Pociąg z/na Glasgow Prestwick

Czy to prawda że posiadając bilet lotniczy z/na PIK są zniżki na ciapongi a nawet bezpłatne przejazdy??
23/07/2009 09:28  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
szumny 2009-07-24 07:25   
szumny - Profil szumny
No to jeszcze 2 pytanka które wczoraj nie przyszły mi do głowy: 1)Zniżki są na pociąg czy na trasę (podejrzewam że na trasę z przesiadkami jeśli czester pisze o zniżkach do Edynburga), 2) Czy na bilety ze zniżką (dzieci) są dodatkowe zniżki?
czester 2009-07-23 17:18   
czester - Profil czester
Dokładnie - jest 50% - nieważne dokąd jedziesz, możesz np. jechać z/do Inverness i nadal będziesz płacił 50%. Bilet ze zniżką kosztuje: PIK-Glasgow: 3,2£, PIK-Edynburg: 7,35£
humbak 2009-07-23 17:11   
humbak - Profil humbak
Zniżki są, sam kiedyś takową uskuteczniłem. Zaś jak wchodzi nowe połączenie, to przez pierwsze pół roku (zdaje się) pasażerowie takiego połączenia mają bezpłatne przejazdy do/z Glasgow.
szumny 2009-07-23 14:30   
szumny - Profil szumny
No to miło. Dzięki za info.
ziberro 2009-07-23 14:16   
ziberro - Profil ziberro
Zniżki jak najbardziej są. Sprzedawca w kasie zazwyczaj pyta czy jesteś pasażerem lotniska PIK i jeśli tak, to odlicza 50% zniżkę (nie zawsze zresztą prosząc o bilet lub kartę pokładową).
marian 2009-07-23 13:44   
marian - Profil marian
więc weryfikuje :) pociag z PIK do centrum miałem za darmo, bo kondzio kasujacy biety w pociagu nie zdazyl do mnie przyjsc :))) a powrotny na lotnisko mialem chyba za pół ceny bo podc zas zakupu w kasie pokazalem karte pokładowa z FR. wiec znizki oczywiscie, ze sa :)))
szumny 2009-07-23 13:00   
szumny - Profil szumny
thacie: też tylko raz byłem na PIK i ograniczyłem się do niedalekiego Ayr. Bilety rzeczywiście nie są drogie ale znalzłszy informacje na stronie PIK pomyślałem żeby nie ograniczać się wyłącznie do najbliższej okolicy. Ciekawsze jest to że piszą też o zupełnie darmowych biletach na ciapongi jeśli ma się bilet lotniczy na rejs uruchomiony w ciągu ostatnich 6 m-cy. Proszę więc jeśli ktoś może zweryfikować te informacje w "First Scotrail" to będę wdzięczny.
that 2009-07-23 12:17   
that - Profil that
Na PIK tylko raz bylem. Ogolnie Glasgow Prestwick International airport, jest przystankiem koleji podmiejskiej, a nie szybkiej laczaca lotnisko-centrum. Tak wiec bilet sam w sobie nie jest drogi, i kosztuje cos ok 6 funtow w dwie strony. Dziwne, zeby od tej ceny dawali jeszcze jakies znizki. Ale to co napisales, jest bardzo zastanawiajace. Dodam jeszcze, ze na pociag do Glasgow nie mozna kupic biletu ani na lotnisku, ale na stacji a jedenie u konduktora.
szumny 2009-07-23 11:57   
szumny - Profil szumny
Znalazłem takie coś: "All passengers traveling to and from the airport will receive 50% discount on the standard fare. Passengers joining the train at Prestwick Airport require to show their official flight confirmation and photo id to the train conductor when buying their ticket, as there is no ticketing office at Prestwick Airport. Passengers joining the train at a staion with a ticketing office, please purchase your tickets before boarding the train."
that 2009-07-23 11:03   
that - Profil that
Nie prawda :P
szumny 2009-07-23 09:29   
szumny - Profil szumny
Czy to prawda że posiadając bilet lotniczy z/na PIK są zniżki na ciapongi a nawet bezpłatne przejazdy??
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy