×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Cała prawda.....


Widzę że nikt nie "pali" się do dyskusji i komentarzy - no tak może to być wynikiem braku znajomości tematu. Patrząc jednak obecnie co się dzieje w "dziedzinie" afer np. hazardowa i stoczniowa zapewniam że jest też miejsce na lotniskową. Każdy narzeka że LOT nie rentowny, że jakie ceny biletów np. , co z gościem który podpisał umowy na paliwo itp,itd. Dopatrzyłem się tych narzekań w wielu wątkach forum ale czy ktoś się zastanowił gdzie podziewają się pieniążki które rząd ładuje w LOT ???? A no właśnie gdzie ???? Chciałem przypomnieć że właśnie LOT ma spółki "córki" dokładnie jak stocznie i tu się nasuwa temat do przemyślenia.............

30/09/2009 00:26,  
<>

gość_6170b - Profil
gość_6170b
  

jurek - Profil
jurek
  
obserwator: napisz donos do CBA, ABC i CIA ;p
14/10/2009 07:55  

  
obserwator: myślisz że to afera na miarę Watergate?
14/10/2009 07:48  

  
szocie: Padłem na ryjek po Twoim pierwszym wpisie w tym wątku. hahahahahah! :o)
14/10/2009 04:04  

  
Ok. - fotka zmieniona żeby nie rozpraszała uwagi.....
Co do trola nie powiem żeby to było miłe określenie i zupełnie się z nim nie utożsamiam.....
A teraz co do wątku - nie jestem pracownikiem wyrzuconym ale mam doskonałe wiadomości co do LGS-u jak i całkiem na bieżąco co do LS-u.
Zresztą nie wiem czy się do końca rozumiemy/może ja coś żle przedstawiam/ a to dlatego że wcale nie są to żale tylko BARDZO WAŻNE UWAGI co do działania grupy ludzi na nie korzyść spółki, LOTU,BARDZO dużej grupy pracowników a i na pewno pasażerów.Więc nie chodzi mi tu o jednostkę ale o naprawdę sprawę wielkiej skali.
Czy ktoś mi wytłumaczy jakim cudem pada spółka handlingowa /LGS/ jeśli główny zleceniodawca istnieje do dzisiaj??????a nowa powstaje dokładnie z tymi samymi ludzmi na czele i ma przynosić dochody ???
Skąd i po co wokoło tej nowej spółki /LS/ pojawiają się jakieś śmieszne firmy typu Work Service i dlaczego pieniądze trafiają właśnie do Work Service we Wrocławiu????
Czy to jest normalne???? czym to "pachnie".
Całkiem nowa informacja LS pozbywa się /ale nie w 100%/ Work Service, ale też obiecuje się że będzie inna firma "koleżeńska" do współpracy z LS.
Cały czas pytam co się za tym wszystkim kryje ?????
13/10/2009 23:12  

szot - Profil
szot
  
obserwatorze: to chyba zrozumiałe, że każdy nowy forumowicz jest obiektem zainteresowań, a tym bardziej, że często zdarzają się nam tutaj trolle właśnie w stylu takich profili jak twój więc szczegół a istotny.../// Tak mnie się zastanawia co do Twojego wątku - jesteś pracownikiem wyrzuconym z firmy bo skąd takie żale?
13/10/2009 18:33  

  
Ciekawe spostrzeżenie dotyczące tematu.... widzę że większą uwagę zwróciłeś na to kto pisze niż co pisze.
Czyżby próba rozszyfrowania nadawcy?
Liczę jednak bardziej na rozwinięcie tematu niż oglądanie fotek.....
13/10/2009 16:45  

szot - Profil
szot
  
obserwator: jesteś trans? Bo w profilu fotka jakiejś laluni a w opisie imię: Stefan...
12/10/2009 23:16  

  
I jeszcze małe co nieco o LS - ha,ha....
Pewnie to nie śmieszne dla pracowników LS ale Work Service z Wrocławia ponownie żle naliczył wypłaty a poprzedniej jeszcze nie udało im się obliczyć i wyrównać - nie wiem czy się śmiać czy płakać ale jeśli ktoś ma firmę i ma ochotę "rżnąć" pracowników na kasę POLECAM DO WSPÓŁPRACY Work Service z Wrocławia !!!!!!!!!!!!
12/10/2009 23:14  

  
Widzę że nikt nie "pali" się do dyskusji i komentarzy - no tak może to być wynikiem braku znajomości tematu.
Patrząc jednak obecnie co się dzieje w "dziedzinie" afer np. hazardowa i stoczniowa zapewniam że jest też miejsce na lotniskową.
Każdy narzeka że LOT nie rentowny, że jakie ceny biletów np. , co z gościem który podpisał umowy na paliwo itp,itd.
Dopatrzyłem się tych narzekań w wielu wątkach forum ale czy ktoś się zastanowił gdzie podziewają się pieniążki które rząd ładuje w LOT ????
A no właśnie gdzie ????
Chciałem przypomnieć że właśnie LOT ma spółki "córki" dokładnie jak stocznie i tu się nasuwa temat do przemyślenia.............
12/10/2009 23:06  

gosc_obser - Profil
gosc_obser
  
Zapraszam do dyskusji jeśli chodzi o LGS/już nie istnieje niestety/ i LS /jeszcze istnieje- ciekawe jak długo?/

ZAPRASZAM.
30/09/2009 22:56  

gosc_obser - Profil
gosc_obser
  
Powiem szczerze że LS to wielka "zciema" i jest to bardzo delikatne określenie.Ktoś celowo doprowadził do upadku LGS i stworzył LS żeby kontynuować "dzieło" którego nie dało się robić w LGSie.
Co to jest Grupa Work Service ????
Co się za tym kryje ???
Czy wiecie że pieniądze na wypłaty dla niby pracowników LS płyną właśnie z Work Service z Wrocławia i to jeszcze nie dość że są to bardzo okrojone wypłaty to tłumaczy się to "pomyłkami w naliczeniach" a przecież poczytajcie kto lub co to jest Grupa Work Service -Cytuję -"Jesteśmy największą firmą usługową na polskim rynku pracoserwisu, czyli rynku wszystkich usług związanych z pracą.

Tworzymy jedną z wiodących polskich grup kapitałowych – Grupę Work Service – nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się organizację, eksperta w dziedzinie doradztwa personalnego, zarządzania zasobami ludzkimi i outsourcingu funkcji.

Działamy od 1999 roku. Tworzyliśmy rynek pracy tymczasowej w Polsce, dziś kreujemy szeroki rynek pracoserwisu, wyznaczając jego nowe standardy. Jesteśmy już obecni w dziesięciu krajach Europy.

Długoletnia współpraca z największymi pracodawcami w kraju i za granicą umożliwiła nam zdobycie pełnej wiedzy na temat rynku pracy i kompleksowych rozwiązań wspomagających zarządzanie.

Ponad 1200 firm wybrało właśnie nas na swojego partnera w biznesie, doceniając nasze doświadczenie, profesjonalizm i indywidualne podejście.

Każdego roku dzięki naszej firmie zatrudnienie znajduje blisko 100 tysięcy osób"
I co niby tacy fachowcy a wypłt dla pracowników naliczyć nie potrafią???
A skąd wogóle pieniądze LSu we Wrocławiu ????
Tu potrzebna jest jak najszybciej kontrola z NIKu o ile mają taką siłę "przebicia".
Państwowe czyli nasze pieniądze pakuje się w LOT a te pieniążki rozchodzą się różnymi ścieżkami GDZIE ???? - No niech ktoś zgadnie???
bo na pewno nie dla ciężko pracujących ludzi w LS .
30/09/2009 00:45  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie