×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Odzyskanie pieniędzy za niewykorzystany lot


Chodzi konkretnie o WizzAira. Na potwierdzeniu rezerwacji jest napisane, że jeżeli pasażer nie stawi się do odprawy to wiadomo straci miejsce, itp. itp. oraz że będzie mógł się ubiegać jedynie o zwrot podatków i opłat. I o to mi właśnie chodzi - jaka jest procedura odzyskania pieniędzy i czy to rzeczywiście w ogóle możliwe. Z góry bardzo dzięki za info i przepraszam jeśli taki temat już był, nie mogłem znaleźć.

08/02/2008 16:14,  
<>

gość_7d9c7 - Profil
gość_7d9c7
  

  
ja ci zycze aby tak dlugo nie trwalo.....ale nie martw sie w AB czekalem 7 miesiecy na odpowiec. Tak dlugo to trwalo ze zapomnialem ze pisalem do AB.......i zdziwilem sie jak mialem w kszynce cos z AB...;-)
08/02/2008 16:46  

  
HAMburg:czekam na tę wiadomość od W6 i mysle, ze nie bedzie to trwało ponad 30 dni...
08/02/2008 16:39  

  
adams: nie wiedzialem ze jestes przy komputerze....dlatego polecilem ciebie jako eksperte....bo jest up-to-date z nowa procedura ;-)
08/02/2008 16:34  

  
Hamburg: właśnie to opisałem :)
08/02/2008 16:32  

  
lukasz86: tez byłem w takiej samej sytuacji. Wczoraj zadzwoniłem do Call Center W6. Pani kazała napisac e-maila znajduje sie na stronie wizzair, powiedziała ze bezproblemowo dostane zwrot kosztów opłat i podatków. Po wysłaniu maila dostałem zwrotnego, cytuje jego treść
"Szanowni Klienci Wizz Air!
Dziękujemy za list przysłany do naszego Działu Obsługi Klienta.

Informujemy, że w związku ze zmianami w składzie personalnym działu reklamacji może upłynąć ponad 30 dni zanim odpowiemy na Państwa email. Jeśli Państwa problem wymaga odpowiedzi przed lotem (a data lotu zbliża się), bądź mają Państwo pytania związane z konkretną rezerwacją, prosimy skontaktować się z jednym z naszych Call Center gdyż możemy nie być w stanie wysłać odpowiedzi na czas.

To jest odpowiedź automatyczna. Poniższa prośba dotycząca dokumentów może nie odpowiadać rodzajowi Państwa skargi.

Jeśli mają Państwo pytania ogólne (np.dotyczące naszych usług, warunków przewozu itp.) prosimy o odszukanie odpowiedniej informacji na naszej stronie (wizzair.com) lub o kontakt z Call Centre"
Teraz tylko czekam na odopowiedz :)
08/02/2008 16:31  

  
lukasz86: Tak, jezeli kupiles bilet (jeszcze na starych warunkach) odzyskasz nie wykozystane oplaty lotniskowe. Jestes stratny tylko ceny biletu i dodatkowych uslug (jak platnosc karta, bagaz itp.). W mojim wypadku tak bylo ze zdwoniac do call-center zaraz (po kilku dniach) dostalem pienadze (te oplaty lotniskowe) zpowrotem na karte. Dowiedzialem sie od innego forumowicza (adams) ze teraz procedura jest troche inna. Musi sie napisac E-mail do Wizzair z wszystkimi danami....moze ale to trwac do 30 dni. Najlepiej spytaj sie adams-a o adrese emailowy bo wczoraj czy przed wczoraj wysylal taki mail o zwrot pienadzy.
08/02/2008 16:28  

  
Chodzi konkretnie o WizzAira. Na potwierdzeniu rezerwacji jest napisane, że jeżeli pasażer nie stawi się do odprawy to wiadomo straci miejsce, itp. itp. oraz że będzie mógł się ubiegać jedynie o zwrot podatków i opłat. I o to mi właśnie chodzi - jaka jest procedura odzyskania pieniędzy i czy to rzeczywiście w ogóle możliwe.
Z góry bardzo dzięki za info i przepraszam jeśli taki temat już był, nie mogłem znaleźć.
08/02/2008 16:16  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie