Cagliari - transfer z lotnisk, hotele

Witam, na początku września wybieram sie do Cagliary na 4 doby. Może ktoś z forumowiczów zwiedzał już to miasto. Jak dostać sie z lotniska do centrum, jak wogole wyglada komunikacja w tym mieście. Może znacie i mozecie polecic jakis przyjemny, tani hoteli/hostel/kwatere w niedelkiej odlaglosci od centrum i plaży. Który odcinek plaży w Cagliari jest "najbardziej przyjazdny" - chodzi mi mniej wiecej o to zeby nie bylo kamieni, dostep do malej gstronomi itp. Jak ksztaltuja sie ceny za przykladowy obiad/deser/piwo w restauracji? Są sklepy lub supermarkety - jak tam wygladaja ceny? z Gory dzieki za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam
19/07/2009 16:20  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2009-07-19 19:12   
humbak - Profil humbak
miszo1983: Z lotniska do miasta kursuje autobus miejski. Cena około 2 euro (w 2008 roku taka była). Myślę, że szczegóły poznasz zaglądając na stronę lotniska i transportu miejskiego Cagliari. Cała komunikacja też całkiem dobra, ale miasto jest na tyle małe, że można je piechotką. A ceny... cóż, to jest droga Italia, a do tego jeszcze droższa Sardynia...
misza1983 2009-07-19 18:06   
misza1983 - Profil misza1983
Witam, na początku września wybieram sie do Cagliary na 4 doby. Może ktoś z forumowiczów zwiedzał już to miasto. Jak dostać sie z lotniska do centrum, jak wogole wyglada komunikacja w tym mieście. Może znacie i mozecie polecic jakis przyjemny, tani hoteli/hostel/kwatere w niedelkiej odlaglosci od centrum i plaży. Który odcinek plaży w Cagliari jest "najbardziej przyjazdny" - chodzi mi mniej wiecej o to zeby nie bylo kamieni, dostep do malej gstronomi itp. Jak ksztaltuja sie ceny za przykladowy obiad/deser/piwo w restauracji? Są sklepy lub supermarkety - jak tam wygladaja ceny? z Gory dzieki za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy