Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Newsletter

Prosze administatorow o usuniecie mojego emailu z listy newslettera! Gdy uzywam "formularza" usun z listy wyskakuje ze adres nie figuruje w naszej bazie..

25/11/2009 20:13,  
<>

gość_d7b69 - Profil
gość_d7b69

arekkk: radze sprawdzic znaczenie slowa spam - to raz. nikt do bazy naszych suskrybentow nie dopisal zadnego adresu bez wiedzy i zgody jego posiadacza - to dwa. Radze czytac regulaminy akcji w ktorych bierze sie udzial - to trzy. wpisalem twoj email w formularzu do wypisywania i dziwnym trafem zadzialalo "Twój e-mail zobacz link został skasowany." - to cztery. Pozdrawiam cieplo.
26/11/2009 10:41  

ja tez dostaje na 4 moje adresy newslettera. moze dlatego, ze uczestniczylem w konkursie i na poczatku podalem starego a teraz juz nowego maila?
26/11/2009 10:01  

skoro mi spamujecie to chyba wiecie?? ;P I napewno jest bo dzisiaj znowu dostalem 2 maile... (zobacz link)
26/11/2009 07:31  

A skad administratorzy maja wiedziec jaki adres maja usunac? Jasnowidzami nie sa:-) Skoro system mowi ze adresu nie ma w bazie to go nie ma. Sprawdz sobie przekierowania i aliasy... moze tu jest pies pogrzebany...
25/11/2009 20:29  

Prosze administatorow o usuniecie mojego emailu z listy newslettera! Gdy uzywam "formularza" usun z listy wyskakuje ze adres nie figuruje w naszej bazie..
25/11/2009 20:13  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu: