V Zlot-Sycylia/Malta 12-22/10/09 cz.6

kochani, zwiazku z tym ze w poprzedniej czesci juz praktycznie nie bylo mozliwosci pisania na temat zlotu, a takze z powodu zablokowania stenusa, dodalem te 6 czesc watku o zlocie w PMO, musimy jakos to skoordynowac bez udzialu stenusa....
06/08/2009 12:03  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
wiewiorka 2009-09-19 21:20   
wiewiorka - Profil wiewiorka
Oczywiscie ze gosc_flight2009 i wiewiorka to ta sama osoba:-) panowie forumowicze zaczynaja snoc swoje teorie konspiracyjne.Kolego madeju:portal bylby duzo ciekawszy gdyby wszyscy,wlacznie z toba,trzymali sie tematu.Min 80% wypowiedzi to brednie nie na temat.
Opps: patrze w lustro i co widze? GOSC_FLIGHT2009!!!!! ha ha ha ha
madej 2009-09-19 21:02   
madej - Profil madej
zdaje sie ze gosc_flight2009 i wiewiorka to ta sama osoba:). Dobry kamuflaż. sokrates: po wejsciu Polski do UE linie typu LCC na polskim niebie sa nieuniknione i od tematu tych linii rowniez nie mozna uciekac.Fakt ze za duzo uwagi poswieca sie tu FR. Porta byłby dużo ciekawszy gdyby więcej czasu poswiecano np lotnictwu cywilnemu w roznych regionach swiata, nowinkach ze swiata lotniczego a mniej nowym taryfom i otwieranym połączeniom przez LCC typu FR czy Wizz Air:).
sokrates 2009-09-19 20:20   
sokrates - Profil sokrates
gościu flighcie2009, nie sposób się z tobą nie zgodzić momentami... też czasem mam wrażenie, że gdyby nie tanie linie, to by tego forum nie było. choć z tym posiadaniem rodziny to pojechałeś za mocno, zwłaszcza że to ma się nijak do zasadniczego celu forum, znaczy się lotnictwa...
gosc_fligh 2009-09-19 19:44   
gosc_fligh - Profil gosc_fligh
do wiewórka : tak 3maj ! dzielnie znosisz ataki tych fanów a bronisz prawa do wypowiedzi własnego zdania / faktem jest że ten zlot to jeden wielki bałagan organizacyjny ale tak to jest jak ktoś lubi uważać się za mega organizatora / wpisy na forum na temat tego zlotów są żenujace - aż wstyd to czytać i pomyśleć że są to dorośli faceci .................
gosc_fligh 2009-09-19 19:40   
gosc_fligh - Profil gosc_fligh
poziom tego forum jest TRAGICZNY przez panujące tu towarzystwo wzajemnej adoracji - nowi użytkownicy i wolne wpisy są bombardowane przez " SPECOW OD LOTNICTWA " których doświadczenie ogranicza sie do lotów latającego irlandzkiego pksu - słowem żenada / a chyba dorośli Panowie to chyba już powinni mieć rodziny chyba że ktoś jest nieudacznikiem życiowym i lubi różne orientacje - niestety TRAGEDIA jest poziom wpisu / na miejscu moderatora wykluczyłbym wiele osób które notorycznie wszczynaja tutaj porządek tematu
humbak 2009-09-19 17:46   
humbak - Profil humbak
wiewiórko: Nie, nie masz racji. Warunki mieszkaniowe mamy bardzo dobre. :o) A co do Jurka, to w końcu wielu tutaj obecnych patrzy lornetką w niebo...
4tech 2009-09-19 17:15   
4tech - Profil 4tech
ل عام و انتم بخير و انشاء الله يُعاد عليكم عيد الفطر بالصحة و العافية akroiweiw
wiewiorka 2009-09-19 17:01   
wiewiorka - Profil wiewiorka
No prosze co te laptopiki moga nam wywinac rozne figle. Jestem naprawde szczesliwa,ze wszyscy zlotowiecze maja sie dobrze i nie narzekaja na trudne warunki mieszkalne.Podobno padal bardzo deszcz.Szkoda tylko,ze nie wzielizcie z soba Jurka.Wyszalalby sie, poganial po plazy,odreagowal sie troche.A tymczasem siedzi napuszony w Polsce i kloci sie ze mna. Patrzy wsciekly na niebo z lornetka przy oku i oczekuje kolejnego Airbusa z Wizzairu.Jaka to w sumie rozrywka.Mam racje Boss?
humbak 2009-09-19 14:42   
humbak - Profil humbak
wiewiórko: Mój laptopik tutaj niewinny, gdyż nie z niego pisałem, ale i on widzi owe szwedzkie wyrażenia w postach Twych. Za pozdrowienia dziękujemy, na biegunkę nikt nie narzeka, za to wszyscy dobrze się bawią. Sycylia oferuje dużo więcej atrakcji niźli tylko pięciogwiazdkowe hostele czy linie first.
wiewiorka 2009-09-19 09:46   
wiewiorka - Profil wiewiorka
No prosze Boss tego forum przyznal mi racje:-) Ale z tymi szwedzkimi slowami to mnie zaskoczyles stenus. Przelecialam moje wszystkie posty i nie moge ich znalezc.Czy to przypadkiem nie twoj laptopik co zatesknil do chlodnej Skandynawi?
Przekaz moje gorace pozdrowienia dla wszystkich uczestnikow zlotu.Wierze,ze ani biegunka po tej kielbasie czy cos innego nie zepsulo milej zlotowej atmosfery.
humbak 2009-09-19 09:20   
humbak - Profil humbak
wiewiorko: Zaciekawilo mnie namietne stosowanie pzrez Ciebie szwedzkich slowek "på" i "och". Szwedzki laptopik? A tak przy okazji, to gdzie jest moderator, bo ostatnie kilka stron tego watku tresci watku nie odpowiada. :o)
humbak 2009-09-19 09:18   
humbak - Profil humbak
9 stron "dywagacji" miedzy wiewiorka a reszta.... ehhh... Wiewiorko trollorko: Jajek nie jedlismy, bo siarki sporo bylo na Etnie, kielbaski polskie lepsze od wloskich na grilla, zas zycie to nie tylko klasa C, ale takze kamienie przy potoczku kolo wodospadu. Jakkolwiek racje masz w jednym - jurek powinien wpisac na liste rejsy BD, a nie LH, gdyz wpisuje sie to, czym sie leci (zasadniczo). Pozdrawiamy serdecznie ze spotkania popaprancow. :o)
4tech 2009-09-18 05:50   
4tech - Profil 4tech
niom my już po odprawie na LHR gładko i bezproblemowo:) do zobaczyska w PMO..
marqoos_pl 2009-09-17 15:09   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
chłopcy, nie reagujcie na zaczepki :)
madej 2009-09-17 15:06   
madej - Profil madej
wiewórka/wiewiór zaluje ze jej/jego nie zabrano na zlot dlatego jest wściekła/wściekły:).
4tech 2009-09-17 13:16   
4tech - Profil 4tech
wiewiórko: żal jest mi Ciebie.....
jurek 2009-09-17 11:58   
jurek - Profil jurek
wiewior: i nawet jeśli piszesz głupoty to przynajmniej trzymaj się zasad ortografii ! (splokalo)
jurek 2009-09-17 11:48   
jurek - Profil jurek
wiewior weź i się czep tramwaja ? Chory człowieku !!!!
wiewiorka 2009-09-17 11:42   
wiewiorka - Profil wiewiorka
Podejrzewam,ze tych zlotowcow koczujacych na plazy splokalo do morza:-))))))
rafciooo77 2009-09-17 11:05   
rafciooo77 - Profil rafciooo77
Mamma mia.Nad Palermo przeszła straszna burza.Nieprzejezdna jest autostrada oraz linia kolejowa z lotniska do Centrum Palermo :(
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy