Ordnung muss sein - czyli ładnie i składnie

Witam wszystkich Szanownych Państwa Forumowiczów oraz Redakcję i Moderatorów. Od pewnego czasu obserwujemy na forum niepokojące zjawisko, które w ostatnim czasie przybrało na sile. Otóż chodzi o powszechnie znanych, także na forach internetowych np. Onet.pl) TROLLI, "forumowiczów", którym ogromną frajdę sprawia dodawanie w wątku swoich przewrotnych myśli. Z informacji, jakie napływają do mnie od innych użytkowników tego forum jak i z własnego doświadczenia wiem, że osobniki takie, nękają forumowiczów wysyłając do nich obraźliwe maile. Droga Redakcji, czy można coś z tym zrobić? Ostatnio na forum pojawił się TROLL o nazwie "stenuss" a więc jak wszyscy dobrze wiemy, nick bardzo podobny do użytkownika znanemu nam bardzo dobrze. Czy, i myślę, że spotkam się z przychylnością innych, prosić osoby odpowiedzialne za nadzór na akceptowaniem Nicków, aby nie akceptować nazw nowych forumowiczów, które są bardzo podobne do Nicków już istniejących oraz, po drugie, czy można prosić, jeśli istnieją do tego możliwości techniczne, o umożliwienie nam nowej funkcji na naszych kontach automatycznego blokowania np. maili na priv od osób niechcianych. Bardzo by to ułatwiło sprawę. O ostatnich wpisach TROLLi pojawiły się informacje mogące wskazywać, że osobami takimi mogą być, choć oczywiście nie muszą, osoby z forum. Czy istnieje możliwość, aby Redakcja zajęła się identyfikowaniem IP komputera i automatycznym blokowaniem wpisów z komputera o takim IP? Forum, owszem, to miejsce publiczne, gdzie można wyrażać opinie, jeśli dotyczą one tematu. Jeśli mogę jeszcze prosić Pana Admina o zmianę punktu regulaminu odnoszącego się do wklejania linków stron www. Czy można zmienić ten punkt regulaminu tak, aby można było wklejać linki do stron www, jeśli są one bezpośrednio związane tematycznie z lotnictwem? Prosiłbym w imieniu swoim i innych o rozważenie mojej prośby i uwag wcześniejszych. Dziękuję. Pozdrawiam, Grzegorz Szot
20/10/2009 16:48  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
jsg 2009-10-21 22:46   
jsg - Profil jsg
medjacyjna melioracja, małomówna medytacja, małopolska moderacja
4tech 2009-10-21 22:05   
4tech - Profil 4tech
mediacja, moderacja, medytacja, melioracja, medelizacja.. etc....czy cos to i kogos zmieni?:)
gdn_37 2009-10-21 21:51   
gdn_37 - Profil gdn_37
stenus : mediacja - to nie to samo co medytacja, ani moderacja ...
a co do Redakcji ... to jak MY będziemy grzeczni, to i ONI nie będą mieli nic przeciwko - tak mi się wydaje :-)
szot 2009-10-21 21:43   
szot - Profil szot
stenus: lans jest w modzie :P
humbak 2009-10-21 21:41   
humbak - Profil humbak
gdnie_37: To jeszcze pomedytuj między jurkiem a redakcją, skoro Ci tak dobrze idzie. :o)
humbak 2009-10-21 21:37   
humbak - Profil humbak
szocie: Co się (star)lansujesz?
humbak 2009-10-21 21:36   
humbak - Profil humbak
A groch aby nie jest ugotowany?
szot 2009-10-21 21:36   
szot - Profil szot
jurek: byłoby milusio gdybyś w swoim profilu wkleił fotkę jak klęczysz na grochu...
szot 2009-10-21 21:29   
szot - Profil szot
jurek: a masz jakieś foty, nagranie jak klęczysz na grochu?
jurek 2009-10-21 21:20   
jurek - Profil jurek
Bo mam obolałe kolana...
jurek 2009-10-21 21:19   
jurek - Profil jurek
Zawsze na zgodę dłoń podam. :)
gdn_37 2009-10-21 21:17   
gdn_37 - Profil gdn_37
disorder, jurek : przyjęto warunki rozejmu :-)
jurek 2009-10-21 21:15   
jurek - Profil jurek
Czynię to samo. Wobec pewnego użytkownika forum :) Jeny jeszcze prawie 4 godziny kleczenia na grochu...
disorder 2009-10-21 21:10   
disorder - Profil disorder
Gdn_37: Dobra propozycja. Ale ja mam inne rozwiązanie. Nie będę zauważał rzeczonego użytkownika. Lepiej, zdrowiej. :)
jurek 2009-10-21 20:26   
jurek - Profil jurek
stenus: dziękuje za troskkę i poduszeczke :) Jak każdy tfardziel dzielnie i po męsku odwalę pokutę ...
gdn_37 2009-10-21 20:23   
gdn_37 - Profil gdn_37
stenus : nie nabijaj się ... na mediatora, a nie moderatora ...
humbak 2009-10-21 20:20   
humbak - Profil humbak
gdn_37 na moderatora! :o)
gdn_37 2009-10-21 19:47   
gdn_37 - Profil gdn_37
moderator, jurek, disorder : jako osoba postronna proponuję postawić "grubą zieloną kreskę" po tym co się wydarzyło (to takie wirtualne pojednanie) i zacząć wszystko od nowa ... a jurek postara się więcej nie mieszać ...
wojtek 2009-10-21 15:47   
wojtek - Profil wojtek
jurek: I miałem rację, że to co wkleiłeś wczoraj to było jakieś wyrwane z kontekstu zdanie. Porażka. Dwa razy trzeba pomyśleć, zanim się coś napisze, albo powie i postawi kogoś innego w negatywnym świetle.
disorder 2009-10-21 15:05   
disorder - Profil disorder
Jurku: Już jako Cezary publikowałeś prywatne wiadomości ode mnie. Chyba zapomniałeś dodać kontekstu mojej wypowiedzi - a powstała po obejrzeniu gagu o "prawdziwym facecie" w którejś z telewizji - zdaje się Polsat Play i została wyłudzona przez Ciebie, kiedy wysłałeś mi zapytanie, czy kebab przygotowany przez heteryka smakuje lepiej. No i żartobliwie, prywatnie i na bazie właśnie obejrzanego gagu o "prawdziwym facecie" odpisałem Ci coś tak pseudohomofobicznego. Szkoda, że nie dodałeś drugiej części wypowiedzi: "I nigdy nie opuszczam klapy". :))))))))) Przepraszam, jeśli ktoś poczuł się urażony. Kto mnie zna, wie jaki jestem. Jem rzeczy przygotowane przez każdego, jadłem rzeczy przygotowane przez moich podopiecznych zakażonych wirusem HIV i uważam Twoją publikację za cios poniżej pasa. Zresztą jak całego Ciebie. Jeden wielki cios poniżej pasa.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy