Ordnung muss sein - czyli ładnie i składnie

Witam wszystkich Szanownych Państwa Forumowiczów oraz Redakcję i Moderatorów. Od pewnego czasu obserwujemy na forum niepokojące zjawisko, które w ostatnim czasie przybrało na sile. Otóż chodzi o powszechnie znanych, także na forach internetowych np. Onet.pl) TROLLI, "forumowiczów", którym ogromną frajdę sprawia dodawanie w wątku swoich przewrotnych myśli. Z informacji, jakie napływają do mnie od innych użytkowników tego forum jak i z własnego doświadczenia wiem, że osobniki takie, nękają forumowiczów wysyłając do nich obraźliwe maile. Droga Redakcji, czy można coś z tym zrobić? Ostatnio na forum pojawił się TROLL o nazwie "stenuss" a więc jak wszyscy dobrze wiemy, nick bardzo podobny do użytkownika znanemu nam bardzo dobrze. Czy, i myślę, że spotkam się z przychylnością innych, prosić osoby odpowiedzialne za nadzór na akceptowaniem Nicków, aby nie akceptować nazw nowych forumowiczów, które są bardzo podobne do Nicków już istniejących oraz, po drugie, czy można prosić, jeśli istnieją do tego możliwości techniczne, o umożliwienie nam nowej funkcji na naszych kontach automatycznego blokowania np. maili na priv od osób niechcianych. Bardzo by to ułatwiło sprawę. O ostatnich wpisach TROLLi pojawiły się informacje mogące wskazywać, że osobami takimi mogą być, choć oczywiście nie muszą, osoby z forum. Czy istnieje możliwość, aby Redakcja zajęła się identyfikowaniem IP komputera i automatycznym blokowaniem wpisów z komputera o takim IP? Forum, owszem, to miejsce publiczne, gdzie można wyrażać opinie, jeśli dotyczą one tematu. Jeśli mogę jeszcze prosić Pana Admina o zmianę punktu regulaminu odnoszącego się do wklejania linków stron www. Czy można zmienić ten punkt regulaminu tak, aby można było wklejać linki do stron www, jeśli są one bezpośrednio związane tematycznie z lotnictwem? Prosiłbym w imieniu swoim i innych o rozważenie mojej prośby i uwag wcześniejszych. Dziękuję. Pozdrawiam, Grzegorz Szot
20/10/2009 16:48  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
jurek 2009-10-20 16:50   
jurek - Profil jurek
czy to wolny wątek ? To zamieszczam dzisiaj otrzymany privod disorder:
disorder 2009-10-20 15:46

"To że kabab w Szczecinie robi "miły heteryk" robi Ci róznicę w smaku kababa ? :)))" - Oczywiście! Jest to różnica zasadnicza. Jestem prawdziwym facetem i nigdy nie przełknąłbym nic przygotowanego przez geja.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy