V Zlot: Sycylia/Malta, 12-22 września, cz.5

19/07/2009 17:28  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
marian 2009-08-06 20:57   
marian - Profil marian
homoelastic: ziberro już ci powiedział o czym jest ten wątek, wolny wątek to sobie załóż i pisz w nim swoje dyrdymały. no chyba, że wybierasz się na zlot?
4tech 2009-08-06 12:02   
4tech - Profil 4tech
pod nieobecnosc stenusa z przyczyn obiektywnych, dyskusje w tym watku na temat spotkania w PMO uwazam za zamknieta....i prznosze dyskusje do czesci IV mam nadzieje ze ostatniej...
ziberro 2009-08-06 10:37   
ziberro - Profil ziberro
homoelastic: co jak co, ale to z Ciebie póki co największy jest ubaw. Na 37 postów, 30 nie ma żadnego związku z lotnictwem - albo kogoś zaczepisz, albo gdzieś odpyskujesz, czasem dopiszesz offtopic do offtopicu. A teraz dziwisz się, że nikt nie chce Cię traktować poważnie...
parapet 2009-08-06 10:16   
parapet - Profil parapet
jedyne co mnie boli na forum to ty jurku i tobie podobni. To jest zakała tego miejsca. Znajdz sobie to dobre miejsce i spraw zebym cie tu wiecej nie widzial.
homoelasti 2009-08-06 10:13   
homoelasti - Profil homoelasti
to jest wolny watek. kto jak kto ale ty mnie pisania na temat uczyc nie bedziesz.
jurek 2009-08-06 10:09   
jurek - Profil jurek
homoelastic: to jest wątek o zlocie.
homoelasti 2009-08-06 10:03   
homoelasti - Profil homoelasti
jurek: tylko obiecujesz ze spadasz niestety
omega 2009-08-06 08:59   
omega - Profil omega
jestem tutaj nowy, ale prosze wrocmy do zlotu :> np. nadal nie ma kierowcow wylonionych na ETNE, zgadza sie? jesli juz sa to przepraszam...
jurek 2009-08-06 02:19   
jurek - Profil jurek
parapet i homocostam zabieraja głos w wątku zupełnie nie na temat i który ich nie dotyczy.
Widocznie ten zlot ich bardzo boli...... na biegunke polecam stoperan a na nerwy relanium.
jurek 2009-08-06 02:16   
jurek - Profil jurek
4tech: myślę, że to wszystko jest bez sensu. Jestesmy stare zdziecinniałe zgredy. Widocznie czas spadać w dobre okolice.
4tech 2009-08-06 02:08   
4tech - Profil 4tech
parapet:wydaje mi sie ze zbyt uogolniasz...inicjatywa jest po stronie redakcji portalu a nie po naszej ( przynajmniej na dzisiaj)...zgadza sie i tu masz racje ze praktycznie w kazdym watku byly sa i beda odstepstwa od jego glownej tezy..ale na tym polega wlasnie forum....nie mozna sztucznie utrzymywac "jedynego slusznego kierunku" na zywym organizmie jakim jest forum i nie ma zanczenia czy jest to forum branzowe czy ogolne...ja odnosze wrazenie ze jednym na tym forum mozna wiecej innym mniej...zreszta mniejsza o to....mozna wspolpracowac na zasadzie consensusu a nie na plaszczyznie narzuconej formuly...ktos powie ze " czytalem i zaakceptowlaem regulamin" zgadza sie tylko ze w regulaminie nie ma nic o pisaniu na temat watku....ok podzielam Twoje zdanie czy tez opinie natomiast mam rowniez prawo do wyrazania swoicj pogladow czy opini forum.... Komentarz moderatora: Jest! Pkt 2.

Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na łamach forum treści nie związanych z tematyką lotniczą, sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc jak również nie związanych z omawianym tematem.
parapet 2009-08-06 01:58   
parapet - Profil parapet
a skopiuj sie - moze klon bedzie madrzejszy
jurek 2009-08-06 01:57   
jurek - Profil jurek
Szanowny parapet, To jest watek o zlocie w Palermo. A jak mnie nazwałeś skopiowałem.
parapet 2009-08-06 01:50   
parapet - Profil parapet
* Komentarz moderatora: bez rozgrywek personalnych!
jurek 2009-08-06 01:48   
jurek - Profil jurek
parapet tu jest wątek o zlocie forumowiczów a nie kółku rózancowym
parapet 2009-08-06 01:46   
parapet - Profil parapet
4tech: nigdy nie jest tak ze ktos jest winny, zawsze nalezy zaczac od siebie. chociaz jakos nie wierze zebyscie wy mogli zmienic taktyke i zamiast atakowac zaczac wspolpracowac dla dobra i was i portalu. to dla was za trudne.
4tech 2009-08-06 01:42   
4tech - Profil 4tech
parapet: slusznie prawisz....i bez pod tekstow z mojej strony moze oprocz jednego....
jurek 2009-08-06 01:39   
jurek - Profil jurek
parapet: to nie ten watek !
'
jurek 2009-08-06 01:37   
jurek - Profil jurek
flybe: nie załamuj się. Sa jeszcze na świecie fajni ludzie. A miejsce może znajdziemy inne bo godzinke temu w priv od redakcji się dowiedziałem że :

" 2009-08-06 00:14
moze zejdz do tego podziemia i przestan podjudzac na forum"
parapet 2009-08-06 01:32   
parapet - Profil parapet
kiedys to forum mialo swoj urok. teraz zgredzialo i to nie za sprawa moderatora a zgredow ktorzy doprowadzili do tego ze normalnym przestalo sie chciec na nim pisac jak mi jak paolo-79 i kilku innych. kiedys to forum bylo na temat nie bylo potrzeby moderacji i wszystko bylo w porzadku. kiedys na tym forum nie bylo takiej dziecinady i takich zgredow myslacych ze forum jest tylko dla nich a kazdy nowopojawiajacy sie byl od razu usuwany przez nich w cien. sledze to forum i wiem doskonale co sie dzieje. kiedys na tym forum nie bylo grala, cezarego, 4techa i mu podobnych - byli ludzie z pasja latania a nie zgredzenia. kiedys to forum bylo moim miejscem odpoczynku... do momentu nastania czasow zgredow. juz nie pisze bo nie chce mi sie dyskutowac z ludzmi pokroju cezarego, bo to nie moj poziom i szkoda czasu i nerowo na przedszkole. kiedys na tym forum nie bylo rozdzielenia na aertykuly i wolne watki a ludzie umieli trzymac sie tematu. teraz jest taki rozdzial ale zgredzialym ciezko jest zrozumiec ze nie kazdy ma ochote czytac ich off topicowe bzdury, ktore tylko zasmiecaja forum. kiedys to forum nie mialo regulaminu a wiekszosc nie lamala zasad tak jak teraz butownicza zgraja pieniaczy. Teraz sa zasady, mozliwosci, ale to zbyt ciezkie jak na was. Najlatwiej atakowac... obyscie sie sami nie zjedli w tej waszej bezsensownej wojnie. Na szczecie beze mnie.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy