Travel Credit

FRacna swoimi zmianami rozpieprzyła mi nieco lutowe kółeczko, ale o ile zazwyczaj albo mi ich zmiany w ostateczności pasują (ewentualnie zwrot kasy), o tyle tym razem zastanawiam się, o co chodzi z tym Travel Creditem i z czym go się je. Czy ktoś już z tego korzystał i czy faktycznie żeby go użyć, trzeba dzwonić do call-center ??? (bilety kosztowały odpowiednio 5€, 1€ i 2€, więc pewnie więcej zapłaciłbym za ich sexlinię).
02/10/2009 08:24  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
that 2009-10-05 23:50   
that - Profil that
haha, i zeby uzyc ten "travel credit" musisz zabookowac przez infolinie ;) ale gdy zmiana w rozkladzie jest wieksza niz +/- 2 godziny, mozna przebookowac do 7 dni wprzod/wtyl . Nigdy "travel credit" ;)
ziberro 2009-10-02 10:59   
ziberro - Profil ziberro
ok, dzięki za info ! zatem ogień i siarka na takie kredyty :-)
omega 2009-10-02 10:57   
omega - Profil omega
nawet dzwonilem do nich i powiedzieli na infolini, ze lepiej sobie zrobic zwrot :> dzwonilem na Irlandzki numer via Skype.
omega 2009-10-02 10:56   
omega - Profil omega
ja tez zrobilem zwrot kasy. Travel Credit to nic innego jak Twoja kasa tyle, ze u nich na koncie. Ilosc kasy taka sama, zadna dodatkowa promo Ci nie przysluguje, a rezerwacje przez call-center. Jednym slowem nie oplaca sie bawic w dzwonienie, lepiej zwrot.
jurek 2009-10-02 09:14   
jurek - Profil jurek
ja zrobiłem zwrot kasy.. mam ich w pupie za zmiany w listopadzie. Nagle się okazało że dolot mam później niz wylot z kolejnego lotniska. Kasa wróciła po 5 dniach.
ziberro 2009-10-02 08:29   
ziberro - Profil ziberro
FRacna swoimi zmianami rozpieprzyła mi nieco lutowe kółeczko, ale o ile zazwyczaj albo mi ich zmiany w ostateczności pasują (ewentualnie zwrot kasy), o tyle tym razem zastanawiam się, o co chodzi z tym Travel Creditem i z czym go się je. Czy ktoś już z tego korzystał i czy faktycznie żeby go użyć, trzeba dzwonić do call-center ??? (bilety kosztowały odpowiednio 5€, 1€ i 2€, więc pewnie więcej zapłaciłbym za ich sexlinię).
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy