V Zlot-Sycylia/Malta 12-22/10/09 cz.6

kochani, zwiazku z tym ze w poprzedniej czesci juz praktycznie nie bylo mozliwosci pisania na temat zlotu, a takze z powodu zablokowania stenusa, dodalem te 6 czesc watku o zlocie w PMO, musimy jakos to skoordynowac bez udzialu stenusa....
06/08/2009 12:03  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
4tech 2009-09-16 18:37   
4tech - Profil 4tech
wiewiorko: a bedzie nas ponad 10 osob i praktycznie wszyscy lecimy EI z wyjatkiem dwoch osob ktore leca innymi liniami...BA i Delta....cos jeszcze chcialabys wiedziec?? zreszta proponuje odszukac watwk na ten temat na tym forum to i moze dowiesz sie wiecej....
wiewiorka 2009-09-16 18:35   
wiewiorka - Profil wiewiorka
Ilu was tam bedzie w tym NYC? Ryanair tam nie lata, WizzAir jeszcze nie otworzyl nowej bazy na JFK. Moze EasyJet? cholera wie:-))))
4tech 2009-09-16 18:31   
4tech - Profil 4tech
wieiwiorka: bylem barzdzo uprzejmy w stosunku do Ciebie...ale teraz troche juz przegielas...ja lece na zlot w NYC liniami EI na trasie WAW-DUB-JFK-DUB....a hotel mamy zarezerwowany nie na Harlemie czy tez pod mostem Brooklinskim ale jest to jeden z hoteli sieci RAMADA....i przestac pisac farmazony, no chyba ze wszystkich rownasz jedna miara w stosunku do siebie samej...
szot 2009-09-16 18:26   
szot - Profil szot
4tech: oj, bo znowu przyjadą i zdecydują za nas :P
wiewiorka 2009-09-16 18:24   
wiewiorka - Profil wiewiorka
Jurek: rozumie ze brak argumentow wywoluje w tobie dzikie rozsierdzenie. Kolejne spotkanie w NYC???!!! jak tam dolecicie!? kajakiem z kielbasa pod ramieniem i jajkiem na twardo na glowie??? A gdzie bedziecie mieszkac w NYC? no nie Hilton albo Intercontinental rozumie. W Harlemie na ulicy wsrod bezdomnych murzynow. To moja propozycja.Ale co to ma za znaczenie:przelot tam i z powrotem w klasie C.Szampan i delikatesy serwowane na prawdziwej porcelanie. Widzieliscie takie zdjecia na ... Zycze wam przyslowiowej "Rozy wiatrow"
4tech 2009-09-16 18:13   
4tech - Profil 4tech
szociku...chyba troszke za szybko aby o tym rozpoczac rozmowy...
szot 2009-09-16 17:57   
szot - Profil szot
może zamiast się droczyć i wdawać w polemikę z "wiewiórką" zastanówmy się gdzie będzie nasz następny zlot, nie licząc tego w NYC
jurek 2009-09-16 17:46   
jurek - Profil jurek
gral : wiewiorka przebija katke , maciek_krk i wszystkich durniów na tym forum :P Znowu wpina się w wątek, który wiewiorki nie dotyczy i obraża wszystkich. Zakompleksiony człowiek niesamowicie.....
gral 2009-09-16 17:42   
gral - Profil gral
4tech: nooo, ja wpisałem AP :D co nie zmienia faktu, że wiewiórzyca to mega troll
jurek 2009-09-16 17:41   
jurek - Profil jurek
szot: jurek bilet ma kupiony na LH ale fizycznie chyba nie poleci bo wcześniej umrze ze śmiechu przez wiewiorkę...
4tech 2009-09-16 17:32   
4tech - Profil 4tech
wieiworka: czykli wedlug Ciebie, Ja lecac LHR-FCO-PMO jeden z tych odcinkow pokonuje samolotem AP i mimo ze bilet kupilem w AZ to tez musze zmienic w swoim kalendarzu lotow?
szot 2009-09-16 17:29   
szot - Profil szot
4tech: taka jest zasada i idea code-share i takie wpisanie rejsu w kalendarzu przez jurka nie jest błędne mimo, że fizycznie będzie lecieć British Midland :)
wiewiorka 2009-09-16 17:27   
wiewiorka - Profil wiewiorka
4tech: twoje prywatne zdanie mozesz zachowac dla siebie samego.Ja staram sie trzymac faktow.Siedzi sie w BMI to siedzi sie w BMI a nie w LH. Oczywiscie kolega Jurek ma prawo napisac co sie jemu podoba. Nawet glupoty i idiotyzmy.
4tech 2009-09-16 17:21   
4tech - Profil 4tech
...ale o co kruszyc kopie?...szot lata bo pracuje w K2 i jakby mial wpisac swoje wszystkie loty to mysle ze zapchalby serwer poratalu..:)//// wiewiorka tak wszystkie loty bezposrednie sa CS LH/BMI..co nie zmienia faktu ze bilety jurek zakupil via LH wiec wydaje mi sie ze ma prawo wpisac ze lot odbywa LH...ale to jest moje prywatne zdanie
wiewiorka 2009-09-16 17:14   
wiewiorka - Profil wiewiorka
Jaki "okres"? nie, nie mam. Juz mam ten okres za soba.Przynajmniej w tym miesiacu.
szot 2009-09-16 17:13   
szot - Profil szot
wiewiorka: ale w kalendarzu lotów jest opcja lotów, które się dopiero odbędą i są zaznaczone innym kolorem - okres masz?
wiewiorka 2009-09-16 17:13   
wiewiorka - Profil wiewiorka
Jurek: ja nie jestem "zabki" Czy na prawde nie mozesz przelknac tego faktu ze jest nas kilka osob co sie z ciebie smieje?
wiewiorka 2009-09-16 17:11   
wiewiorka - Profil wiewiorka
4tech:wszystkie bezposrednie loty 17.10.09 TXL-LHR i 18.10.09 LHR-TXL sa obslugiwane przez BM. Punkt-kropka.
Oczywiscie ze mozna zarezerwowac na kilka miesiecy do przodu.Ale o ile sie nie myle to jest napisane "ostatnie loty" Ostatnie oznacza wykonane a nie ktore beda wykonane. Jestem nadal w bledzie?
jurek 2009-09-16 17:10   
jurek - Profil jurek
szot: nie ma się kim denerwować. Po pierwsze jak zabki wtrąca się nie w swój wątek OT i nakręca się obrażaniem innych forumowiczów. Trzeba jak zabki traktowac jak zepsute powietrze i tyle ...
szot 2009-09-16 17:10   
szot - Profil szot
4tech: widać, wg wiewiorki, latam palcem po mapie; wiewiorka: mam przedłożyć Ci skany moich biletów? aha, 8 prywatnych jeszcze nie "wklepałem" bo nie mam czasu na to.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy