Malev bije PROMOLOT na głowę

Ostatnimi czasy Malev proponuje świetne taryfy na południe! Bukareszt, Sofia, Ateny, Stambuł i wiele innych... z łatwością można kupić za 380-420 PLN!!! Już nawet miesiąc przed odlotem. Jak LOT chce konkurować na tych kierunkach?? Np. Bukareszt, jeżeli już jest jakas promocja to za 700PLN. Jak sie trafi PROMOLOT z 3 miesiecznym wyprzedeniem za 500 PLN to jest sukces... A normalnie 1100 PLN... Leciałem oststnio Malevem. Chyba z 80% paxów z mojego samolotu w Budapeszcie nie wyszła do miasta tylko na transfery... Samoloty były wypełnione po brzegi... LOT nadal robi za mało. PROMOLOT to nie taka znowu rewelacja.
17/11/2009 15:15  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2009-11-18 12:08   
humbak - Profil humbak
migajosie: Bo ideą tych promocji jest "last minute".
migajos 2009-11-17 21:23   
migajos - Profil migajos
Tak dają małego snacka. Ostatnimi czasy to są orzeszki albo wafelek oraz soczek... Do tego do wyboru kawa albo herbata. Nie widziałem innych opcji... Obsługa jest całkiem sympatyczna. T
wiperek 2009-11-17 19:48   
wiperek - Profil wiperek
migajos : będę leciał teraz Malevem, napisz coś jak wygląda ich obsługa pasażera podczas lotu, to czy dają coś do jedzenia czy do pica są napoje tylko bezalkoholowe czy piwa czy winka też można się napić ?
migajos 2009-11-17 16:11   
migajos - Profil migajos
Hmm ten lot o 9 rano jest bardzo wygodny! Na Bukareszt czekałem w BUD jakies 2h. W drodze powrotnej 1h 15 min. A co do lotniska to zgadzam się... Sporo ludzi siedziało na podłodze.
marecki 2009-11-17 16:02   
marecki - Profil marecki
migajos: ale zasięg ewentualnych promocji Malevu jest ograniczony: po pierwsze latają tylko z WAW a po drugie ledwie dwa razy dziennie i to w porach raczej biznesowych ("późno rano" i wcześnie wieczorem) więc składanie lotów jest średnie a siedzenie w BUD na lotnisku to już żadna przyjemność.
szot 2009-11-17 16:00   
szot - Profil szot
migajos: pytanie do Wizzair :)
migajos 2009-11-17 15:56   
migajos - Profil migajos
A skoro takie pełne... to na co czeka Wizzair?
migajos 2009-11-17 15:55   
migajos - Profil migajos
Lotem do Bukaresztu leciałem jakoś w maju... LF był taki sobie... Można gdzieś sprawdzić LF? Skąd wiecie że LO jest pełne na tych kierunkach??
szot 2009-11-17 15:42   
szot - Profil szot
migajos: z MALEVEM i LO na trasie WAW-BUD-WAW to jest jeszcze jedna sprawa: duże biura z tzw. "górnej półki" np. Logos Travel mają powykupywane nawet do 30% miejsc na dobrych kilka miesięcy do przodu więc samoloty i trasa dla LO jest opłacalna bardzo, dla MALEVA mniemam że tak samo
2009-11-17 15:40   
 - Profil
no właśnie, disorder ma racje: skoro coś mi się dobrze sprzedaje za tysiąc i mnie zadowala w pełni, to po co mam obniżać cenę? Tak jest faktycznie, że na wielu trasach LO ma LF w pełni zadowalający. PROMOLOT nie służy zarabianiu, a tylko promowaniu przewoźnika, zachęcaniu do wchodzenia na witrynę, dla szumu medialnego itp itd. Serwis i obsługa Lotu na trasach europejskich jest na bardzo wysokim poziomie, więc to musi relatywnie odpowiednio kosztować. Co nie znaczy, że musi się nam podobać... ale to już druga para trzewików. Jakby to powiedziała jedna z bohaterek popularnego ostatnio serialu - "nie można mieć japonek na oczach" ;p (klapek, w domyśle ;p )
disorder 2009-11-17 15:30   
disorder - Profil disorder
A po co obniżać ceny jak samoloty latają pełne?
migajos 2009-11-17 15:25   
migajos - Profil migajos
Ostatnimi czasy Malev proponuje świetne taryfy na południe! Bukareszt, Sofia, Ateny, Stambuł i wiele innych... z łatwością można kupić za 380-420 PLN!!! Już nawet miesiąc przed odlotem. Jak LOT chce konkurować na tych kierunkach?? Np. Bukareszt, jeżeli już jest jakas promocja to za 700PLN. Jak sie trafi PROMOLOT z 3 miesiecznym wyprzedeniem za 500 PLN to jest sukces... A normalnie 1100 PLN... Leciałem oststnio Malevem. Chyba z 80% paxów z mojego samolotu w Budapeszcie nie wyszła do miasta tylko na transfery... Samoloty były wypełnione po brzegi... LOT nadal robi za mało. PROMOLOT to nie taka znowu rewelacja.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy