Danubewings: Bilety kupujemy!

28/08/2009 18:20  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2009-09-01 15:07   
humbak - Profil humbak
kamyku: Taryfa za 33 euro jest najniższa, później wzrastają ceny, jak wykupiona zostanie najniższa. To działa jak w każdej linii lotniczej. Bilety za 75 euro także będą.
kamyk 2009-08-31 22:58   
kamyk - Profil kamyk
jurek: to zalezy od ceny, jezeli wszytstkie bilet będą po 33eur to może tak, jeżeli skoczą powidzmy do 70 eur to masz juz około 350pln za osobe w jedną strone, jeżeli jedzie pare osób, to nie wiem czy aż tak duzo będzie chetnych na wydanie 500-700pln w dwie strony, jak autem przy trzech osobach wyjdzie 150-200, pozatym dochodzi sprzęt narciarski i fakt że jak sie tam doczłapiesz autem do masz bardzo łatwy dojazd do wyciagów i możesz sie swobonie przemieszczać, oczywiście są tez osoby dla których fundusze sie nie liczą tylko komfort, ale ci raczej spędzaja zime w alpach a nie w tatrach ;) ciekawe ile liczą za sprzet zimowy ?
jurek 2009-08-31 13:22   
jurek - Profil jurek
Sadzę że połączenie WAW-TAT ma duże szanse na opłacalność i wyskoka frekfencję. Zamiast tłuc się ciapociagiem albo tkwic w korkach na zakopiankce zdecydowanie lepiej sobie polecieć. A z Popradu w Tatry kolejka jakoś chyba co 20 minut. No i Słowacy mają większą część Tatr niż Polska. Spokojniej , luźniej, fajnie....
kamyk 2009-08-31 12:51   
kamyk - Profil kamyk
stenusie: wiem że nie lata :) ale kupie bilet jakoś na początek rozładu, bo pózniej czuje ze skasuja trase do TAT jak zobaczą powietrze zamiast pasażerów :)
humbak 2009-08-31 12:43   
humbak - Profil humbak
kamyku: Jeszcze nie zaczęła latać. :o) Ja najpierw poczekam do 23 września, kiedy to mam pierwszy rejs z V5 i zobaczę czy mi się spodoba.
kamyk 2009-08-31 12:40   
kamyk - Profil kamyk
stenusie: LOT miał wtedy wylot z WAW jakoś po 15stej czyli mógł zbierać transeferowych pasażerów, a wracał tak przed 19 czy dało sie jeszce polecieć gdzieś dalej. Ceny sa ok ale mysle że to najnizsza ostepna cena, sprzedadzą pare biletów i cena podskoczy i nie będzie juz tak tanio ;) w rentownośc BTS moze uwierzę, w TAT nigdy :) ale nic to, trzeba bilety brać póki sa tanie i linia lata :)
humbak 2009-08-31 12:19   
humbak - Profil humbak
kamyku: Myślę, że dobrze rozreklamowana trasa w Warszawie spowoduje, że Warszawiacy będą latać za taką cenę w Tatry. 33 lub 55 euro OW to jest cena, na którą większość warszawiaków stać. LOT nie miał takich przyjaznych cen na BTS. Poza tym z TAT lub BTS można lecieć dalej na pokładach V5, co było dosyć "utrudnione" z LO. :o)
kamyk 2009-08-31 12:11   
kamyk - Profil kamyk
to szybko zwiną te trasy ;) LOT juz się przejechał na Bratysławie, a Poprad bedzie latał pusty ;)
humbak 2009-08-31 10:52   
humbak - Profil humbak
kamyku: Vip Wings jest operatorem wszystkich rejsów Danube Wings, gdyż Danube Wings to marketingowa nazwa pasażerskich operacji Vip Wings. I jak na razie latają na ATRkach i rozszerzają flotę tylko o ATRki.
kamyk 2009-08-31 03:30   
kamyk - Profil kamyk
sęk w tym drogi stenusie że według ich strony internetowej trasę Warszawa-Poprad ma realizować dla nich Vip Wings, a oni maja same malenkie maszyny, wydaje mi sie że będą mieli problem z zapełnienim ATR na tej trasie, a znowu Vip Vings ma same mikro samoloty, sam juz nie wiem
humbak 2009-08-30 19:37   
humbak - Profil humbak
gosciu_kamyku: Ano tym co mają tylko i wyłącznie, czyli ATRkami. :P
jurek 2009-08-30 16:15   
jurek - Profil jurek
kamyk: Že pravdepodobne nikto nevie ;)
gosc_kamyk 2009-08-30 12:36   
gosc_kamyk - Profil gosc_kamyk
czy ktoś wie czym będą latali do popradu ?
2009-08-29 23:24   
 - Profil
Ja czepialskie zwierzę? Ucze się od Mistrza. No a poza tym Ciebie stenusiku nikt nie przeskoczy... ;)
humbak 2009-08-29 23:16   
humbak - Profil humbak
d800: Zawsze wiedziałem, żeś czepialskie zwierzę, ale teraz to już nie wiem, czego się czepiasz... :o)
2009-08-29 22:22   
 - Profil
Hurraoptymistyczny wydźwięk artykułu? "Czy Tobie się stenus sufit spadł na głowę", parafruzując legendarnego już Siarę Siarzewskiego? Jaki hurraoptymizm? To jak tę informację należało przekazać inaczej, niż zostało to zrobione? News suchy jak źdzbło trawy, od jakiej rozpoczęły się greckie pożary. Hurraoptymizm to właśnie Ty prezentujesz wstawiając takie informacyjne posty, w czym nie ma niczego złego i czego się nikt nie czepia. A najbardziej hurraoptymistyczny to jest tytuł tegoż właśnie, założonego przez Ciebie, wątku.Hurraoptymistyczny wydźwięk artykułu........ aż się uśmiechnąć ciężko.
humbak 2009-08-29 17:45   
humbak - Profil humbak
jarisie: Moją informację o rozpoczęciu sprzedaży biletów przez V5 wstawiłem sporo wcześniej zanim aynis wstawiła artykuł o tym wydarzeniu, więc jak mogłem by ie nastawiony do czegoś, czego jeszcze nie było? Wstawiłem info o tym, że rozpoczęcie nastąpiło, jakkolwiek wyraziłem sceptycyzm co do hurraoptymistycznego wydźwięku artykułu. Dwie różne sprawy.
jaris 2009-08-29 17:20   
jaris - Profil jaris
stenusie, przeciez byles pesymistycznie nastawiony do inf iz danube rozpoczal sprzedaz biletow na trasie waw-tat i bts a teraz zachecasz wszystkich do kupna biletow :D
humbak 2009-08-29 12:10   
humbak - Profil humbak
d800+ Jaki zwrot?
2009-08-29 12:05   
 - Profil
Stenus dopiero co podnosił larum, że to, iż ogłosili połączenie nie znaczy, że polecą...a tu taki zwrot? ;)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy