"Papa error", "Prince Edward" czy "Pani Ewa"

Kto by pomyslał że tak mówią o jednym z B767 :)... ciekawy artykół na o..t - "Spotyka się trzech pilotów i przechwala się swoimi osiągnięciami. - Ja latałem nad Berlinem w 1942r. - mówi pierwszy. Ja latałem w "Pustynnej Burzy" - chwali się drugi. - Ja latam do Ameryki na "Papa error" - rzuca trzeci. - To nie odwaga, to szaleństwo - odpowiadają dwaj pierwsi".
27/07/2009 10:20  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2009-07-28 13:30   
humbak - Profil humbak
madeju: Złożyłeś już podanie o przyjęcie do działu układania siatki LOTu? Myślę, że wtedy mógłbyś wprowadzić swoje przemyślenia w życie, gdyby Cię przyjęli.
madej 2009-07-28 11:21   
madej - Profil madej
ja mysle ze LO powinien pomyslec o ograniczeniu swojej siatki połączen do USA majac takie maszyny. Zrezygnowac z obsługi lotniska Newark, JFK zupelnie by wystarczył oraz zrezygnowac z Toronto. Zostałoby JFK i Chicago (ORD). Do czasu dostawy 787 nie musialby tak eksploatowac swoich wysluzonych 767. Spójrzcie na naszych południowych sasiadow :Malev, Tarom juz dawno skasowali atlantyki i zyja teraz zrobic to CSA i tez bedzie funkcjonowac. LO powinien zrobic to samo z uwagi na stare 767, albo ograniczyc loty w sposob o którym wspominam na poczatku mojego postu.
adamlubin 2009-07-27 10:23   
adamlubin - Profil adamlubin
Kto by pomyslał że tak mówią o jednym z B767 :)... ciekawy artykół na o..t - "Spotyka się trzech pilotów i przechwala się swoimi osiągnięciami. - Ja latałem nad Berlinem w 1942r. - mówi pierwszy. Ja latałem w "Pustynnej Burzy" - chwali się drugi. - Ja latam do Ameryki na "Papa error" - rzuca trzeci. - To nie odwaga, to szaleństwo - odpowiadają dwaj pierwsi".
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy