Zlot VIII w Barcelonie: kwiecień/maj 2010

Wielkanoc w przyszłym roku wypada 4 kwietnia. Jak wiadomo, weekend majowy odpada ze względu na zawrotne ceny. Co nam pozostaje? 16-18 lub 23-25 kwietnia...
29/09/2009 09:22  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
4tech 2009-10-06 20:44   
4tech - Profil 4tech
a tak przy okazji....stosujac driverze800 Twoja filozofie....dlaczego Malta drugi raz na miejsce zlotu? przeciez tam ani dolotu z PL pozadnego nie ma, nocleg na dachu a nie w hotelu/hostelu, woda z umywalki sluzy do splukiwania muszli klozetowej...etc...fuj co to za miejsce na zlot....
michalb 2009-10-06 20:43   
michalb - Profil michalb
4tech, proszę wybacz mi przyznaje się do błędu a raczej niewiedzy ;-)
ziberro 2009-10-06 20:42   
ziberro - Profil ziberro
No jasne, urządźmy sobie koncert życzeń ! Driver, Ty chyba nie jesteś do końca świadomy, że taki zlot to także dość spore przedsięwzięcie organizacyjne. Ja wiem, że np. Madera jest zajebista, w Tiranie mało kto był, a Kijów jest pięknym miastem... ale znajdź najpierw odpowiednią bazę noclegową, dograj logistykę i wtedy zacznij narzekać na inne lokalizacje. Nie wszyscy mogą sobie latać bez względu na termin czy cenę dolotu - niektórzy mają rodziny, innym charakter pracy nie pozwala na planowanie urlopu z takim wyprzedzenie, a i każdy ma też swoje własne wypady, "kółeczka" i plany co do podróży. Dla mnie zlot jest po to, żeby się spotkać, popić i pogadać na temat wspólnego hobby i gdybym chciał się bawić w odkrywcę albo globtrotera, to śledziłbym zloty na forach typu national geographic, bezdroza, czy travelforum.
szot 2009-10-06 20:39   
szot - Profil szot
To ja mogę być Komisją Kontroli Zlotów i Losowań
2009-10-06 20:39   
 - Profil
A widzisz, nie zauważasz pewnej subtelnej różnicy: Nie uważam, że uczyniłeś, a tylko mówię (ostrzegam) jak to wygląda (Twoje zachowanie), nic więcej... Nie chciałbym przecież, abym już góry od zawsze średnio lubiany był nielubiany pośród forumowiczów jeszcze bardziej... ;)
4tech 2009-10-06 20:35   
4tech - Profil 4tech
michalbe/driver800:....tu sie mylicie obaj bylo raz glosowanie na forum nawet kilku dniowe...gdzie zwyciezyl BRS...macie takowoz krotka pamiec..:)...driver800: nie to nie jest nerwowy lobbing jak to nazwales tylko obrona czegos co zostalo wypracowane w demokratycznym glosowaniu... i nic nikomu nie musisz udowadniac..zreszta nie wazne....za PMO tez nie glosowalem a jednak zjawilem sie na zlocie i czapka z glowy mi nie spadla...prosze driverze nie wmawiaj mi czegosc czego nigdy nie uczynilem.....to tak na przyszlosc
michalb 2009-10-06 20:35   
michalb - Profil michalb
bagi, jak tobie będzie się podobać to mi nie i w ten sposób nie dogodzisz wszystkim żebyś był nie wiem jak sprawny ;-)
bagi 2009-10-06 20:34   
bagi - Profil bagi
zawsze mozna zrobic nowy watek nazwac go "worek" otworzyc ten worek na tydzien. Podac np 4 propozycje i kazdy ma tylko jeden wpis z nazwa miasta i po tygodniu sprawa rozwiazana. Tylko moze termin juz pozostawmy:)
gral 2009-10-06 20:33   
gral - Profil gral
ja mogę być Panem Lotto! obiecuję uczciwość w losowaniu :)
bagi 2009-10-06 20:29   
bagi - Profil bagi
driver800: moze zaproponuj jakies fajne miejsce:) tylko takie zeby mi sie podobalo;D
2009-10-06 20:28   
 - Profil
A wiecie jak byłoby najsprawiedliwiej? Bo głosowanie zawsze będzie skutkowało animozjami - i niezadowoleni nie polecą, więc co nieco jest w poglądzie, że nie każdy głosujący poleci.... Propozycje winno się rzucać do jednego "wora", należałoby powołać "Paxową Komisję Kontroli Gier i Zakładów" i wylosować lokalizację! Ot, co. Ale to tylko taka debilna propozycja, bo przecież inni wiedzą lepiej, jak jest najlepiej... ;)
michalb 2009-10-06 20:27   
michalb - Profil michalb
gralu, było już kilka zlotów i nigdy nie było glosowania na forum a na każdym zlocie pojawiają się nowe twarze
michalb 2009-10-06 20:25   
michalb - Profil michalb
driver , już się ciesze ze spotkam osobiście nowego forumowicza
gral 2009-10-06 20:22   
gral - Profil gral
michalb: skad wiesz ze sie nie pojawia? jesli kogos nie bylo w PMO to nie znaczy ze nie przyjedzie na nastepny zlot
2009-10-06 20:20   
 - Profil
Panie CzwartyTechu: Ten nerwowy lobbing staje się zbyt zauważalny, hamuj się ciut...bo widać ewidentnie, że zlot musi być tam, gdzie Ty chcesz ;p A udowodnie Wam, co by nie było, że złośliwy jestem do szpiku, że nawet jak to będzie Barca, to się jednak pojawię ;p
michalb 2009-10-06 20:19   
michalb - Profil michalb
driver800, nie no zlot nie jest pod Egidą Ryanaira ale dużo osób właśnie ta linia przylatuje za bardzo tanie biletu ale zlot może być nawet na Hawajach jak mam kupisz bilety i na pewno nie będą to bilety z FR
4tech 2009-10-06 20:14   
4tech - Profil 4tech
gral:...nie wkutw....mnie a czy ktos w OPO pytal sie nas o zdanie? nie!!!! przjechalismy do OPO i juz bylo wiadomo ze nastepny zlot jest w PMO.....i tyle bylo z demokracji:)
bagi 2009-10-06 20:14   
bagi - Profil bagi
ale sie dzieje Aynis: moze jednak pojedziemy gdzie indziej;D
szot 2009-10-06 20:14   
szot - Profil szot
eno, się zaczyna teraz... Barcelona to dobre miejsce na nasz zlot nr VIII. Na nasz mały jubileuszowy zlot nr X będzie trzeba coś wymyślić extra może :)
2009-10-06 20:13   
 - Profil
michalb: nie wiedziałem, że te zloty to pod Egida Ryanaira są! Jest gdzieś jakiś regulamin wewnętrzny tudzież zewnętrzny, nakazujący wybór miejsc, gdzie lata Ryanair?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy