Newsletter

Prosze administatorow o usuniecie mojego emailu z listy newslettera! Gdy uzywam "formularza" usun z listy wyskakuje ze adres nie figuruje w naszej bazie..
25/11/2009 20:13  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
admin 2009-11-26 10:41   
admin - Profil admin
arekkk: radze sprawdzic znaczenie slowa spam - to raz. nikt do bazy naszych suskrybentow nie dopisal zadnego adresu bez wiedzy i zgody jego posiadacza - to dwa. Radze czytac regulaminy akcji w ktorych bierze sie udzial - to trzy. wpisalem twoj email w formularzu do wypisywania i dziwnym trafem zadzialalo "Twój e-mail zobacz link został skasowany." - to cztery. Pozdrawiam cieplo.
czeko 2009-11-26 10:01   
czeko - Profil czeko
ja tez dostaje na 4 moje adresy newslettera. moze dlatego, ze uczestniczylem w konkursie i na poczatku podalem starego a teraz juz nowego maila?
arekkk 2009-11-26 07:31   
arekkk - Profil arekkk
skoro mi spamujecie to chyba wiecie?? ;P I napewno jest bo dzisiaj znowu dostalem 2 maile... (zobacz link)
admin 2009-11-25 20:29   
admin - Profil admin
A skad administratorzy maja wiedziec jaki adres maja usunac? Jasnowidzami nie sa:-) Skoro system mowi ze adresu nie ma w bazie to go nie ma. Sprawdz sobie przekierowania i aliasy... moze tu jest pies pogrzebany...
arekkk 2009-11-25 20:13   
arekkk - Profil arekkk
Prosze administatorow o usuniecie mojego emailu z listy newslettera! Gdy uzywam "formularza" usun z listy wyskakuje ze adres nie figuruje w naszej bazie..
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy