V Zlot-Sycylia/Malta 12-22/10/09 cz.6

kochani, zwiazku z tym ze w poprzedniej czesci juz praktycznie nie bylo mozliwosci pisania na temat zlotu, a takze z powodu zablokowania stenusa, dodalem te 6 czesc watku o zlocie w PMO, musimy jakos to skoordynowac bez udzialu stenusa....
06/08/2009 12:03  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
szot 2009-09-16 17:06   
szot - Profil szot
wiewiorka: o co Ci chodzi? nie wiem, nie wierzysz że można mieć już zaplanowane rejsy na kilka miesięcy do przodu, czy jak?
4tech 2009-09-16 17:05   
4tech - Profil 4tech
szocie: To Ty latasz palcem po mapie czy w K2..?:)
4tech 2009-09-16 17:04   
4tech - Profil 4tech
wiwiorka: przeszukalem za Twoja rada strone LH...i wyszlo ze czesc lotow obsluguje BMI a czesc LH....
wiewiorka 2009-09-16 17:00   
wiewiorka - Profil wiewiorka
Kolejny sie odezwal i zgrywa adwokata. Loty zaplanowane na caly 2010. Ja nie robie szumu Szot,ale komentuje brednie innych.A ty lec dalej palcem på mapie, kolego.
szot 2009-09-16 16:55   
szot - Profil szot
wiewiorka: jurek ma rację; jeśli jest to połączenie o wspólnej rezerwacji miejsc, a więc code share każdy taki rejs np. Lufthansy jest rejsem np. British Midland i każdy rejs British Midland we współpracy z Lufthansą na tej trasie jest rejsem Lufthansy więc można tak wpisać - więc nie rób szumu :)
wiewiorka 2009-09-16 16:49   
wiewiorka - Profil wiewiorka
marqoos: otworz rozklad Lufthansy zanim rzucisz sie na klawiature w twoim komputerku. Stoi jak byk: BD
A pozostajac przy tych biednych forumowiczach latajacych klasa C po calym swiecie: niech im Pan Bog da ciepla w nocy na plazy.
4tech 2009-09-16 16:49   
4tech - Profil 4tech
wiewiorka:...hm z ta kielbasa to racja tylko ze ona nie leci na Gozo..a chyba tylko na grilla w PMO....to tak na marginesie no chyba ze jestem w bledzie..co do biletow i zlotu..ja tez bede na tym zlocie a lece AZ....no i nie bede spal na plazy lub w namiocie...
wiewiorka 2009-09-16 16:47   
wiewiorka - Profil wiewiorka
O nie....nie az tak ciezkie do zrozumienia. Ale proponuje abys sie trzymal faktow a nie fantyzjowal na tym forum. Poza tym jest logiczne napisac British Midland kiedy sie siedzy w ich samolocie.Podejrzewam,ze na lotnisku w Tegel bedzie podane tez Air China bo w koncu StarAlliance ci tez. Ale widac Lufthansa pasuje lepiej:-))))
marqoos_pl 2009-09-16 16:46   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
(jeżeli jest lot code-share, to ja też wpisuję linię, jakiej symbol mam na bilecie... więc może w tym wypadku 'jurek' prawidłowo wpisał LH zamiast BD... nie wszystkie potwierdzenia pokazują, że jest to lot operowany przez inną linie - to taki mały OT /// co do zlotu: jedni śpią na plaży, inny w hostelach, hotelach czy co tam lubią... 'wiewiorka' - jak w życiu, różni ludzie różnie podróżują :)
jurek 2009-09-16 16:44   
jurek - Profil jurek
wiewiorka: bilet kupiłem w Lufthansa a lot wykonuje British Midland. Dal Ciebie ciężkie do zrozumienia to bedzie.....
wiewiorka 2009-09-16 16:41   
wiewiorka - Profil wiewiorka
Taka mala uwaga Jureczku.Na twojej stronie piszesz ze lecisz Lufthansa na trasie Berlin Tegel-London Heathrow.Ale nie wiem czy wiesz,Lufthansa nie lata na tej trasie.Jest za to British Midland co obsluguje ta trasie dla Lufthansy. Czy British Midland tobie nie pasuje i dlatego piszesz Lufthansa? Nastepnym razem sprawdz w rozkladzie Lufthansy kto lata miedzy Berlinem a Londynem.
Bon Voyage!
jurek 2009-09-16 16:40   
jurek - Profil jurek
wiewiórko : do Częstochowy szedłem 3 razy w pielgrzymce pieszej. A Jurcio miał być ale mimo zapłaconych biletów LOT i Alitalia nie mógł i Ciebie to nie obchodzi wiewiorko !!
wiewiorka 2009-09-16 16:35   
wiewiorka - Profil wiewiorka
Nie,Wiewiorka nie bierze udzialu w zlocie.Podejrzewam,ze i Jurcio tam sie nie wybral.Bo co? brak tanich lini miedzy Polska a Gozo?Moja babcia na kolanach szla z Warszawy do Czestochowy.Bierz z niej przyklad,Jureczku.Przejd sie na poludnie Italii....tak na marginesie:dlaczego forumowicze pisza "Italia" To chyba nadal sa "Wlochy"?
jurek 2009-09-16 16:32   
jurek - Profil jurek
a wiewiórka to bierze udział w zlocie , że się tak radykalnie w tym wątku produkuje ?
wiewiorka 2009-09-16 16:32   
wiewiorka - Profil wiewiorka
4tech: niektorzy forumowicze juz napisali dokad poleca w przyszlym roku.Oczywiscie najlepsze linie lotnicze, klasa C, bo jak inaczej.W tym samym momencie dyskutuja czy wziazc z soba kielbase na Gozo. Ja mowie od razu: nie bierzcie tej kielbasy.W upale na Gozo moze sie szybko zepsuc i sie zatrujecie.Choc to by moze przyszlo temu formu na zdrowie:-)
wiewiorka 2009-09-16 16:29   
wiewiorka - Profil wiewiorka
Jurek: nie,ja nie jestem nowym wcieleniem "zabki" Odwiedzam ta strone nieomal codziennie. Jest interesujaca. Forum jest tragedia. A ty zamiast konspirowac kto, kiedy, dlaczego napisz cos interesujacego, OK? To siedzenie w piaskownicy zaczyna sie byc nieciekawe.
jurek 2009-09-16 16:18   
jurek - Profil jurek
wiewiorka to prawdopodobnie nowe wcielenie zabki :P he he he
4tech 2009-09-16 15:29   
4tech - Profil 4tech
wiewiorka: nie wszyscy i nie nalezy tego uogolniac....to tak dla scislosci....
wiewiorka 2009-09-16 15:00   
wiewiorka - Profil wiewiorka
Nie moge zrozumiec jednej rzeczy: wy sie wychwalacie,ze latacie 5-9 razy w miesiacu på swiecie i Europie. Swiatowcy innymi slowami.A tutaj nagle noclegi na plazach,kielbasa w walizce i jajka gotowane na twardo. Nikogo nie stac na bilet autobusowy z/na lotnisko. Nawet namioty sa w programie.
marqoos_pl 2009-09-16 10:55   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Bawcie się dobrze na tym Gozo... No i do zobaczenia w piątek :)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy