VIII zlot, BCN, 23-25.04.10 cz. 3

w twj czesci watku zlotowgo prosze o posty NA TEMATY!!!! ZLOTOWE....marudzic mozecie sobie w innych watkach..:P)....przypomne ze ustalilismy termin zlotu w BCN na 23-25.04.10.....pozostalo tylko uzgodnic miejsce/a noclegu...prosze o skladanie propozycji w celu poddania ich pod demokratyczna dyskusje...dziekuje
01/11/2009 23:23  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
jurek 2009-11-02 20:11   
jurek - Profil jurek
za to d800 uczestniczył we wszystkich forumowiczów zlotach i Madonno pokój jest wsz edzie :)
2009-11-02 19:52   
 - Profil
4tech - To Ty nigdy w pełni nie uczestniczyłeś w żadnym zlocie się okazuj! A matko (Madonno już zarezerwowane, jak mnie strofował Michał), nie wypełniałeś postanowień regulaminu zlotów i tradycji nie spełniłeś zadość? To w BCN nie wychodzi z terminala, aby to nadrobić! Przecież to ponoć nieodzowny punkt programu! P.S. Te ceny, które gdzieś wcześniej podałeś poniżej, są za pokój, si? :)
4tech 2009-11-02 18:59   
4tech - Profil 4tech
michalb...aaa tak tak mi sie zdaje ze samolotem:) ale co innego jest leciec samolotem a co innego jest zwiedzac lotniska:)....mimo ze bylem na nastu lotniskach nigdy ich nie zwiedzam w tym slowa znaczeniu....
michalb 2009-11-02 18:54   
michalb - Profil michalb
4tech myślałem na na zloty latałeś samolotem ;-)
4tech 2009-11-02 18:48   
4tech - Profil 4tech
ja tez bylem na 4 zlotach...i lotnisk nie zwiedzalem:)
michalb 2009-11-02 18:33   
michalb - Profil michalb
ja bylem na 4 zlotach i na wszystkich zwiedzaliśmy lotniska a jeśli chodzi o hotele to ja jestem za Holiday Inn
adamlubin 2009-11-02 18:29   
adamlubin - Profil adamlubin
4tech: dzięki za informacje, tak o BCN się pytałem - mnie to interesuje i podoba się,a jak już gdzieś zawitamy to lubie popstrykać fotki samolotów na lotnisku a i może ciekawe przelotówki sie udadzą w nowym miejscu. pozdrawiam
4tech 2009-11-02 17:53   
4tech - Profil 4tech
moze tak dacie sobie spokoj?....
Propozycje noclegow byly nastepujace: Holiday Inn-ok. 54 Euro za pokoj 4 osobowy za dobe ze sniadaniem, Travelodge-ok 36 Euro za dobe w pokoju 3 osobowym bez sniadania, oraz blizej nie okreslonych hosteli...moze jeszcze jakies propozycje?
szot 2009-11-02 17:20   
szot - Profil szot
miras: oj, z dwóch zlotach było "zwiedzanie" lotniska - w KRK wybraliśmy się Balice Ekspres do kurnika i na zlocie w WAW "zwiedzaliśmy" czarownicę
miras 2009-11-02 17:14   
miras - Profil miras
michale, uczestniczyłem w trzech zlotach i tylko podczas jednego w programie był terminal lotniska, więc trudno mówić o tradycji. Mniejsza o to. Kto będzie miał ochotę na zwiedzanie lotnisk tego nikt i nic nie powstrzyma. :)
michalb 2009-11-02 17:05   
michalb - Profil michalb
mirasie , ale to już prawie tradycja zwiedzanie terminali i może to być atrakcja dla tych którzy chcą je zwiedzać, nikt nie mówi ze jest to obowiązek a komentarze typu :" O Madonno, jakby rzekł klasyk...;p" są naprawdę niepotrzebne
miras 2009-11-02 16:54   
miras - Profil miras
michale: oczywiście, że nie są takie same! Jednak architektura terminali (przynajmniej dla mnie), nie wyróżnia się czymś specjalnie podniecającym ...
2009-11-02 16:52   
 - Profil
Grzecznie i w luźny sposób przedstawiłem swoje stanowisko w wywołanej, zlotowej propozycji. Jedyny, kto się czepia, to Ty mnie. Przeczytaj uważnie i ze zrozumieniem co i gdzie napisałem i wskaż jeszcze raz, gdzie się czegokolwiek uczepiłem. Jak dla mnie to 99% uczestników zlotu może przez czas zlotu nawet nie wychodzić z lotniska :) Znikam, pa.
michalb 2009-11-02 16:52   
michalb - Profil michalb
d800 , spoko nie mam najmniejszego problemu z tym ze nie lubisz zwiedzać lotnisk jest to twoja prywata sprawa ale komentarze typu :" O Madonno, jakby rzekł klasyk...;p" mógł byś sobie darować
michalb 2009-11-02 16:43   
michalb - Profil michalb
d800 przecież nie jest tajemnica ze zwiedzanie lotnisk jest częścią kazdego zlotu ,nawet miras brał udział w KRK .Jakoś wcześniej nic przeciwko nie pisałeś. Zadałeś pytanie 4techowi jak byś nigdy nie czytał relacji ze zlotów. Jak już zauważyłem lubisz się czepiać i robić zamieszanie .
2009-11-02 16:37   
 - Profil
Nigdzie nie zabroniłem "wypowiedzieć się tym, których zwiedzanie lotnisk kręci". Ale niech to działa w dwie strony: Ty nie zabraniaj wypowiadać się tym, których zwiedzanie lotnisk nie kręci.
2009-11-02 16:34   
 - Profil
michale: Ale gdybyś choć raz wykazał się odrobiną dobrej woli w moją stronę, to zechciałbyś zauważyć, że zaznaczyłem w swojej wypowiedzi z samego początku, że tego nie neguję i że każdy może robić i planować co tylko chce; powiedziałem także, jakie jest MOJE STANOWISKO, a nie jakie MUSI być stanowisko i podejście w tej kwestii innych osób uczestniczących (lub nie) w zlocie. Miras nazwał ten pomysł dobitniej i Jego jakoś taka "życzliwa" bura nie spotkała, jak mnie :D:D:D
michalb 2009-11-02 16:26   
michalb - Profil michalb
d800 , ale zlot to nie tylko ty wiec dajmy się wypowiedzieć tez tym których zwiedzanie lotnisk kreci
michalb 2009-11-02 16:22   
michalb - Profil michalb
a d800 to się z choinki urwał? ;-) przecież zwiedzanie lotnisk jest częścią kazdego zlotu
2009-11-02 16:21   
 - Profil
Ja popieram mirasa, ale przecież kto chce, ten zwiedzi. Ja zwiedzam lotniska - korzystając z nich - choć ograniczam się do "ścieżki zwiedzania" niezbędnej do pokonania drogi od drzwi terminala po drzwi samolotu, tudzież odwrotnie. Niepotrzebnie nie zbaczam z tej ścieżki... Nie jestem aż tak pozytywnie walnięty :D:D:D Po prostu spędzając czas w tak uroczym mieście wolę wykorzystać i tak krótki czas na zwiedzanie czegokolwiek innego, niż lotniska :)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy