Zablokowanie konta stenus

Szanowni Państwo, z nieukrywaną niechęcią i bez jakiejkolwiek satysfakcji zmuszeni zostaliśmy do podjęcia decyzji o zablokowaniu jednego z bardziej znanych Forumowiczów portalu Pasazer.com. Stenus, bo o Nim mowa, wielokrotnie naruszał regulamin naszego forum – zwłaszcza punkt 6. Jednak nie to jest główną i jedyną przyczyną. Marcin Jędrzejczak powziął sobie za hobby nieustanne docinki i prowokację w kierunku autorów tekstów oraz jakichkolwiek działań portalu. Marcin Jędrzejczak uznany został za „persona non grata” za swoje działania jako osoby identyfikowanej z naszym portalem. Marcin Jędrzejczak za nic ma rozliczenie się z zobowiązań wobec forumowiczów portalu jak i członków redakcji. Marcin Jędrzejczak to osoba, o zablokowanie której wnioskowało formalnie wielu członków naszego Forum; są to osoby o ogromnym dorobku tego forum dlatego też należało liczyć się z ich zdaniem. Niestety, Marcin Jędrzejczak jest osobą niereformowalną i najzwyczajniej w świecie nie życzymy sobie Jego obecności w tym miejscu. Jeżeli Jego obecność na forum ma się sprowadzać tylko i wyłącznie do zabijania nudy w związku z Jego sposobem bycia i życia, do oczerniania, kpienia , szydzenia, podjudzania i prowokowania w negatywnym znaczeniu, to także tego sobie nie życzymy. Życzymy za to Jemu samemu owocnego sprawdzania się w innych redakcjach i forach internetowych. Nie możemy także pozwolić sobie na to, aby inne osoby i instytucje miały pretensję do nas, jako portalu i administracji forum o to, że pozwalamy na Jego uzewnętrznianie się i kpienie ze wszystkich wokół. Reasumując: decyzja nasza ma najmniej wspólnego z regulaminem forum, a jest efektem wielu wniosków innych osób, jak i spraw między redakcją a Marcinem Jędrzejczakiem.
27/11/2009 11:25  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
michalb 2009-11-28 16:17   
michalb - Profil michalb
homoelastic, dziękuje za uznanie ;-) jak widzę to ty się pojawiałeś i znikałeś czyli powody są naciągane i nieprawdziwe. w którym miejscu pisałem ze niesmaczne gejowskie komentarze a orientacja seksualna to takie same rzeczy? Skąd wnioskujesz ze ich nie rozróżniam ?
2009-11-28 16:10   
 - Profil
fortech: i dokładnie to miałem na myśli! Właśnie o to chodzi, aby nie pisać w kółko z podtekstami, "śmieszkami", dwuznacznościami a pisać stricte na temat i merytorycznie. Dla mnie taka osoba może być kimkolwiek być chce :)
homoelasti 2009-11-28 16:07   
homoelasti - Profil homoelasti
michalb: jak ty wszystko wiesz najlepiej. tak sie sklada ze nie sledze jego poczynan. a moj come back zwiazany jest tylko i wylacznie z wiadomoscia od moderatora ktora dostalem. wiec nie badz taki do przodu z naciaganymi i nieprawdziwymi powodami. niesmaczne gejowskie komentarze a orientacja seksualna to dwie rozne rzeczy, ktore radze rozrowniac. a jego posty byly przepelnione odrazajacym podtekstami.
michalb 2009-11-28 16:05   
michalb - Profil michalb
ma nadzieje ze teraz gdy nie ma stenusa homoelastic,parapet ...itp będą mogli się pochwalić swoja wiedza lotnicza i będą się udzielać regularnie na forum a nie skończą swojej "kariery" tylko w tym wątku,czas pokaże ...
hamburg 2009-11-28 16:04   
hamburg - Profil hamburg
A moge spytac kto pisze tutaj o swojej ,,orientacji´´.? I co to w ogole ma spolnego z zablowaniem stenusa? Panowie...na temat prosze.
michalb 2009-11-28 16:00   
michalb - Profil michalb
driver800,dokładnie nie jest ważne kto jakiej jest orientacji (bo to prywatna sprawa)ale o czym pisze posty
4tech 2009-11-28 15:57   
4tech - Profil 4tech
driver800:nie smiem nawet pytac kto i ilu jest w takiej czy innej mniejszosci/wiekszosci...dla mnie osobiscie nie ma znaczenia "orientacja" danego forumowicza, dla mnie liczy sie czlowiek jego poglady charakter etc...
michalb 2009-11-28 15:53   
michalb - Profil michalb
homoelastic , stenusa przez jakiś czas nie było na portalu a ty w tym czasie nie napisałeś żadnego postu wiec pisanie ze zniknąłeś z tego forum z powodu syfu który robił stenus jest bardzo naciągane i nieprawdziwe
hamburg 2009-11-28 15:49   
hamburg - Profil hamburg
Jezeli sobie poptrze na rozwoj forum to chyba nie problem w tym ze stenus byl na forum. Jezeli moge zacytowac ogolnie wiele postow: ,,Kiedys bylo lepiej´´. No cos...kiedys byl i tez stenus i jakos nikomu to nie przeskadzalo i jakos bylo ,,lepiej´´. Wiec skad pogorszenie? Inne faktory musza grac role. I jezeli stenus zostal nazwany po iminiu to by bylo ladnie sie dowiedziec kto w takim badz razie wnisokowal o usunicie jego z forum. I czy wszyscy forumowicze zostali o to spytani? A jezeli to jest taka ,,dyktatura´´ tutaj to ja bym wnioskowal o usunicie forumowiczow ktorzy dyskutuja agresywnie, obrazaja innych forumowiczow i nigdy nie pisza na temat (chyba ten watek stanowie wyjatek ze nawet ci pisza na temat)
2009-11-28 15:45   
 - Profil
Może ciotostwo to przegięcie, ale ja także uważam, że niemalże już powoli wszechobecne - mniej lub bardziej zawoalowane - animozję "orientacyjne", i takie na siłę uzewnętrznianie siebie i bądź co bądź mniejszości (a może większości) tutaj obecnej zaczynało być niesmaczne. Proszę nie zrozumieć mnie źle: nie czepiam się tego kto w jakiej mniejszości czy większości tutaj zagląda, ale tego, że niekoniecznie dyskusja na ten temat w tym miejscu jest trafna. A ten oto właśnie osobnik za cel obrał sobie uzewnętrznianie tegoż zjawiska. Ja to widziałem, inni nie musieli lub nie chcieli zauważać. Mnie raziło, innych nie musiało. Mam prawo do takiego zdania, inni mają prawo do odmiennego.
4tech 2009-11-28 15:34   
4tech - Profil 4tech
parapet: ciotostwa? a skad to okreslenie, i do kogo lub czego sie to odnosi?////homoelastic: pozwole sie Ciebie zapytac...jak Ty krytykujesz kogos np. Hamburga to jest ok., natomiast jak ktos krytykuje Ciebie to jest be?...zaiste subtelna moralnosc...
homoelasti 2009-11-28 15:29   
homoelasti - Profil homoelasti
michalb: ja jak i wiele innych osob zniknelo z tego forum z powodu syfu ktory tu robil stenus. bylo to na tyle niesmaczne ze nie chcialo sie w tym uczestniczyc. jak mi cos nie pasuje to nie biore w tym udzialu. i tego zycze innym, zamiast lamentowania. i daruj sobie komentarze odnosnie mojej wiedzy, bo jak narazie to ty mnie krytyukujesz, ja wyrazam tylko swoje zdanie w temacie stenusa, ktory jest tematem tego watku...
michalb 2009-11-28 15:00   
michalb - Profil michalb
stenus to nie alfa i omega i portal będzie istniał bez niego może będzie mniej postów ale chyba nie o to chodzi, w ostatnich czasach stenus był bardzo "czepialski" i rozgrywki pomiędzy stenusem a portalem stały się niesmaczne
michalb 2009-11-28 14:55   
michalb - Profil michalb
homoelastic , to chyba jedyne twoje komentarze na temat a Twoja wiedza lotnicza ogranicza się do krytykowania innych. A to czy ktoś będzie zaglądał na portal czy nie to nie Twój biznes i takie rady zostaw dla sobie.
4tech 2009-11-28 14:34   
4tech - Profil 4tech
homoelastic:...jezeli ziberro ma problem z poprawnym rozumieniem slowa pisanego to Ty masz tym bardziej ten sam problem...przeczytaj uwaznie drugi,trzeci raz post moderatora..Mod. wyraźnie napisał ze stenus został zablokowany za lamanie pkt.6 regulaminu oraz za nie rozliczenie się z redakcja tudzież innymi forumowiczami... i jeszcze jedno stenus a M.Jedrzejczak to wciaz ta sama jedna osoba...to tak abys nie musial daleko szukac....
homoelasti 2009-11-28 14:20   
homoelasti - Profil homoelasti
Zibero sam masz problem z poprawnym rozumieniem slowa pisanego, a mi zarzucasz frustracje. Do mnie napisal moderator, do ciebie admin? Po drugie juz mod wyjasnial, ze redakcja nie moderuje forum i ze jest oddzielnym organizmem tworzonym dla i przez uzytkownikow. Niesnaski pomiedzy redakcja a stenusem... jak dla mnie w mailu ktory otrzymalem jest mowa o stenusie jko forumowiczu a nie czlonku redakcji. Ja osobiscie mam po dziurki w nosie stenusa jako forumowicza... i forum sobie bez niego poradzi a bedzie duzo przyjemniej... Jak komus nie odpowiada forum bez stenusa to niech tu nie zaglada skoro nie warto. A nie lamentuje nad strata. Forum doskonale sobie poradzi bez tego darmozjada.
ziberro 2009-11-28 14:01   
ziberro - Profil ziberro
Podejrzewam, że mało którego forumowicza obchodzą prywatne niesnaski między stenusem a redakcją. Admin pisze, że o "zablokowanie wnioskowało formalnie wielu członków naszego Forum; są to osoby o ogromnym dorobku tego forum dlatego też należało liczyć się z ich zdaniem". Zatem skoro redakcja chce być tak bardzo w porządku, to wypadałoby zapytać też pozostałych użytkowników - bo jeśli ci "wielu" to tacy frustraci pokroju np. homoelastica, to jednak wolę użytkownika który co prawda "powziął sobie za hobby nieustanne docinki i prowokację w kierunku autorów tekstów oraz jakichkolwiek działań portalu", ale przynajmniej zna się na lotnictwie i zawsze jest gotów udzielić konkretnej odpowiedzi na zadane mu pytanie. Byłbym więc wdzięczny za odrobinę szczerości i nie wciskanie kitu, że to dla naszego dobra i ku polepszeniu forum, bo - zarówno przeciwnicy i zwolennicy tego całego zamieszania - chyba przyznają, że jakikolwiek stenus by nie był, to forum bez niego będzie nieco uboższe.
emes 2009-11-28 12:45   
emes - Profil emes
W sumie szkoda, ze tu takie rzeczy sie dzieja...no coz. Skoro stenus zostal wymieniony z imienia i nazwiska w tym oswiadczeniu to moze warto, zeby podac tez dane wnioskodawcow lub oslawionego anonimowego moderatora?
4tech 2009-11-28 10:27   
4tech - Profil 4tech
gdn_37:nie traktuj mojego postu jak jakiegoś zarzutu at'persona... Mi osobiście jest bardzo niezręcznie wypowiadać się rzeczonym temacie dlatego tez sprawy personalne pozostawiam do uzgodnienia miedzy zainteresowanymi stronami....
gdn_37 2009-11-28 09:27   
gdn_37 - Profil gdn_37
4tech : absolutnie nie kwestionuję tego, iż grono osób z dużym zasobem wiedzy lotniczej jest znacznie szersze ... i całe szczęście ... , że takich "świrów" jest więcej - przynajmniej jest z kim powymieniać poglądy na tak specyficzne tematy ... ale myślę, że przyjemniej się to robi w przyjaznej atmosferze ... stąd mój komentarz ... choć początkowo nie chciałem się w tym wątku wypowiadać :-)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy