Oceniaj komentarze innych forumowiczów

W celu podniesienia jego poziomu postanowiliśmy, że to nie my, a Wy oceniać będziecie poziom komentarzy swoich kolegów i to Wy będziecie decydować komu należy się nagana, a komu nagroda. Od dziś przy każdym komentarzu znajduje się ikona na którą należy kliknąć. Po kliknięciu uruchomi się okienko z komentarzem do oceny. Jeżeli widzisz, że dany komentarz jest skandaliczny oceń go przyznając ocenę "skandaliczny", jeśli uważasz, że jest wyjątkowo merytoryczny przyznaj mu ocenę "doskonały". Namawiamy gorąco do intensywnej oceny komentarzy. Pozwoli nam to na wprowadzenie większego porządku na forum, co w rezultacie mamy nadzieje uprzyjemni chwile spędzane w Pasazer.com Dziennie można ocenić do 10 komentarzy. Nie ma możliwości oceny tego samego komentarza więcej niż jeden raz. Nie możesz także oceniać swoich komentarzy. Każdy oceniony komentarz to dodatkowy punkt na Twoim koncie.
20/07/2009 10:43  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
moderator 2009-07-20 12:46   
moderator - Profil moderator
To przykre ze kazda inicjatywa ktora ma poprawic jakosc tego forum, spotyka sie z oporem. Mam wrazenie ze niektorzy oprocz marudzenia i narzekania nic nie potrafia zrobic... A szkoda
jsg 2009-07-20 12:41   
jsg - Profil jsg
Np. na wspólny lot z moderatorem
that 2009-07-20 12:35   
that - Profil that
gral: Tego wlasnie sie obawiam, ze koment bedzie nagroda :) to juz masz odpowiedz, na co bedziesz wymienial ciezko zebrane przez Ciebie punkty :P
gral 2009-07-20 12:27   
gral - Profil gral
mi tez sie nie bedzie chcialo nic oceniac. ale pewnie niedlugo redakcja wprowadzi jakis system zachet :D jedna ocena, jeden koment do napisania danego dnia hihi
4tech 2009-07-20 12:24   
4tech - Profil 4tech
jeszcze jedno...czy dany forumowicz bedzie mial wglad w oceny swoich postow?
4tech 2009-07-20 12:22   
4tech - Profil 4tech
jak dla mnie to moze byc, tylko ze zastanawiam sie nad jedna sprawa, jezeli ktos kto nie "pała" miloscia do innego forumiecza bedzie caly czas ocenial jego posty negatywnie czy to bedzie sie przekladalo na ograniczenia konta, czy tez bedzie to jakas wypadkowa opini??
that 2009-07-20 12:17   
that - Profil that
"Kazdy oceniony komentarz, do dodatkowy punkt na koncie" --> na co mozna zamieniac zebrane punkty, te z oceniania i akceptowania komentarzy gosci? A troche mi ten system szkole podstawowa przypomina, gdzie to dzieci chodza do pani wychowawczyni naskarzyc na drugiego, itp...
aynis 2009-07-20 11:37   
aynis - Profil aynis
To zbyt subiektywna sprawa według mnie. Owszem, jeśli posty będą bardzo obraźliwie czy wulgarne...
that 2009-07-20 11:35   
that - Profil that
niewiem jak Wy, ale ja nie bede ocenial Waszych postow.
moderator 2009-07-20 11:23   
moderator - Profil moderator
wyzszym statusem konta, zwiekszonymi ilosciami postow, wiadomosci prywatnych jak i dodatkowych mozliwosci.
aynis 2009-07-20 11:19   
aynis - Profil aynis
W jaki sposób nagradzane?
moderator 2009-07-20 11:19   
moderator - Profil moderator
porzadkowi na forum. wszystkie oceny beda liczone, a osobom ktorych komentarze beda lamaly regulamin i beda nisko oceniane - beda automatycznie nakladane ograniczenia na ich konto. Zas osoby ktore beda pisac merytorycznie a ich komentarze beda doceniane przez uzytkownikow beda nagradzane.
gral 2009-07-20 11:10   
gral - Profil gral
tylko pytanie - czemu to ma sluzyc?
gral 2009-07-20 11:08   
gral - Profil gral
test ... komentarz skandaliczny :D haha dziala
moderator 2009-07-20 11:06   
moderator - Profil moderator
W celu podniesienia jego poziomu postanowiliśmy, że to nie my, a Wy oceniać będziecie poziom komentarzy swoich kolegów i to Wy będziecie decydować komu należy się nagana, a komu nagroda. Od dziś przy każdym komentarzu znajduje się ikona na którą należy kliknąć. Po kliknięciu uruchomi się okienko z komentarzem do oceny. Jeżeli widzisz, że dany komentarz jest skandaliczny oceń go przyznając ocenę "skandaliczny", jeśli uważasz, że jest wyjątkowo merytoryczny przyznaj mu ocenę "doskonały". Namawiamy gorąco do intensywnej oceny komentarzy. Pozwoli nam to na wprowadzenie większego porządku na forum, co w rezultacie mamy nadzieje uprzyjemni chwile spędzane w Pasazer.com Dziennie można ocenić do 10 komentarzy. Nie ma możliwości oceny tego samego komentarza więcej niż jeden raz. Nie możesz także oceniać swoich komentarzy. Każdy oceniony komentarz to dodatkowy punkt na Twoim koncie.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy