LOT - redukcja pracownikow o 1000 osob

W Polskich Liniach Lotniczych może wkrótce stracić pracę prawie 1000 osób. Związki zawodowe działające w spółce twierdzą, że dostały od zarządu plany restrukturyzacji, z których wynika, że zwolnionych ma być co najmniej 900 osób.
21/09/2009 18:28  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
jurek 2009-09-21 21:26   
jurek - Profil jurek
biurwy won, zarząd won ze stołków do których się przyspawali, 4tech na prezesa LOTu.. a tak poważnie to niech wreszcie odbędzie sie pywatyzacja albo ogłoszenie bankructwa PLL LOT. Będzie po kłopocie o ile Pan Prezydent nie odwali "Rejtana" w obronie "narodowego przewoźnika" :P
4tech 2009-09-21 19:59   
4tech - Profil 4tech
wojtek: redukcja personelu jak najbardziej....ale nie latajacego tylko "biurowego",no i wymiana czesci zuzytej floty samolotow....
wojtek 2009-09-21 19:55   
wojtek - Profil wojtek
*wiadomość, nie załoga. Zbyt szybko pisałem :p
wojtek 2009-09-21 19:51   
wojtek - Profil wojtek
Redukcja zatrudnienia to wcale nie jest dobra załoga. Lot to wcale nie są złe linie. Ostatnio leciałem i muszę stwierdzić, że mając do wyboru LOT, Lufthansę i TAP (bo te linie na gorąco mogę porównywać) wybrałbym LOT. Serwis jak i obsługa zdecydowanie lepsze niż w pozostałych w/w przeze mnie liniach.
lmajchrowski 2009-09-21 18:33   
lmajchrowski - Profil lmajchrowski
I bardzo dobrze. Wczoraj odbieralem znajoma z ORD. Samolot spozniony o 2,5 godziny bo niestety musial ladowac w wawie bo z krk nie moze wystartowac (za krotki pas startowy - nie bylo wiatru) kogo to obchodzi kupujesz lot bezposredni a nie z przystankiem w stolicy. Obsluga w samolocie straszna wszyscy naburmuszeni mlode laseczki obslugujace pasazerow moze i ladne bo je wczoraj widzialem ale straszliwie nie przyjemne. Kto tym lotem bedzie latal wczorajsze oblozenie samolotu okolo 60%. Pytanie do prezesa LOT Dlaczego nie zrobisz porzadku z obluga w samolotach (transatlantyki)???
lmajchrowski 2009-09-21 18:28   
lmajchrowski - Profil lmajchrowski
W Polskich Liniach Lotniczych może wkrótce stracić pracę prawie 1000 osób. Związki zawodowe działające w spółce twierdzą, że dostały od zarządu plany restrukturyzacji, z których wynika, że zwolnionych ma być co najmniej 900 osób.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy