Promocje w Wizz Air?

Witam, czy ktos z Was sie orientuje czy Wizzair jeszcze daje jakies promocje? W przeciwienstwie do regularnego FR (od dzis pare destynacji za 1 gr.) nie bardzo widze w Wizzairze.. Zarezerwowalem wstepnie trase WAW-Charleroi 18-26 list za 200 zl platnoscia przelewem i nie wiem czy czekac jeszcze na ewentualnie tansze loty. Kupuje 4 bilety ( a dzieci sa rownie drogie jak dorosli-ehh..) i chcialbym jeszcze taniej niz 800 zl. Jak myslicie z waszego doswiadczenia? Czekac, czy kupowac. Nadmienie ze juz mam biliety FR na Charleroi-Lanzarote i nie mam mozliwosci manewru datami.. Pzdr,
22/09/2009 12:58  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
chmurka 2009-09-22 20:03   
chmurka - Profil chmurka
Dzieki, nawet kupilem FR z Wrocka za 1 gr ale jak dojechac PKP tanio? No i powrotu nie ma. Tak to jest z tymi biletami za 1 gr, niby sa, ale nigdy z nich nie moge skorzystac..
mrader 2009-09-22 15:15   
mrader - Profil mrader
...nawet gdyby cosik bylo to na wiecej niz 20% off bym nie liczyl.Jak taniej to by FR z WRO no ale Tobie o WAW chodzi...moze PromoLot do BRU..;)
chmurka 2009-09-22 13:03   
chmurka - Profil chmurka
Witam, czy ktos z Was sie orientuje czy Wizzair jeszcze daje jakies promocje? W przeciwienstwie do regularnego FR (od dzis pare destynacji za 1 gr.) nie bardzo widze w Wizzairze.. Zarezerwowalem wstepnie trase WAW-Charleroi 18-26 list za 200 zl platnoscia przelewem i nie wiem czy czekac jeszcze na ewentualnie tansze loty. Kupuje 4 bilety ( a dzieci sa rownie drogie jak dorosli-ehh..) i chcialbym jeszcze taniej niz 800 zl. Jak myslicie z waszego doswiadczenia? Czekac, czy kupowac. Nadmienie ze juz mam biliety FR na Charleroi-Lanzarote i nie mam mozliwosci manewru datami.. Pzdr,
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy