Ryanair - bilety 1euro, 4zł

Na grudzień i styczeń pojawiły się bilety po 1e/1f/4zł może komuś brakuje domknięć. NP WRO-HHN lub NRN-STN
16/11/2009 16:04  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
michalb 2009-11-18 23:17   
michalb - Profil michalb
a jak tak z innej beczki ,czy p.d800 nie obowiązuje regulaminem ?
4tech 2009-11-18 22:45   
4tech - Profil 4tech
stenus jak linia prosta poz-gdn biegnie przez pile tom św. 4tech z brs:) a i owszem koło nakla tak tylko ze z nakla do bzg to 20 km a z Piły do nakla prawie 70 km... no ale zawsze możesz powiedzieć ze prawie to samo 20 czy 70 km.... A mniej wiecej to dwa palce w d**** jeden mniej drugi wiecej:) to tak na przyszłość.... a Pila leży miedzy Poznaniem a Koszalinem w pięknej okolicy wśród lasów,jezior i rzek w przeciwieństwie do Wloclawka leżącego nad smrodka zwana Wisla.... polecam stenusie wizytę w pile i jej okolicach warto po 100% ...
humbak 2009-11-18 22:28   
humbak - Profil humbak
Kochani, mnie chodziło o linię prostą, a nie drogi. :P No ale jak już chcecie być tak dokładni, to linia prosta idzie w okolicy Nakła, zatem tak w połowie (mniej więcej!) między Piłą a Bydgoszczą. d800 idealny: Nie "z Poznania do Bydgoszczy przez Piłe", tylko z Poznania przez Piłę do Gdańska. O coś się szalenie na początku przyczepił i oburzył. 4techu: Nigdy nie byłem w Pile, więc nie wiem, czy jest ładniejsza od Włocławka. d800 mi pokazywał fotki sprzed wojny i było ładnie, nawet zapraszał. :o) Ale po co tyle w ogóle gadać o tym wszystkim?
4tech 2009-11-18 21:26   
4tech - Profil 4tech
driverze800: no nie wiem jak stenus widzi mapy ale wg niego z Poznania do Gdanska w prostej linii jest przez Pile a udajac sie przez Bydgoszcz to trza zboczyc trochu w prawo badz w lewo (kierunku stenus nie okreslil)....a jakos droga nr 5 ( przyszla ekspresowka S5) prowadzi przez Bromberg a nie Pile....oj stenus stenus...kogo jak kogo ale starego drivera ( czyli mnie) chcesz na "plewy" wziasc?:)
2009-11-18 21:18   
 - Profil
Fortech: z Poznania do Bydgoszczy przez Piłe? hahahahaah....No weź Go naprostuj, bo ja się posiusiam. Co Ty stenus za mapy masz?
4tech 2009-11-18 21:17   
4tech - Profil 4tech
stenusie co do mapy to chyba przegladasz ja w krzywym zwierciadle....ale nie bede nawet probowal wyprowadzac Ciebie z bledu....zreszta proponuje zapoznac sie blizej z mapa na np googlownicy chociazby..
irton 2009-11-18 21:16   
irton - Profil irton
ja tylko o Anvilu slyszalem, nawet kilkakrotnie mijałem jadąc do Toronto :)
4tech 2009-11-18 21:12   
4tech - Profil 4tech
stenusie: bo jeszcze nigdy nie zdazylo sie tak aby ktos napisal prawde o Wloclafku:)..z tak szczerze to Pila mi sie bardziej niz Wloclawek....:P..tak tak wiem wiem Wloclawek (Leslau)tez ma swoj urok:tamę na Wisle,Katedra Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny...czy Anvil....i to chyba na tyle?:)
humbak 2009-11-18 21:10   
humbak - Profil humbak
4techu: Wybacz, ale masz jakieś skrzywione poczucie drogi. Aby zawitać do Bydzi z Poznania w drodze do Gdaska, to trzeba nadrobić drogi i skręcać, zaś Piła leży mniej więcej na linii prostej. W każdym razie bliżej tej prostej niż Bydzia. Ale po co w ogóle rozwijacie ten wątek, jakby to było takie istotne? Chlapnąłem Piłą (ojć, o wybaczenie d800 proszę, bo może się poczuć urażony, że chlapię jego miastem), a tu dysputa religijna się szykuje. A dajcie pokój już tej Pile, jak piękna by ona nie była... (chyba przed wojną?). :o)
humbak 2009-11-18 21:04   
humbak - Profil humbak
4techu: Nigdy nie przeczytałem tak "uroczego" opisu mojego rodzinnego miasta! :o) Chyba powinienem strzelić focha? Bo to chyba już taka "nowa, świecka tradycja"? Ale masz rację, że nie warto przybywać na Sylwestra do Włocławka, bo ... mnie tam nie będzie. hihihih
4tech 2009-11-18 21:02   
4tech - Profil 4tech
stenus:gdzie Poznan gdzie Gdansk? a w srodku Pila? jakos nie po drodze....pomiedzy to jest Bydgoszcz:)
humbak 2009-11-18 21:00   
humbak - Profil humbak
d800: Ja szydzę? 4techówki przylatują do Poznania, odlatują z Gdańska - Piła jest pomiędzy. :o) Tak mi się nasunęło, nie mając konotacji z Twoją jakże uczuloną (jak widać) osobą. Przykre jest to, że ktoś wymienia miasto, z którego pochodzisz? Troszkę pokory może? :o) Poza tym słowa, które użyłeś w swoim "przeuroczym" wpisie ewidentnie wykraczają poza regulamin, gdyż godzą w innego użytkownika forum w bardzo bezpośredni i nieoględny sposób. Moderator powinien zadziałać? :o)
4tech 2009-11-18 20:57   
4tech - Profil 4tech
driver800: nie warto sie do Wocłafka wybierac, to lepiej pozostanw Pile ( ladniej ,milej i przyjemniej)...stenusowy grod to taki rozciagniety "unimil" wywieszony za okno na 15 stopniowym mrozie....a cale miasto obejdziesz w 5 minut (centrum) bo dalej zapuszczac sie nie warto, a objedziesz w 3 minuty po 20 wieczorem..:) Pila jest o wiele ladniejszym miastem niz Woclafek:P
2009-11-18 20:48   
 - Profil
Nie sądziłem, że ktoś o takim potencjale intelektualnym i nieposzlakowanej dotąd (w moim mniemaniu) kulturze osobistej, jaką cechował się w moich oczach stenus, będzie szydził z czyjegoś pochodzenia. JA za to wybiorę się do przeuroczego Włocławka, zmieniając swoje plany. Zachowujesz się jak ostatni palant i prostak! Przykre to było, przynajmniej dla mnie.
4tech 2009-11-18 20:40   
4tech - Profil 4tech
stenus: jeszcze mnie w Pile na sylwestra nie widzieli:) w innych terminach a i owszem w Pile bywalem......wiec padlo Tobie cos na dekiel:P
humbak 2009-11-18 20:36   
humbak - Profil humbak
4techu: A skąd taka diagnoza? ;o)
4tech 2009-11-18 20:25   
4tech - Profil 4tech
stenus: a Tobie co?...odbilo cos w dekiel?:)
humbak 2009-11-18 19:36   
humbak - Profil humbak
A już myślałem, że 4techy spędzą sylwestra w Pile. :o)
4tech 2009-11-18 17:39   
4tech - Profil 4tech
aynis: ano zostają :)... będzie trochę "laby"...:)
aynis 2009-11-18 16:40   
aynis - Profil aynis
A 4techy w BRS zostają? :)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy