duża różnica.
that 2009-12-01 02:12   
that - Profil that
Wczesnie sie zaczyna ;) Niedlugo spadnie pierwszy A380 i tak jego renoma, jak innych Airbusow dojdzie w dal...
marqoos_pl 2009-12-01 01:06   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
O SQ czy QF nic się chyba jeszcze takiego nie słyszało, chociaż coś może pominąłem... :)
szot 2009-11-30 20:01   
szot - Profil szot
boże, i znów Air France?!
colocolo3 2009-11-30 18:03   
colocolo3 - Profil colocolo3
cale szczescie ze to tylko awaria komputera
hleb 2009-11-30 17:32   
hleb - Profil hleb
Airbus A380 bezpiecznie wylądował w sobotę na lotnisku w Nowym Jorku po tym, jak na pokładzie samolotu doszło do usterki komputera. Maszyna, należąca do linii Air France, leciała do Paryża.Piloci samolotu zdecydowali się na przymusowe lądowanie po 90 minutach lotu. Rzecznik francuskich linii lotniczych zapewnił, że usterka była niewielka. Jak powiedział - mogła ona sprawiać niewielkie problemy nawigacyjne.
Maszyna miała swój dziewiczy lot zaledwie 10 dni temu. "SuperJumbo" wystartował wówczas z Paryża z 538 osobami na pokładzie.
Źródło:sky-watcher
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy