Kalendarz lotów, a prawda...

Przegladajac forum i uzytkownikow sprawdzalem co niektorych zalogowanych uzytkownikow portalu i dochodze do wnioskow ze kilkanascie osob to nic nie robi tylko lata i az podziw mnie bierze ze tyle lataja albo poprostu wpisuja co im przyjdzie na mysl. Wiem ze odezwa sie tacy co beda twierdzic ze to prawda ale jakos mnie to nie przekonuje. Znam ludzi ktorzy lataja w interesach co tydzien ale jakos nie chce mi sie wierzyc ze uzytkownicy tego portalu wydaja fortuny na latanie od tak tylko zeby leciec no i moze troszek pozwiedzac dla mnie jest to nierealne a juz nie mowie o tych co laduja powiedzmy w Paryzu a na drugi dzien juz leca z lotniska oddalonego nawet o kilkaset kilometrow. Czemu to sluzy zeby byc lepszym czy jak ??
11/08/2009 21:40  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
senatorius 2009-08-12 00:24   
senatorius - Profil senatorius
lmajchrowski: 2 loty w tygodniu (lub więcej) to dużo dla Ciebie? FRanca daje bilety za 1 zł, to i ludzie latają. :o)
lmajchrowski 2009-08-12 00:15   
lmajchrowski - Profil lmajchrowski
Mnie nikt nie zaniepokoil tylko jestem ciekawy przegladnij niektorych uzytkownikow to maja po 2 loty albo i wiecej w tygodniu. Jak to jest mozliwe ?? Poza tym u jednego z uzytkownikow naliczylem 18 lotow do konca wrzesnia co daje wiecej niz 2 w tygodniu czy to jest mozliwe ?? Nadal pytam z ciekawosci znam osobe ktora mieszka w Chicago a pracuje w NY i lata co tydzien ale nasi uzytkownicy to lataja z polnocy na poludnie ze wschodu na zachod Europy bezinteresownie pytam jak to jest mozliwe ???
senatorius 2009-08-11 23:10   
senatorius - Profil senatorius
lmajchrowski: Czy żądasz faktur i rachunków? :o) A kto Cię najbardziej zaniepokoił?
jurek 2009-08-11 23:09   
jurek - Profil jurek
seep02: każdy sobie radzi sam jak umie.
seep02 2009-08-11 23:00   
seep02 - Profil seep02
jurku: ciekawość ludzka - jak Wy to robicie? ;-) kiedyś też podobne pytanie zadałem, ale zostało prawie bez odpowiedzi:) ja chciałbym wyskoczyć w góry jeszcze latem (nawet na kilka dni), ale pogodzenie obowiązków z planem lotów samolotów i moim czasem wolnym wydaje mi się mało możliwe do końca września... a w październiku to można w Alpy, ale powoli na narty... i tak więc do września wygospodarowałem tydzień wolnego, który zaplanowałem w inny sposób niż góry. Także jak to się mówi: może w przyszłym roku! I to jest właśnie powód mej ciekawości - skąd Wy bierzecie czas (jak pracujecie) lub pieniądze (jak nie pracujecie, czyt. -> macie czas) :-) bo szczerze też bym tak chciał :)
jurek 2009-08-11 22:10   
jurek - Profil jurek
Imajchrowski a co Cie najbardziej niepokoi ?
lmajchrowski 2009-08-11 21:46   
lmajchrowski - Profil lmajchrowski
Przegladajac forum i uzytkownikow sprawdzalem co niektorych zalogowanych uzytkownikow portalu i dochodze do wnioskow ze kilkanascie osob to nic nie robi tylko lata i az podziw mnie bierze ze tyle lataja albo poprostu wpisuja co im przyjdzie na mysl. Wiem ze odezwa sie tacy co beda twierdzic ze to prawda ale jakos mnie to nie przekonuje. Znam ludzi ktorzy lataja w interesach co tydzien ale jakos nie chce mi sie wierzyc ze uzytkownicy tego portalu wydaja fortuny na latanie od tak tylko zeby leciec no i moze troszek pozwiedzac dla mnie jest to nierealne a juz nie mowie o tych co laduja powiedzmy w Paryzu a na drugi dzien juz leca z lotniska oddalonego nawet o kilkaset kilometrow. Czemu to sluzy zeby byc lepszym czy jak ??
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy