Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Ordnung muss sein - czyli ładnie i składnie

szot
szot
Witam wszystkich Szanownych Państwa Forumowiczów oraz Redakcję i Moderatorów. Od pewnego czasu obserwujemy na forum niepokojące zjawisko, które w ostatnim czasie przybrało na sile. Otóż chodzi o powszechnie znanych, także na forach internetowych np. Onet.pl) TROLLI, "forumowiczów", którym ogromną frajdę sprawia dodawanie w wątku swoich przewrotnych myśli. Z informacji, jakie napływają do mnie od innych użytkowników tego forum jak i z własnego doświadczenia wiem, że osobniki takie, nękają forumowiczów wysyłając do nich obraźliwe maile. Droga Redakcji, czy można coś z tym zrobić? Ostatnio na forum pojawił się TROLL o nazwie "stenuss" a więc jak wszyscy dobrze wiemy, nick bardzo podobny do użytkownika znanemu nam bardzo dobrze. Czy, i myślę, że spotkam się z przychylnością innych, prosić osoby odpowiedzialne za nadzór na akceptowaniem Nicków, aby nie akceptować nazw nowych forumowiczów, które są bardzo podobne do Nicków już istniejących oraz, po drugie, czy można prosić, jeśli istnieją do tego możliwości techniczne, o umożliwienie nam nowej funkcji na naszych kontach automatycznego blokowania np. maili na priv od osób niechcianych. Bardzo by to ułatwiło sprawę. O ostatnich wpisach TROLLi pojawiły się informacje mogące wskazywać, że osobami takimi mogą być, choć oczywiście nie muszą, osoby z forum. Czy istnieje możliwość, aby Redakcja zajęła się identyfikowaniem IP komputera i automatycznym blokowaniem wpisów z komputera o takim IP? Forum, owszem, to miejsce publiczne, gdzie można wyrażać opinie, jeśli dotyczą one tematu. Jeśli mogę jeszcze prosić Pana Admina o zmianę punktu regulaminu odnoszącego się do wklejania linków stron www. Czy można zmienić ten punkt regulaminu tak, aby można było wklejać linki do stron www, jeśli są one bezpośrednio związane tematycznie z lotnictwem? Prosiłbym w imieniu swoim i innych o rozważenie mojej prośby i uwag wcześniejszych. Dziękuję. Pozdrawiam, Grzegorz Szot

20/10/2009 16:48,  
gość_799b3 - Profil
gość_799b3

medjacyjna melioracja, małomówna medytacja, małopolska moderacja
21/10/2009 22:46  

mediacja, moderacja, medytacja, melioracja, medelizacja.. etc....czy cos to i kogos zmieni?:)
21/10/2009 22:05  

stenus : mediacja - to nie to samo co medytacja, ani moderacja ...
a co do Redakcji ... to jak MY będziemy grzeczni, to i ONI nie będą mieli nic przeciwko - tak mi się wydaje :-)
21/10/2009 21:51  

szot - Profil
szot

stenus: lans jest w modzie :P
21/10/2009 21:43  

gdnie_37: To jeszcze pomedytuj między jurkiem a redakcją, skoro Ci tak dobrze idzie. :o)
21/10/2009 21:41  

szocie: Co się (star)lansujesz?
21/10/2009 21:37  

A groch aby nie jest ugotowany?
21/10/2009 21:36  

szot - Profil
szot

jurek: byłoby milusio gdybyś w swoim profilu wkleił fotkę jak klęczysz na grochu...
21/10/2009 21:36  

szot - Profil
szot

jurek: a masz jakieś foty, nagranie jak klęczysz na grochu?
21/10/2009 21:29  

jurek - Profil
jurek

Bo mam obolałe kolana...
21/10/2009 21:20  

jurek - Profil
jurek

Zawsze na zgodę dłoń podam. :)
21/10/2009 21:19  

disorder, jurek : przyjęto warunki rozejmu :-)
21/10/2009 21:17  

jurek - Profil
jurek

Czynię to samo. Wobec pewnego użytkownika forum :) Jeny jeszcze prawie 4 godziny kleczenia na grochu...
21/10/2009 21:15  

disorder - Profil
disorder

Gdn_37: Dobra propozycja. Ale ja mam inne rozwiązanie. Nie będę zauważał rzeczonego użytkownika. Lepiej, zdrowiej. :)
21/10/2009 21:10  

jurek - Profil
jurek

stenus: dziękuje za troskkę i poduszeczke :) Jak każdy tfardziel dzielnie i po męsku odwalę pokutę ...
21/10/2009 20:26  

stenus : nie nabijaj się ... na mediatora, a nie moderatora ...
21/10/2009 20:23  

gdn_37 na moderatora! :o)
21/10/2009 20:20  

moderator, jurek, disorder : jako osoba postronna proponuję postawić "grubą zieloną kreskę" po tym co się wydarzyło (to takie wirtualne pojednanie) i zacząć wszystko od nowa ... a jurek postara się więcej nie mieszać ...
21/10/2009 19:47  

jurek: I miałem rację, że to co wkleiłeś wczoraj to było jakieś wyrwane z kontekstu zdanie. Porażka. Dwa razy trzeba pomyśleć, zanim się coś napisze, albo powie i postawi kogoś innego w negatywnym świetle.
21/10/2009 15:47  

disorder - Profil
disorder

Jurku: Już jako Cezary publikowałeś prywatne wiadomości ode mnie. Chyba zapomniałeś dodać kontekstu mojej wypowiedzi - a powstała po obejrzeniu gagu o "prawdziwym facecie" w którejś z telewizji - zdaje się Polsat Play i została wyłudzona przez Ciebie, kiedy wysłałeś mi zapytanie, czy kebab przygotowany przez heteryka smakuje lepiej. No i żartobliwie, prywatnie i na bazie właśnie obejrzanego gagu o "prawdziwym facecie" odpisałem Ci coś tak pseudohomofobicznego. Szkoda, że nie dodałeś drugiej części wypowiedzi: "I nigdy nie opuszczam klapy". :))))))))) Przepraszam, jeśli ktoś poczuł się urażony. Kto mnie zna, wie jaki jestem. Jem rzeczy przygotowane przez każdego, jadłem rzeczy przygotowane przez moich podopiecznych zakażonych wirusem HIV i uważam Twoją publikację za cios poniżej pasa. Zresztą jak całego Ciebie. Jeden wielki cios poniżej pasa.
21/10/2009 15:05  

reklama
reklama

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży: