VIII zlot, BCN, 23-25.04.10 cz. 3

w twj czesci watku zlotowgo prosze o posty NA TEMATY!!!! ZLOTOWE....marudzic mozecie sobie w innych watkach..:P)....przypomne ze ustalilismy termin zlotu w BCN na 23-25.04.10.....pozostalo tylko uzgodnic miejsce/a noclegu...prosze o skladanie propozycji w celu poddania ich pod demokratyczna dyskusje...dziekuje
01/11/2009 23:23  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
jurek 2009-11-05 15:29   
jurek - Profil jurek
sam nie wiem Mirasie co się stało.. ale w żółtym wygladam szałowo nieprawdaż ?
miras 2009-11-05 15:16   
miras - Profil miras
Co znowu stało się, że Jurek został "ozłocony'?
jurek 2009-11-05 14:56   
jurek - Profil jurek
"Uliczkę znam w Barcelonie
Pachnącą kwiatem jabłoni
Bardzo lubię chodzić po niej
Gdy już mnie znuży śródmieścia gwar.."
marqoos_pl 2009-11-03 00:20   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
na autobusowych wolno... nawet Policja w Warszawie raz mnie sprawdzała, hehe /// a na kolejowych nie (Palermo), ale to może tylko carabinierom nie można fotek robić... hm... na lotniskach nie ma tego problemu... chociaż... tam jakby się wkurzyli, to już tak na poważnie :P:P:P wtedy miałbym dopiero zwiedzanie od zaplecza :P:P:P
delboy 2009-11-03 00:10   
delboy - Profil delboy
i znowu marqoos dal czadu....to przez Ciebie nie mozna robic zdjec na dworcach autobusowych...wszedzie wleziesz z tym aparatem :D:D:D ;P
marqoos_pl 2009-11-03 00:08   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
(kolejowych dworców nie zwiedzamy, bo tam chcą aresztować za robienie zdjęć :P)
marqoos_pl 2009-11-03 00:07   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
hm... rzeczywiście interesująca dyskusja... a o czym to??? wiecie co? jakbym Was nie znał, to bym sobie pomyślał, że na tych naszych zlotach takie właśnie dyskusje są tylko i... chyba bym się przestraszył... myślę, że kwestia przyznawania numerów zlotom jest zupełnie nieistotna... tak samo jak zwiedzanie lotniska - jak ktoś będzie chciał, to będzie zwiedzał, jak nie - jest mnóstwo innych opcji... a tak w ogóle, takie zwiedzanie dworca autobusowego to by było coś... można zdjęcia porobić itd... a lotnisko to każdy widział :P:P:P
delboy 2009-11-02 23:49   
delboy - Profil delboy
gral to chyba tradycja tutaj by zasmiecac watki.......tutaj sie udalo :) zakladamy 4?
miras 2009-11-02 23:45   
miras - Profil miras
gdn_37, to sobie jeszcze długo poczekasz ...
gral 2009-11-02 23:26   
gral - Profil gral
delboy: you said it! trzeba chyba założyć cz.4 a o tej zapomnieć.
delboy 2009-11-02 23:23   
delboy - Profil delboy
8 stron watku....10% o barcelonie....to ja tutaj sie ucze przestrzegac regulaminu.....:)a czytam takie glupoty.....co jeden to madrzejszy ;)
michalb 2009-11-02 23:00   
michalb - Profil michalb
właśnie d800 może by tak coś o Barcelonie ?
2009-11-02 22:51   
 - Profil
"zadaję pytania, a Ty widzisz w tym złośliwość". Michale, jakoś gdy ja zadawałem pytania, to Ty też widziałeś w tym złośliwość, zaśmiecanie i ogólne mieszanie z mojej strony, a teraz sytuacja się odwróciła... Jak i zarzuciłeś mi zamykanie ust tym, których "kręci zwiedzanie lotnisk..." Notabene, to myślałem, że tylko ja mam zdolności tak wszystkich wk...ć (hehe). Co do NYC, to myślę, że należy złożyć wniosek do Trybunału Konstytucyjnego o uznanie zasadności (lub jej podważenie) co do nadania kolejnego numeru zlotu w tym amerykańskim mieście i podmokłych okolicach. A może by tak coś o Barcelonie? :D
gdn_37 2009-11-02 22:49   
gdn_37 - Profil gdn_37
miras : ja tez czekam na relację ze zlotu w NYC i mam nadzieję, że się doczekam ... napiszcie parę słów o nim :-) Nas to wszystkich interesuje :-)
michalb 2009-11-02 22:43   
michalb - Profil michalb
mirasie, nie muszą ale fajnie by było jak by były.
michalb 2009-11-02 22:42   
michalb - Profil michalb
4tech,"...mysle ze bedzie to jedna z propozycji zlotowych, ale nie da sie raczej zalatwic zwiedzania od "srodka" tylko nastawialbym sie na zwiedzania od strony potencjalnego paxa czyli odloty i przyloty:)))" od kogo zależy czy zwiedzanie lotniska będzie jedna z propozycji ?
miras 2009-11-02 22:40   
miras - Profil miras
Panowie, czy wy nie przesadzacie? Czy to ważne co było w NYC? Czy z każdego spotkania forumowiczów muszą być relacje? Nie wydaje mi się!!! Michaleb, tak sobie czytam to co piszecie i zupełnie nie wiem o co Tobie chodzi.
michalb 2009-11-02 22:39   
michalb - Profil michalb
4tech, cytując twoje słowa:"ale tu mialo byc o BCN a nie o NYC i mini zlotach...", zamknijmy temat NYC ,proszę.
michalb 2009-11-02 22:35   
michalb - Profil michalb
4tech, miras pisze ze to był mini nieoficjalny zlot a on na nim był. co to znaczy ze wiedzieli prawie wszyscy ? jak dla mnie to ty każde spotkanie możesz nazywać zlotem mnie to nie grzeje ni ziębi.
4tech 2009-11-02 22:30   
4tech - Profil 4tech
michalb: nie zrozumiales tego co napisalem....co do relacji, czy ktos z przedstawicieli portalu byl w NYC? na pozostalych zlotach byli obecni (aynis,stenus)...oczywiscie stenus tez byl w NYC tylko jak wiesz juz od jakiegos czasu nie jest zwiazany z portalem...nie wiem jak bedzie w trakcie lutowego zlotu na Malcie...jak nie bedzie z niego relacji to tez nie bedziesz nazywal tego spotkania zlotem?...przeciez nikt nikogo nie zmusza do przylotu na zlot, owszem NYC to fakt zbyt drogi interes dla wszystkich...ale o "promocji" w EI wiedzieli prawie wszyscy...(nawet jurek:)....wiec nie czyn mi osobiscie zarzutu ze ktos nie kupil biletu w tej "promocji" gdyz gdyby nie ta wpadka EI nas tez nie byloby stac na taki wypad....jednak uwazam ze byl to zlot mozesz sie z tym zgodzic lub nie....
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy