Low-costy na "Wyspach"

Zastanawiam się jak dużo osób mieszkających w Wielkiej Brytanii i Irlandii jest na forum... Jeśli chodzi o low-costy, na Wyspach dzieje się dużo. Nie mówiąc już o możliwościach polatania w promocjach FR :D. Może fajnie by było stworzyć wątek gdzie moglibyśmy komentować to co się dzieje na tamtejszych lotniskach! Sam na bieżąco śledzę co się tam dzieje, a wszystkie aktualizacje zamieszczam na interaktywnej mapce (flyography.com). Dzisiaj FR ogłosił loty z Edynburga do Tampere i z Prestwick do Carcassonne. Zapraszam do dyskusji o UK i Irlandii :)
18/11/2009 11:48  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
aynis 2009-11-18 15:58   
aynis - Profil aynis
Ja przerabiałam swego czasu Londyn i jego 5 lotnisk.
migajos 2009-11-18 15:33   
migajos - Profil migajos
No właśnie, napiszcie może które lotniska są wam najbardziej bliskie. Ja najczęściej bywam na Prestwick... Bardzo przyjemne małe lotnisko dla low-costów świetnie skomunikowane z Centrum Glasgow. Oprócz tego Edynburg i Inverness, czyli Szkocja. Tym bardziej cieszą mnie dzisiejsze nowe połączenia FR. Tampere fajny kierunek. A z Prestwick jest fajne połączenie FR z Belfastem City. Boeing leci 15 min :)
bagi 2009-11-18 15:30   
bagi - Profil bagi
i ja moge wrzucic swoje 3 grosze:P
omega 2009-11-18 14:53   
omega - Profil omega
ja jestem z PL, ale w UK chwile mieszkalem, czesto tam latam i cwiczylem ostatnio przesiadki (RZE-EMA-BHD-BRS-RZE). chetnie dolacze do takiego watku.
marqoos_pl 2009-11-18 12:50   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
'migajos' - całkiem sporo forumowiczów jest z UK i IE :)
migajos 2009-11-18 11:55   
migajos - Profil migajos
Zastanawiam się jak dużo osób mieszkających w Wielkiej Brytanii i Irlandii jest na forum... Jeśli chodzi o low-costy, na Wyspach dzieje się dużo. Nie mówiąc już o możliwościach polatania w promocjach FR :D. Może fajnie by było stworzyć wątek gdzie moglibyśmy komentować to co się dzieje na tamtejszych lotniskach! Sam na bieżąco śledzę co się tam dzieje, a wszystkie aktualizacje zamieszczam na interaktywnej mapce (flyography.com). Dzisiaj FR ogłosił loty z Edynburga do Tampere i z Prestwick do Carcassonne. Zapraszam do dyskusji o UK i Irlandii :)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy