Samoloty Ryanair będą stacjonować w Balicach?

W Oslo Torp Ryanair nie ma bazy więc samoloty najprawdopodobniej będą mieć bazę w podkrakowskich Balicach świadczą o tym również godziny. Podobne sytuacje mijania się samolotów w powietrzu obrazuje połącznie Kraków-Dublin i Kraków-Sztokholm Skavsta. Jeśli wiecie coś więcej piszcie proszę... czekam
06/08/2009 16:58  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gdn_37 2009-08-14 17:31   
gdn_37 - Profil gdn_37
W zimowym rozkładzie FR już pojawiły się również te loty z GDN do STN , które miały niby być zlikwidowane wt. i czw.
Jednak są tylko w innych godzinach niż pozostałe, ale to i lepiej ...
bagi 2009-08-14 16:07   
bagi - Profil bagi
cos mieszja - wlasnie mi przyszlo, ze zmieniaja godziny odlotu do STN, wiec jakies przetasowania w rozkladzie trwaja!
that 2009-08-09 15:17   
that - Profil that
ddarek: To, ze w Balicach nie bedzie bazy FR to dla mnie napewno nie powod do usmiechu.
ddarek 2009-08-06 23:10   
ddarek - Profil ddarek
W Balicach to jeszcze chyba nie będą mieć bazy : ).Ten samolot jeszcze gdzieś odleci po 21:55.Pewnie ustalają jeszcze wstępnie otworzenie nowej bazy.Ja mam duże przeczucia że może być NOWA baza w SXF. Wtedy byłaby rotacja samolotu SXF-KRK-TRF-KRK-SXF.
4tech 2009-08-06 17:07   
4tech - Profil 4tech
szmalik: ale to nie przeszkadza w tym zeby operowc na tym kierunku z innej bazy...
szmalik 2009-08-06 17:03   
szmalik - Profil szmalik
W Oslo Torp Ryanair nie ma bazy więc samoloty najprawdopodobniej będą mieć bazę w podkrakowskich Balicach świadczą o tym również godziny. Podobne sytuacje mijania się samolotów w powietrzu obrazuje połącznie Kraków-Dublin i Kraków-Sztokholm Skavsta. Jeśli wiecie coś więcej piszcie proszę... czekam
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy