Kalendarz Ryanair

w newsweeku jest artykuł: Ryanair rozbiera stewardessy. Irlandzki przewoźnik lotniczy dobrze wie, jak zyskać rozgłos. Od wczoraj w sprzedaży jest gorący kalendarz Rynair na rok 2010. Najpiękniejsze stewardessy zdjęły uniformy, by pokazać swoje wspaniałe ciała. Efektem jest publikacja, który bywa już porównywana ze słynnym kalendarzem Pirelli. To już trzecia edycja kalendarza Ryanair. Ale ten – jak zapewnia rzecznik firmy – jest najgorętszy z dotychczasowych. Panie pozują w skąpych bikini albo skrywają nagie piersi pod ramionami. Kalendarz można kupić na pokładach samolotów i na stronie internetowej Rynaiar. Cena – jak przystało na taniego przewoźnika – nie jest wygórowana: 10 euro. Ryanair liczy, że rozejdzie się cały 11-tysięczny nakład. Dochód pójdzie na konto brytyjskiej organizacji charytatywnej KIDS, która pomaga niepełnosprawnym dzieciom i ich rodzinom. Szczytny cel nie wszystkich przekonuje. W ubiegłym roku przeciwko kalendarzowi Rynair protestowały organizacje feministyczne w Anglii, Hiszpanii i Szwecji. Mary Honeyball, posłanka brytyjskiej Partii Pracy, twierdziła, że kalendarz jest seksistowski, i ostrzegała, że wiele kobiet, które zdecydowało się do niego pozować, może później żałować. Przestroga najwyraźniej nie podziałała. O udział w tegorocznej sesji, która odbyła się w hiszpańskim Alicante, ubiegało się ponoć przeszło 800 stewardess.
13/11/2009 14:28  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2009-11-15 10:20   
humbak - Profil humbak
gralu: Świetny pomysł. A nawet obydwa. :o) d800: Nic nowego, co piszesz. Tobie się z reguły "średnio podoba". :o)
2009-11-15 01:11   
 - Profil
A mnie średnio się podoba coraz większy Wasz "frywolny liberalizm", jaki większość, co by nie rzec, iż mniejszość, zaczyna uprawiać na tym forum... Cholernie osobisty i iście prywatny to mój pogląd - uważam, że coraz bardziej... przeginamy, i do końca nie wiem, czemu ma to służyć? Ci, co mieliby się dowiedzieć o tym, co mają wiedzieć, już dawno to wiedzą, choć forum i portal są tematyczne - owszem - to nie zapominajmy, jaka jest ich tematyczność przewodnia. Ot, co :)
gral 2009-11-15 00:12   
gral - Profil gral
możemy zrobić taki kalendarz sami... forumowicze pasażer.com :D aha, jakby co to ja robię fotki :P
humbak 2009-11-14 19:59   
humbak - Profil humbak
No właśnie! Dlaczego nie ma równouprawnienia i nie ma dodatkowo kalendarza z panami? Sprzedawałby się, oj sprzedawał... :o))))
marqoos_pl 2009-11-14 12:14   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
ja też uważam, że kalendarz jest seksistowski i uwłacza godności kobiety... taaaaa.... żądam takiego kalendarza ze stewardami!!! (ci z Irlandii mogą sobie podarować pozowanie, hehe)... ciekawe, który kalendarz lepiej by się sprzedawał, hehe
2009-11-13 16:39   
 - Profil
that - nie rób już z siebie takiego lowelasa, hihihi... ;p Ale nie rozbierałeś współpasażerki, aby się upewnić, czy to na pewno Ona? :D
that 2009-11-13 15:35   
that - Profil that
"ubiegalo sie ponad 800 stewardess" --> ciekawe, ile tym razem polek pozowalo do kalendarza, z poprzednich lat wiekszosc z nich wlasnie byla z PL a raz nawet zdarzylo mi sie leciec z jedna z nich (ktora to podpisala dla mnie swoja strone w kalendarzu).
that 2009-11-13 14:49   
that - Profil that
Juz zamowilem online nowy kalendarz :D Ciekawe, jaka tym razem bedzie zapowiedz kalendarza EI na 2011 rok ;) (Ci ktorzy znaja kalendarz- wiedza o co mi chodzi).
irton 2009-11-13 14:30   
irton - Profil irton
w newsweeku jest artykuł:

Ryanair rozbiera stewardessy.
Irlandzki przewoźnik lotniczy dobrze wie, jak zyskać rozgłos. Od wczoraj w sprzedaży jest gorący kalendarz Rynair na rok 2010.

Najpiękniejsze stewardessy zdjęły uniformy, by pokazać swoje wspaniałe ciała. Efektem jest publikacja, który bywa już porównywana ze słynnym kalendarzem Pirelli. To już trzecia edycja kalendarza Ryanair. Ale ten – jak zapewnia rzecznik firmy – jest najgorętszy z dotychczasowych. Panie pozują w skąpych bikini albo skrywają nagie piersi pod ramionami.

Kalendarz można kupić na pokładach samolotów i na stronie internetowej Rynaiar. Cena – jak przystało na taniego przewoźnika – nie jest wygórowana: 10 euro. Ryanair liczy, że rozejdzie się cały 11-tysięczny nakład. Dochód pójdzie na konto brytyjskiej organizacji charytatywnej KIDS, która pomaga niepełnosprawnym dzieciom i ich rodzinom.
Szczytny cel nie wszystkich przekonuje. W ubiegłym roku przeciwko kalendarzowi Rynair protestowały organizacje feministyczne w Anglii, Hiszpanii i Szwecji. Mary Honeyball, posłanka brytyjskiej Partii Pracy, twierdziła, że kalendarz jest seksistowski, i ostrzegała, że wiele kobiet, które zdecydowało się do niego pozować, może później żałować.
Przestroga najwyraźniej nie podziałała. O udział w tegorocznej sesji, która odbyła się w hiszpańskim Alicante, ubiegało się ponoć przeszło 800 stewardess.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy