ściema-50% LOT !

LOT jeżeli w taki sposób chcesz robić pasażerów w balona reklamując promocję - 50 % / przed północą podnieśli ceny teraz faktycznie bilety nie są tańsze tylko droższe od cen biletów które były na stronie 2 dni temu ! ta linia jednak powinna zbankrutować przy takim podejściu - CENY SA KOSMICZNIE WYSOKIE ! JEDNA WIELKA SCIEMA
10/10/2009 00:10  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
jurek 2009-10-10 22:06   
jurek - Profil jurek
Lot kombinuje, w promocji do barcelony jest blisko 1000 pln .zas lufthansa z Katowic tylko 700 !
humbak 2009-10-10 17:43   
humbak - Profil humbak
wiperku: Ale to może w takim razie nie zaglądaj już więcej na stronę LOTu i nie kupuj u nich biletów, skoro masz takie traumatyczne przeżycia? Innym, jak widać, bez problemu się udaje.
gregory 2009-10-10 14:08   
gregory - Profil gregory
wiperek: strona już chodzi w miarę OK. Może spróbuj wyczyścić cookie i pliki tymczasowe z przeglądarki.
marecki 2009-10-10 13:25   
marecki - Profil marecki
a mnie sie udało kupic to co chciałem i w tym terminie który potrzebowałem, nie bylo zadnej podwyzki "przedpromocyjnej", zapłaciłem zgodnie z warunkami promocji -50% za taryfę co dało kilkadzisiąt złotych zniżki za i tak tani bilet nawet bez tej promocji
wiperek 2009-10-10 13:06   
wiperek - Profil wiperek
Czy komuś udało się coś kupić ? Bo mi wciąż NIE !!!!!
wiperek 2009-10-10 12:03   
wiperek - Profil wiperek
"Service Unavailable" i nic nie da się zrobić :( larg akurat ma rację, bo sprawdzałem wczoraj i przed wczoraj ceny lotów i ceny w taryfie na wielu kierunków były niższe, a od wczoraj popołudnia zaczęli je podwyższać !!! To jest kolejne oszustwo LOTu !!!!!!
hamburg 2009-10-10 12:01   
hamburg - Profil hamburg
stenus: Ale czesto naprawde w EZY sa te bilety tansze.....szczerze mowiac jeszcze nigdy nie bylo tak zeby ten bilet byl podwyszany. Taka scieme robila FRanca...w promocjach -10/-20 GBP off.....tam podwyszali ceny a ostatecznie byla taka sama cena jak byla przed promocja.
wiperek 2009-10-10 11:58   
wiperek - Profil wiperek
gdn_37 : Masz rację,też chciałem posprawdzać ceny i strona LOTu jak nie działała od rana to i wciąż nie działa !!! jak już udaję się wejść i znaleźć cenę to jak chcę się kupić bilet to ni cholery nie da się........beznadzieja !!!
humbak 2009-10-10 02:03   
humbak - Profil humbak
largu: LOT nie zrobil niczego innego nizli wiele linii innych. Podobnie wielokrotnie robi easyJet przed swoimi promocjami -25%. :o)
gdn_37 2009-10-10 00:33   
gdn_37 - Profil gdn_37
Nawet nie mogłem sprawdzić, gdyż strona lot.com zawiesza się z przeciążenia i nawet nie można nic sprawdzić ... jedyny komunikat jaki uzyskałem to :
"Strona tymczasowo niedostępna. Prosimy spróbować później.
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt:

Tel: 0 801 703 703
abonenci sieci komórkowej:
22 9572

Polskie Linie Lotnicze LOT"
Chyba informatycy LOT-u mają duże pole do popisu ...
larg 2009-10-10 00:13   
larg - Profil larg
LOT jeżeli w taki sposób chcesz robić pasażerów w balona reklamując promocję - 50 % / przed północą podnieśli ceny teraz faktycznie bilety nie są tańsze tylko droższe od cen biletów które były na stronie 2 dni temu ! ta linia jednak powinna zbankrutować przy takim podejściu - CENY SA KOSMICZNIE WYSOKIE ! JEDNA WIELKA SCIEMA
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy