Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Samoloty Ryanair będą stacjonować w Balicach?

W Oslo Torp Ryanair nie ma bazy więc samoloty najprawdopodobniej będą mieć bazę w podkrakowskich Balicach świadczą o tym również godziny. Podobne sytuacje mijania się samolotów w powietrzu obrazuje połącznie Kraków-Dublin i Kraków-Sztokholm Skavsta. Jeśli wiecie coś więcej piszcie proszę... czekam

06/08/2009 16:58,  
<>

gość_16f3f - Profil
gość_16f3f

W zimowym rozkładzie FR już pojawiły się również te loty z GDN do STN , które miały niby być zlikwidowane wt. i czw.
Jednak są tylko w innych godzinach niż pozostałe, ale to i lepiej ...
14/08/2009 17:31  

cos mieszja - wlasnie mi przyszlo, ze zmieniaja godziny odlotu do STN, wiec jakies przetasowania w rozkladzie trwaja!
14/08/2009 16:07  

ddarek: To, ze w Balicach nie bedzie bazy FR to dla mnie napewno nie powod do usmiechu.
09/08/2009 15:17  

W Balicach to jeszcze chyba nie będą mieć bazy : ).Ten samolot jeszcze gdzieś odleci po 21:55.Pewnie ustalają jeszcze wstępnie otworzenie nowej bazy.Ja mam duże przeczucia że może być NOWA baza w SXF. Wtedy byłaby rotacja samolotu SXF-KRK-TRF-KRK-SXF.
06/08/2009 23:10  

szmalik: ale to nie przeszkadza w tym zeby operowc na tym kierunku z innej bazy...
06/08/2009 17:07  

W Oslo Torp Ryanair nie ma bazy więc samoloty najprawdopodobniej będą mieć bazę w podkrakowskich Balicach świadczą o tym również godziny. Podobne sytuacje mijania się samolotów w powietrzu obrazuje połącznie Kraków-Dublin i Kraków-Sztokholm Skavsta. Jeśli wiecie coś więcej piszcie proszę... czekam
06/08/2009 17:03  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu: