Nowa strona internetowa PLL LOT

No i jest. Zapowiadana i przez niektórych oczekiwana. Nowa strona internetowa PLL LOT z nowymi funkcjami - np. internetowa zmiana danych w dokonanej już rezerwacji bez konieczności rozmowy z konsultantem przez telefon. Co o niej sądzicie?
19/08/2009 21:30  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
jurek 2009-08-27 07:06   
jurek - Profil jurek
a gosc_mezmer: to w LOT pracuje ? Może jeszcze jest informatykiem od tej strony ?
gosc_mezme 2009-08-26 23:26   
gosc_mezme - Profil gosc_mezme
gral, dlaczego od razu próbują wcisnąć...akurat ta zmiana jest pozytywna, masz możliwość skorzystania z kompleksowej rezerwacji usług...samolot+samochód+hotel...to przecież dobra zmiana, i będą chętni by z tego korzystać.
jurek 2009-08-20 11:05   
jurek - Profil jurek
Sądzę że wykrzykniki wymyślił sobie informatyk , że tak akurat będzie ładnie ;))
gral 2009-08-20 11:03   
gral - Profil gral
no patrz, a ja glupi szukalem tego po prostu w Moje Rezerwacje... szkoda ze nie ukryli pod kontakt albo nasza flota :D a wykrzykniki moze oznaczaja Under Construction, skoro nie dziala?
jurek 2009-08-20 02:22   
jurek - Profil jurek
gral: pod Narzędzia jest "!Zarządzaj rezerwacją!" (swoją drogą po co te wykrzykniki ?) ale to nie działa. W mojej rezerwacji bilety SZZ-WAW-SZZ na dolot do AZ do Palermo z ciekawości chciałem zmienić date dolotu. Nie da się. Widocznie ta strona jest w trakcie tworzenia. Tylko jeśli tak jest to po co robią zmiany zanim ją informatycy skończą ????
gral 2009-08-19 23:54   
gral - Profil gral
szot: a gdzie te zmiany można dokonać? bo coś nie mogę znaleźć...
gral 2009-08-19 23:45   
gral - Profil gral
gdn_37: taki trynd. i tak dobrze, ze na stronie nie kreca sie koleczka ;)
gdn_37 2009-08-19 23:38   
gdn_37 - Profil gdn_37
coś nowego ... i przed zakończeniem procesu rezerwacji od razu próbują wcisnąć ubezpieczenie, wynajem auta ... chwyty jak w LCC ...
gral 2009-08-19 23:20   
gral - Profil gral
mi sie podoba. fajny podglad cen w roznych taryfach. troche skopiowany z Austriana. ale wreszcie mozna zaplacic drozej i kupic drozszy bilet :) moze sa tacy, co chca, a co :) wczesniej sie nie dalo
szot 2009-08-19 21:32   
szot - Profil szot
No i jest. Zapowiadana i przez niektórych oczekiwana. Nowa strona internetowa PLL LOT z nowymi funkcjami - np. internetowa zmiana danych w dokonanej już rezerwacji bez konieczności rozmowy z konsultantem przez telefon. Co o niej sądzicie?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy