Opłata za parking na lotnisku w Gdańsku

Przede wszystkim chcialam sie przywitać ze wszystkimi na forum. i życzyć bezpiecznych lotów. Ostatnio miałam pewien drobny problem na lotnisku w Gdańsku. Wylatywalam do Billund via Kopenhaga na 2 dni i zostawiłam samochód na lotniskowym parkingu Przylecialam z powrotem ostatnim połaczeniem z Kopenhagi ok 22.20 i ze zdziwieniem zauważyłam, ze za parking nie mozna zapłacić kartą kredytową, tylko gotówką, pomimo tego, że płaci sie w automacie. Nie będę opisywać dalszych moich perturbacji. Oczywiście była to moja wina bo mogłam sprawdzić wcześniej, ale uważam, że taka usługa powinna być dostępna. Tak jest na wielu lotniskach. Prosze o info czy na innych polskich lotniskach można zapłacić kartą kredytową, bo może tylko Gdansk jest zapóźniony w rozwoju.
01/09/2009 18:32  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gdn_37 2009-09-10 12:47   
gdn_37 - Profil gdn_37
To bardzo pozytywna informacja :-)
kierownik 2009-09-10 12:10   
kierownik - Profil kierownik
Chciałbym uprzejmie poinformować, iż na parkingach przy Lotnisku w Gdańsku istnieje jak najbardziej możliwość zapłacenia za parking kartą kredytową. Taka usługa jest dostępna w Recepcji Parkingów.
gral 2009-09-01 20:52   
gral - Profil gral
w WAW mozna i to luksusowo - placi sie karta bezposrednie przy wyjezdzie przy szlabanie (nie wysiadajac z auta). za to przy wjezdzie na parking long term istny cyrk. Dwoch panow przepytuje: a na jak dlugo, a dlaczego nie ma pan rezerwacji, my tu mamy malo miejsc... no nie wiem czy sie dla pana cos znajdzie... no masakra. łaskę robia, ze zostawia sie u nich GRUBĄ kasę. a potem jeszcze spisuja dane z dowodu rejestracyjnego... nigdy wiecej tam nie zaparkuje.
tiramisu5 2009-09-01 18:46   
tiramisu5 - Profil tiramisu5
Przede wszystkim chcialam sie przywitać ze wszystkimi na forum. i życzyć bezpiecznych lotów.
Ostatnio miałam pewien drobny problem na lotnisku w Gdańsku. Wylatywalam do Billund via Kopenhaga na 2 dni i zostawiłam samochód na lotniskowym parkingu Przylecialam z powrotem ostatnim połaczeniem z Kopenhagi ok 22.20 i ze zdziwieniem zauważyłam, ze za parking nie mozna zapłacić kartą kredytową, tylko gotówką, pomimo tego, że płaci sie w automacie. Nie będę opisywać dalszych moich perturbacji. Oczywiście była to moja wina bo mogłam sprawdzić wcześniej, ale uważam, że taka usługa powinna być dostępna. Tak jest na wielu lotniskach. Prosze o info czy na innych polskich lotniskach można zapłacić kartą kredytową, bo może tylko Gdansk jest zapóźniony w rozwoju.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy