Cała prawda.....

Widzę że nikt nie "pali" się do dyskusji i komentarzy - no tak może to być wynikiem braku znajomości tematu. Patrząc jednak obecnie co się dzieje w "dziedzinie" afer np. hazardowa i stoczniowa zapewniam że jest też miejsce na lotniskową. Każdy narzeka że LOT nie rentowny, że jakie ceny biletów np. , co z gościem który podpisał umowy na paliwo itp,itd. Dopatrzyłem się tych narzekań w wielu wątkach forum ale czy ktoś się zastanowił gdzie podziewają się pieniążki które rząd ładuje w LOT ???? A no właśnie gdzie ???? Chciałem przypomnieć że właśnie LOT ma spółki "córki" dokładnie jak stocznie i tu się nasuwa temat do przemyślenia.............
30/09/2009 00:26  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
jurek 2009-10-14 07:55   
jurek - Profil jurek
obserwator: napisz donos do CBA, ABC i CIA ;p
szumny 2009-10-14 07:48   
szumny - Profil szumny
obserwator: myślisz że to afera na miarę Watergate?
humbak 2009-10-14 04:04   
humbak - Profil humbak
szocie: Padłem na ryjek po Twoim pierwszym wpisie w tym wątku. hahahahahah! :o)
obserwator 2009-10-13 23:12   
obserwator - Profil obserwator
Ok. - fotka zmieniona żeby nie rozpraszała uwagi.....
Co do trola nie powiem żeby to było miłe określenie i zupełnie się z nim nie utożsamiam.....
A teraz co do wątku - nie jestem pracownikiem wyrzuconym ale mam doskonałe wiadomości co do LGS-u jak i całkiem na bieżąco co do LS-u.
Zresztą nie wiem czy się do końca rozumiemy/może ja coś żle przedstawiam/ a to dlatego że wcale nie są to żale tylko BARDZO WAŻNE UWAGI co do działania grupy ludzi na nie korzyść spółki, LOTU,BARDZO dużej grupy pracowników a i na pewno pasażerów.Więc nie chodzi mi tu o jednostkę ale o naprawdę sprawę wielkiej skali.
Czy ktoś mi wytłumaczy jakim cudem pada spółka handlingowa /LGS/ jeśli główny zleceniodawca istnieje do dzisiaj??????a nowa powstaje dokładnie z tymi samymi ludzmi na czele i ma przynosić dochody ???
Skąd i po co wokoło tej nowej spółki /LS/ pojawiają się jakieś śmieszne firmy typu Work Service i dlaczego pieniądze trafiają właśnie do Work Service we Wrocławiu????
Czy to jest normalne???? czym to "pachnie".
Całkiem nowa informacja LS pozbywa się /ale nie w 100%/ Work Service, ale też obiecuje się że będzie inna firma "koleżeńska" do współpracy z LS.
Cały czas pytam co się za tym wszystkim kryje ?????
szot 2009-10-13 18:33   
szot - Profil szot
obserwatorze: to chyba zrozumiałe, że każdy nowy forumowicz jest obiektem zainteresowań, a tym bardziej, że często zdarzają się nam tutaj trolle właśnie w stylu takich profili jak twój więc szczegół a istotny.../// Tak mnie się zastanawia co do Twojego wątku - jesteś pracownikiem wyrzuconym z firmy bo skąd takie żale?
obserwator 2009-10-13 16:45   
obserwator - Profil obserwator
Ciekawe spostrzeżenie dotyczące tematu.... widzę że większą uwagę zwróciłeś na to kto pisze niż co pisze.
Czyżby próba rozszyfrowania nadawcy?
Liczę jednak bardziej na rozwinięcie tematu niż oglądanie fotek.....
szot 2009-10-12 23:16   
szot - Profil szot
obserwator: jesteś trans? Bo w profilu fotka jakiejś laluni a w opisie imię: Stefan...
obserwator 2009-10-12 23:14   
obserwator - Profil obserwator
I jeszcze małe co nieco o LS - ha,ha....
Pewnie to nie śmieszne dla pracowników LS ale Work Service z Wrocławia ponownie żle naliczył wypłaty a poprzedniej jeszcze nie udało im się obliczyć i wyrównać - nie wiem czy się śmiać czy płakać ale jeśli ktoś ma firmę i ma ochotę "rżnąć" pracowników na kasę POLECAM DO WSPÓŁPRACY Work Service z Wrocławia !!!!!!!!!!!!
obserwator 2009-10-12 23:06   
obserwator - Profil obserwator
Widzę że nikt nie "pali" się do dyskusji i komentarzy - no tak może to być wynikiem braku znajomości tematu.
Patrząc jednak obecnie co się dzieje w "dziedzinie" afer np. hazardowa i stoczniowa zapewniam że jest też miejsce na lotniskową.
Każdy narzeka że LOT nie rentowny, że jakie ceny biletów np. , co z gościem który podpisał umowy na paliwo itp,itd.
Dopatrzyłem się tych narzekań w wielu wątkach forum ale czy ktoś się zastanowił gdzie podziewają się pieniążki które rząd ładuje w LOT ????
A no właśnie gdzie ????
Chciałem przypomnieć że właśnie LOT ma spółki "córki" dokładnie jak stocznie i tu się nasuwa temat do przemyślenia.............
gosc_obser 2009-09-30 22:56   
gosc_obser - Profil gosc_obser
Zapraszam do dyskusji jeśli chodzi o LGS/już nie istnieje niestety/ i LS /jeszcze istnieje- ciekawe jak długo?/

ZAPRASZAM.
gosc_obser 2009-09-30 00:45   
gosc_obser - Profil gosc_obser
Powiem szczerze że LS to wielka "zciema" i jest to bardzo delikatne określenie.Ktoś celowo doprowadził do upadku LGS i stworzył LS żeby kontynuować "dzieło" którego nie dało się robić w LGSie.
Co to jest Grupa Work Service ????
Co się za tym kryje ???
Czy wiecie że pieniądze na wypłaty dla niby pracowników LS płyną właśnie z Work Service z Wrocławia i to jeszcze nie dość że są to bardzo okrojone wypłaty to tłumaczy się to "pomyłkami w naliczeniach" a przecież poczytajcie kto lub co to jest Grupa Work Service -Cytuję -"Jesteśmy największą firmą usługową na polskim rynku pracoserwisu, czyli rynku wszystkich usług związanych z pracą.

Tworzymy jedną z wiodących polskich grup kapitałowych – Grupę Work Service – nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się organizację, eksperta w dziedzinie doradztwa personalnego, zarządzania zasobami ludzkimi i outsourcingu funkcji.

Działamy od 1999 roku. Tworzyliśmy rynek pracy tymczasowej w Polsce, dziś kreujemy szeroki rynek pracoserwisu, wyznaczając jego nowe standardy. Jesteśmy już obecni w dziesięciu krajach Europy.

Długoletnia współpraca z największymi pracodawcami w kraju i za granicą umożliwiła nam zdobycie pełnej wiedzy na temat rynku pracy i kompleksowych rozwiązań wspomagających zarządzanie.

Ponad 1200 firm wybrało właśnie nas na swojego partnera w biznesie, doceniając nasze doświadczenie, profesjonalizm i indywidualne podejście.

Każdego roku dzięki naszej firmie zatrudnienie znajduje blisko 100 tysięcy osób"
I co niby tacy fachowcy a wypłt dla pracowników naliczyć nie potrafią???
A skąd wogóle pieniądze LSu we Wrocławiu ????
Tu potrzebna jest jak najszybciej kontrola z NIKu o ile mają taką siłę "przebicia".
Państwowe czyli nasze pieniądze pakuje się w LOT a te pieniążki rozchodzą się różnymi ścieżkami GDZIE ???? - No niech ktoś zgadnie???
bo na pewno nie dla ciężko pracujących ludzi w LS .
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy