Kalendarz lotów, a prawda...

Przegladajac forum i uzytkownikow sprawdzalem co niektorych zalogowanych uzytkownikow portalu i dochodze do wnioskow ze kilkanascie osob to nic nie robi tylko lata i az podziw mnie bierze ze tyle lataja albo poprostu wpisuja co im przyjdzie na mysl. Wiem ze odezwa sie tacy co beda twierdzic ze to prawda ale jakos mnie to nie przekonuje. Znam ludzi ktorzy lataja w interesach co tydzien ale jakos nie chce mi sie wierzyc ze uzytkownicy tego portalu wydaja fortuny na latanie od tak tylko zeby leciec no i moze troszek pozwiedzac dla mnie jest to nierealne a juz nie mowie o tych co laduja powiedzmy w Paryzu a na drugi dzien juz leca z lotniska oddalonego nawet o kilkaset kilometrow. Czemu to sluzy zeby byc lepszym czy jak ??
11/08/2009 21:40  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
jurek 2009-08-12 23:44   
jurek - Profil jurek
hambi: takie jest życie. Ja Ci zazdroszczę że mieszkasz w Wiedniu. Piękne miasto i na duszona karkówke z bułczanymi knedlami jak w Czechach można iść :)
hamburg 2009-08-12 23:23   
hamburg - Profil hamburg
jurek: Ale wierz co mie w tym denerwuje? To ze nie moze po imieniu. Tylko tak; ,,aktywny forumowicz, 80 lotow w tym roku, 18 lotow do wrzesnia´´ Pozatym po co sie pyta skoro sam sobie ubzdural swoja odpowiec ze sobie fantazjuje. Nie lubie zazadrosci. Czy ja moge cos za to ze ktos inny daleko w zyciu nie zaszedl?
lmajchrowski 2009-08-12 23:21   
lmajchrowski - Profil lmajchrowski
hamburg: nie o Tobie pisalem tylko ogolnie a porownywalem inny profil z tym co pisalem przeciez napisalem ze juz wszystko wiem tylko jak dla mnie jest to nie do pomyslenia zeby tak latac bo ja jak latam to w innym celu.

Pozdrawiam i jak wczesniej pisalem wiem wszystko wiec temat uwazam za zakonczony :)
jurek 2009-08-12 23:20   
jurek - Profil jurek
hambi: wyluzuj się. A niech ludzie zazdraszczają i się dziwią jak zrozumieć nie mogą... ;p
bagi 2009-08-12 23:03   
bagi - Profil bagi
Imajchrowski: ty jakis sfrustrowany jestes, czy w depresji, ze inni lataja, maja lepsza prace, wiecej wolnego, wiecej zarabiaja, umia lepiej kombinowac etc...?
hamburg 2009-08-12 22:53   
hamburg - Profil hamburg
jurek: No znamy znamy....ale Imajchrowski pisal o mnie. 18 lotow do wrzesnia i ma wydoczenie jakis problem z tym. Jaki to nie wiem.
jurek 2009-08-12 22:50   
jurek - Profil jurek
hambi: znamy lepsze indywidualności co latają z podusią niemal codziennie ;P
hamburg 2009-08-12 21:45   
hamburg - Profil hamburg
Imajchrowski: Dlatego ci odpowiadam. Jest to mozliwe. Nie latam tylko za 1 zl. Sypiam w hotelach, u rodziny i przycialow....lub wypadku Wiednia: Jest to moj nowy dom i musze pare razy polatac miedzy Wiedniem a Hamburgiem.
Poprostu umiem zaoszczedzic gdzies indziej zato moge sobie polatac gdzies po swiecie.
Jezeli uwazasz ze mam wybujala fantazje i tylko tak sobie dodaje loty to sie mocno mylisz! Z reszta, jak chcesz kup na kilka lotow ktore mam w kalendarzu tez bilety i przekonasz sie ze i ja tez bede na pokladzie tego samolotu ;-)
lmajchrowski 2009-08-12 20:34   
lmajchrowski - Profil lmajchrowski
senatorius: to mamy na tym forum same indywidualnosci ktore potrafia latac jak mozna przeczytac tylko za 1zl i spac byle gdzie o jedzeniu nie mowiac. No ale dowiedzialem sie czego chcialem wiec temat uwazam za zakonczony zreszta bede mial okazje porozmawiac z forumowiczami w NYC :)
senatorius 2009-08-12 19:59   
senatorius - Profil senatorius
lmajchrowski: I czester Ci ładnie odpowiedział, jak to jest mozliwe...
lmajchrowski 2009-08-12 19:02   
lmajchrowski - Profil lmajchrowski
czester: mozna tez byc wrozka, Rumcajsem albo Zwirkiem lub Muchomorkiem. Co ty myslisz ze jak nie wiem ze kilka zawodow jest do tego przystosowanych sam jestem dealerem bizuteri i latam do innych miast ale to tylko w celach sluzbowych a nie o tak sobie dlatego mnie to dziwi jak to jest mozliwe i pytam
czester 2009-08-12 18:17   
czester - Profil czester
lmajchrowski: zarabiać kasę można na różne sposoby, można być np. pisarzem, wystarczy laptopik i na lotnisku można stworzyć kolejny rozdział książki, można być zawodowym fotografem/dziennikarzem zatrudnionym w dziale "turystyka", można być programistą-wolnym strzelcem i na laptopie sobie programować (a latać też służbowo - do klientów na wdrożenia)...
4tech 2009-08-12 14:59   
4tech - Profil 4tech
dobra..dodalem pare lotow co by nie bylo..:)
wojtek 2009-08-12 14:17   
wojtek - Profil wojtek
Rzeczywiście nic nie ma :)
4tech 2009-08-12 14:10   
4tech - Profil 4tech
wojtku: wiem i wlasnie tam umiescilem swoje loty..mozesz sprawdzic..:) chodzilo mi o upublicznianie lotow na forum pasazer.com:)
4tech 2009-08-12 14:07   
4tech - Profil 4tech
Hambi:..no wiesz meldunek nie swiadczy o wszystkim:)...wracajac do tematu...////lmajchrowski: ze swojej praktyki moge tylko dodac ze byly okresy ze bywalem na 3-4 lotniskach dziennie w Polsce...np Bydgoszcz-Koszalin-Miroslawiec-Krzesiny, badz Bydgoszcz-Gdansk-Krakow-Wrocław...
wojtek 2009-08-12 14:07   
wojtek - Profil wojtek
4tech: Ale na flight memory można sobie wpisywać wojskowe lotniska :)
hamburg 2009-08-12 14:02   
hamburg - Profil hamburg
4tech: No wlasnie nie wiem jak.....ale ja juz prawdziwy mieszkaniec Wiednia :-) Mam od poniedzialku tutaj meldunek *hehehe*
4tech 2009-08-12 14:01   
4tech - Profil 4tech
HAMBI: tos Ty teraz Wiedenski Hamburg..lub Hamburg Wiednski....a ja swoich lotow nie podaje do publicznej wiadomosci gdyz nie ma w spisie takich lotnisk ani przewoznikow (Powidz Łask Krzesiny Świdwin Mirosławiec Zegrze Pomorskie...etc)..:)))
hamburg 2009-08-12 14:00   
hamburg - Profil hamburg
senatorius: Mowa chyba jest o mnie...ja mam te 80 lotow i pare interkontynentalne. Nie wiem co w tym takiego zlego i ,,nierealnego´´ i chyba nikomu nie musze sie tlumaczyc ile place za bilety i ile zarabiam. Jak mie stac to latam...jak nie to nie.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy