V Zlot: Sycylia/Malta, 12-22 września, cz.5

19/07/2009 17:28  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
aynis 2009-08-05 12:36   
aynis - Profil aynis
Przenieśmy organizację zlotu na prywatne kanały typu mail lub gg.
gral 2009-08-05 12:12   
gral - Profil gral
a wiesz modzie, moze to jest dobry pomysl. przemysle to Komentarz moderatora: ja tez tak mysle
gral 2009-08-05 12:05   
gral - Profil gral
o, znowu jestem żółty. mod odczytał moje artystyczne przesłanie :D Komentarz moderatora: jeszcze jedno takie przeslanie i ban
hamburg 2009-08-05 10:37   
hamburg - Profil hamburg
jurek: Ale co to za zlot pasazer.com? Moim zdaniem ten zlot nie ma nic juz wspolengo z forum jezeli sie ,,organizatora´´ blokuje. (Mimo jaki byl czy jest czy bedzie, prawda delboy? ;-))) Moim zdaniem jest to decinada i ktos nie potrafi odroznic prywatnych rzeczy od innych.
Mysl ze czas najwyzszy poszukac sobie nowego ,,patrona medialnego´´ ;-)
jurek 2009-08-05 05:24   
jurek - Profil jurek
delboy: w dużej częsci masz rację. Ale czy warto na złość babci sobie nos odmrozić ? Może jednak warto wpaść na zlot i osobiscie poznać innych ludzi. To duża frajda jest :))
delboy 2009-08-04 03:21   
delboy - Profil delboy
4techu: pojde na skorty bo czytanie 38 stron nadwyrezy i tak moje slabe oczy :)
1sze primo: niestety prawda jest przykra...przez stensua i jego 'finansowe'zagrywki na forum,wsrod ludzi na forum jest ta atmosfera........

smieszy mnie to ze wbrew temu co tu napisano ciagle pozwalacie jemu ten(ZLOT) ogranizowac....zle gosciowi nie zycze ale kiedys ktos powie Wystraczy:) i dostanie w pape ostro! :)
przekrety finansowe to jego specjalnosc
2gie primo: utrzymuje kontakt z wieloma ludzmi tutaj via GG Skype Phone i uwazam ze to prawdziwi milosnicy latania jak 4tech czy gregory :) ale osoby pokroju stenusa skutecznie mnie odstraszaja przed przylotem na kazdy nastepny zjazd z prostego powodu o ktorym pisalem wczesniej......
po 3cie primo pojawie sie na zlocie gdzie go nie bedzie
i ostatnie primo redakcja w osobach wiadomych chyba doszla do przekonania ze byla w bledzie..bo go zaczeli tutaj blokowac....o 12 miesiecy za pozno....a i tak na marginesie wole sie wypowiadac w wolnych watkach bo jak czytalem wpisy madralinskiego-
wszystkowiedzacego stenusa to az mi sie rzygac chcialo.....brrrrrrr
jurek 2009-08-03 23:49   
jurek - Profil jurek
od stenusa: Na sycylijskie samochody mamy do rozdysponowania następujących uczestników - that, hamburg, adams, stenus, gufi_gda, michalb, irkolo, bagi. + do tego w jednym samochodzie z Palermo do Cefalu bedzie omega, zas od Cefalu dalej będą marian+marianowa. Jako kierowcy odpadaja stenus (bo nie ma prawa jazdy), that + adams + hamburg, bo są za młodzi. A zatem kierowców nalezy wytypować spośród reszty. Kto się zgłasza i ma karte kredytową?
jurek 2009-08-03 23:46   
jurek - Profil jurek
Oby w PMO to nie był ostatni zlot fanów i uczestników tego forum. Bo jakoś mi tak się widzi, że fajnie to już było. Najfajniesi forumowicze są tępieni i gnębieni. Być może po zlocie zostaną tu tylko właściciele portalu, cenzorzy czyli moderatorzy oraz nowi goście.....
jurek 2009-08-03 23:14   
jurek - Profil jurek
gdn_37: no się porobiło...a stenus poprosił żebym przekazał jego wiadomość do zlotowiczów na forum co uczyniłem.
gdn_37 2009-08-03 21:31   
gdn_37 - Profil gdn_37
4tech : a co to jakiś list pożegnalny czy co ? o co tu chodzi ? nie dajmy się zwariować !!!
gdn_37 2009-08-03 21:28   
gdn_37 - Profil gdn_37
ale się porobiło : stenus by jurek ...
jurek 2009-08-03 18:54   
jurek - Profil jurek
tak długo jak bede mógł mogę robić za przekaźnik przynajmniej do czasu zlotu... taka "Wolna Europa na pasazer.com"... no chyba że włączą nam zagłuszanie ;)
jurek 2009-08-03 18:48   
jurek - Profil jurek
od stenusa: Na sycylijskie samochody mamy do rozdysponowania następujących uczestników - that, hamburg, adams, stenus, gufi_gda, michalb, irkolo, bagi. + do tego w jednym samochodzie z Palermo do Cefalu bedzie omega, zas od Cefalu dalej będą marian+marianowa. Jako kierowcy odpadaja stenus (bo nie ma prawa jazdy), that + adams + hamburg, bo są za młodzi. A zatem kierowców nalezy wytypować spośród reszty. Kto się zgłasza i ma karte kredytową?
jurek 2009-08-03 18:41   
jurek - Profil jurek
4tech: skopiowałem Twój wpis. Dla przyszłych pokoleń. Bo pewnie zaraz zniknie mimo że to wolny wątek stenusa. Z tyberiuszem sprawa dalej nie jest załatwiona. Nadal jest zablokowany. Mimo ze nie złamał regulaminu.
4tech 2009-08-03 18:23   
4tech - Profil 4tech
a ja ze swej strony chciałbym podziękować wszystkim których znam i nie znam a z którymi mialem przyjemność dyskutować na forum
mam nadzieje ze poznam ich na zlocie w PMO... ostatnio na forum zrobiło się bardzo nie przyjemnie,forum straciło swój blask i wyjątkowość wśród portali branżowych działania moderatorow forum prowadzą tylko do jego schyłku, nie miejsce i czas aby o tym pisać ale ostatnie blokowanie stenusa jest idiotycznym pomysłem zważywszy ze stenus koordynuje nasze spotkanie w PMO, spotkanie ludzi związanych z tym forum a pozytywnie zakreconych na punkcie latania, ale wraz z jego odejściem z redakcji portalu, rozpoczęły się personalne boje miedzy nim a redakcja,nie mnie jest oceniać kto ma racje a kto pewnie jest tak ze prawda leży po środku...ostatnie poczynania moderatora- słynne zamieszanie z tyberiuszem i wiele innych rzeczy chociażby dzisiejsza jego działalność w wątku o SZZ świadczą tylko o jednym ze redakcja nie przyznaje się do popełnionych błędów malo tego oczernia innych forumowiczow przekrecahac całkowicie sens ich wypowiedzi, a czytanie czy tez podgladanie prywatnych wiadomości na priv ociera się o naruszenie prawa..., jeszcze raz dziękuje wszystkim i do zobaczenia ba zlocie w PMO oraz w NYC... 4tech
aynis 2009-08-03 16:59   
aynis - Profil aynis
Na szczęście mamy kontakt ze stenusem również poza forum, więc poradzimy sobie z organizacją.
aynis 2009-08-03 15:59   
aynis - Profil aynis
Więc wyłońcie dwóch kierowców tam między sobą i dam Wam linka do wypożyczalni.
hamburg 2009-08-03 15:50   
hamburg - Profil hamburg
omega/aynis: Aha teraz juz rozumiem ;-) /// 4tech: No wlasnie sie dowiedzialem od stenusa.....jak dla mnie dziecinada. admin powinnien swoja wojne ze stenusem prowadzic prywatnie....a nie ze nie mozemy dokaczyc organizacji zlotu.
Zenada!!!
jurek 2009-08-03 14:19   
jurek - Profil jurek
Hambi Ty w tych Chinach to sie widze zagubiłeś... stenus właśnie siedzi przed komputerem i nic nawet we własnym wątku nie moze napisać. Nawet jako organizator zlotu.
aynis 2009-08-03 12:50   
aynis - Profil aynis
hambi: chodzi o drogę na Etnę, tam nie ma wyznaczonych kierowców...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy