Organizacja wycieczki do Rzymu

czy ktoś mogłby mi podpowiedzieć jak zarezerwowac przelot do rzymu dla 30- sto osobowej grupy do rzymu w okresie marca 2010r, bo ja staram się pisac do roznych firm i nic ?????
01/10/2009 09:11  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2009-10-02 01:23   
humbak - Profil humbak
Air Berlin ma bardzo przyjemny dział grupowy i wszystko ładnie załatwiają mailowo. Do tego są zniżki oraz co 10ta osoba leci "gratis".
ktgracz 2009-10-01 11:48   
ktgracz - Profil ktgracz
Główne pytanie, skąd rusza grupa (i czy wszyscy z jednego lotniska czy np. część z WAW cześć z KRK). Napisz na priv swój e-mail i skąd najlepiej byłby ten wylot (lub jakie miasta wchodzą w grę, bo np. LOT bezpośrednio - a tylko coś takiego ma sens przy tej trasie i takiej ilości ludzi - lata bezpośrednio tylko z WAW i z KRK, tyle że z Balic 2-3x rzadziej), powiem Ci jak to wygląda/ załatwić to szybko w poszczególnych (tradycyjnych jak LOT, czy tanich - dla tylu osób często można już nawet negocjować ceny.. ) liniach lotniczych
ktgracz 2009-10-01 11:42   
ktgracz - Profil ktgracz
FR (lata z WRO, ale negocjacje/ kontakt z nimi ciężki..) można tak: zarezerwować dwa pakiety (mają max. 25os. w jednej rezerwacji, a po wykupieniu pierwszego, cena drugiego 5os. - średnia cena dla tych 5os. bliżej nie wiadoma) biletów, ale FR do tego celu nie polecam.
szot 2009-10-01 11:33   
szot - Profil szot
zg65: zgłoś się z takim zapytaniem do LOTu - skalkulują wszyskto i będziesz mieć czarne na białym - albo puszczą ER4 albo ATR 42 z euroLOTu - przy takim obłożeniu spokojnie doleci do Rzymu. Powodzenia!
ktgracz 2009-10-01 11:31   
ktgracz - Profil ktgracz
Cześć :-) Miałem coś takiego z drużyną siatkarską lecącą z WAW do MEL.. i wnioski z tego takie, że większość linii czy pośrednicy (a raczej ich systemy rezerwacyjne) mają wielkie problemy z grupami 25-30-40os. choć to dziwne, bo to przecież łatwa (1 zlecenie, a prowizji min. kilka tys. zł) kasa.
zg65 2009-10-01 09:14   
zg65 - Profil zg65
czy ktoś mogłby mi podpowiedzieć jak zarezerwowac przelot do rzymu dla 30- sto osobowej grupy do rzymu w okresie marca 2010r, bo ja staram się pisac do roznych firm i nic ?????
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy