V Zlot: Sycylia/Malta, 12-22 września, cz.5

19/07/2009 17:28  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gral 2009-08-06 00:04   
gral - Profil gral
hucpa: bezczelne oszustwo, łgarstwo; bezczelność, tupet, arogancja... świetne słowo, Łukasz. wypisz, wymaluj pasuje do poczynań "redakcji"
2009-08-06 00:02   
 - Profil
jacy jurku? najfajniejsi? Na szczęście najfajniejsi zostaną - a chwilowo na szczęście nie biorą udziału w tej hucpie, i słusznie wolą przeczekać...
gral 2009-08-05 23:55   
gral - Profil gral
a może by tak jaśnie admin się odezwał i zajął stanowisko? czy jesteś równie tchórzliwy i niemądry jak twój moderator?
gral 2009-08-05 23:48   
gral - Profil gral
:D:D:D fszyscy bonćmy rzułci!
jurek 2009-08-05 23:44   
jurek - Profil jurek
marian witamy w klubie zapalenia wątroby moderatora
marian 2009-08-05 23:37   
marian - Profil marian
"p*j*c*" a co w tym obrazliwego? czy użyłem wulgaryzmu lub brzydkiego slowa? lepiej ustosunkuj sie do reszty wypowiedzi, ze psujesz tu wszystko i nic konkretnego nie wnosisz do tego forum poza totalnym zniesmaczeniem jego uzytkownikow. proponuje dalej tak postepowac a bedziesz gosci moderowal... prawda kole w oczy i tyle. Komentarz moderatora: złamanie regulaminu
jurek 2009-08-05 23:33   
jurek - Profil jurek
Ciekawe co zrobi szef portalu jak wszyscy najfajniejsi forumowicze uciekną..... ale może o to mu chodzi ? Może mu przeszkadzamy ? Zastanawia mnie to.... a ten face jakoś mi nie wychodzi.
marian 2009-08-05 23:07   
marian - Profil marian
to jaki inny portal proponujecie na przesiadkę? gdzie zasady forum są normalne... bo tu już sie chyba koncza fajne czasy, porazająco duzo tych wpadek ostatnio i chyba szkoda marnowac prywatny czas na to aby jakis koleszka (mod) lub kilku, głupim zachowaniem niszczyli to wszystko.
4tech 2009-08-05 23:00   
4tech - Profil 4tech
heee no to jest nas 3...gral,ziberro. i ja...no mozna dodac michalab...czyli 4 CZTERECH...slownie piszac...no no fajnie, tylko jakby moderator byl KUMATY( moze za duzo wymagam);) to wiedzialby ze moj wpis pochadzil od profesora PEARSA z University of San Sebastian...z jego pracy na temat "Rozciaglosci zaleznych uwarunkowan osobowosci ludzkiej"....to tak na marginesie....a ze ten fragmeny pasuje jak ulał to poczynań tegoż jegomościa to chyba nie moja wina....
jurek 2009-08-05 22:53   
jurek - Profil jurek
bagi/marian wyślijcie mi na adres zobacz link o co chodzi z tym facebook bo tu nasze dni są policzone :P Trzeba będzie stąd zmykać.
marian 2009-08-05 22:48   
marian - Profil marian
modzie mierny modzie: bana to Ty sobie wstaw i przestan pajacować już na tym forum, bo chyba chcesz sie wykreować na jego gwiazdę, ale trochę nie wychodzi... dlaczego mam marnować swój prywatny czas i wkurzać się na takie chore zasady? to co wyprawia mod to dno, krótko oceniając. forum jest dla ludzi a nie dla jednego p*j*c*. a poza tym to wątek prywatny a tu chyba nie ma moderowania, o ile dobrze kiedyś słyszałem. ps. ja też mam konto na facebooku :) Komentarz moderatora: pierwsze ostrzezenie za "p*j*c*"
bagi 2009-08-05 22:34   
bagi - Profil bagi
wchodze na forum i kolejene zolte kolory. Gral ledwo wyzdrowial i juz sie zoltaczki nabawil.... wszystko zakrawa o farse!!!! Chyba powoli sie zapomina, ze to my nakrecamy to forum, a pieniazki z reklam itp ida w wasze(wlascicieli portalu pasazer.com) kieszenie!!! Sami juz pewnie sie martwicie co bedzie gdyy.. Mam nadzieje, ze siegniecie po rozum do glowy i stworzycie jasne, przyjazne i przejrzyste zasaday. Ludzie to nie jest BIP tylko przestrzen dla milosnikow lotnictwa, ktorzy w dodatku jeszcze sie polubili wiec nie oczekujce od nas sztywnych ram bo czas jaki tu spedzamy to nie praca tylko CZAS WOLNY!!!, ktory chcemy spedzic przyjemnie. P.s ja tez mam konto na facebook:)!!! pozdrawiam i zycze konstruktywnych decyzjiiiiii!
jurek 2009-08-05 18:18   
jurek - Profil jurek
....cytat: "Więc chodź, pomaluj mój świat
na żółto i na niebiesko"
irton 2009-08-05 17:50   
irton - Profil irton
ja mam :) konto na facebook.com hm ciekawe coraz wiece zoltych osob... tak sie nie moglem sowjego niebieskiego doczekac a teraz zaczne zazdroscic zoltego :)
jurek 2009-08-05 17:44   
jurek - Profil jurek
Proponuje żebysmy wszyscy się zażółcili. Fajnie forum wtedy bedzie wyglądać ;))))
ziberro 2009-08-05 17:06   
ziberro - Profil ziberro
Drogi modzie, czyżbym dostał ostrzeżenie za tak przeobraźliwe, podłe, nikczemne i wyjątkowo paskudnie ordynarne słowo jakim jest "żenada" ? Ty chyba naprawdę średnio odnajdujesz się w świecie realnym, skoro z taką zajadłością czyścisz to forum. Wyluzuj odrobinkę, to tylko internet...
ziberro 2009-08-05 17:00   
ziberro - Profil ziberro
kto jeszcze (poza Aynis) ma konto na facebooku ?
jurek 2009-08-05 16:23   
jurek - Profil jurek
aynis: wiesz to nawet niezły pomysł. Dawno mówiłem, że przyjdzie chyba czas żeby zejść do podziemia. Na forum zostaną admin, moderator i kilku innych miłych forumowiczów.
gral 2009-08-05 15:05   
gral - Profil gral
mod: nie mysl zbyt wiele, myslenie nie jest twoja najmocniejsza strona
adams 2009-08-05 14:56   
adams - Profil adams
gral znow żolty, a i wypowiedz moderatora tez :D
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy