Przeleciałem B787 :-)

Będzie z tego raport :-) Koledzy z pasazer.com pokręcili coś. Ja nie zabrałem aparatu. Wykonałek kilka lądowań w Hethrow, Boeing Field ;-) Start flying pattern (choć pan zapewniał mnie, że startowanie jest boring) No i jedno lądowanie na przyrządach przy widoczności 0,2 NM. (trafiłem w pas - jakoś) Potem pan dokonywał utrudnień w locie - symulował windgusts maksymalnym wychyleniem steru kierunku na chwilkę (niestety symulator nie miał działających pedałów do steru kierunku autorudder) Zarąbiście. Poza tym usłyszałem kilka kawałów o lataniu :-) (np dlaczego piloci wolą samoloty od kobiet ?? :-) bo zanim wsiądą do samolotu mogą/muszą zrobić walkaround) Sporo rozmawiałem z Kapitanem instruktorem 767 (niestety nie wiem jak się nazywa - na stronie LOT nie ma go na zdjęciach) - bardzo miły - wysłuchałem kilku historii opowiadań o wyższości wolantów na sidestickami ;-) Pisze tu bo admin zamknął temat z konkursem.
14/07/2009 19:23  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
pitterek 2009-07-17 13:10   
pitterek - Profil pitterek
tak to jak piłem :-) wodę - jak zwierze ;P obok moja obecna żona - nic nie pije ;-)
mrader 2009-07-14 23:25   
mrader - Profil mrader
a to nie ty czasem popijałeś coś stojąc tyłem do kamery....hehe
pitterek 2009-07-14 22:50   
pitterek - Profil pitterek
jak przyszedłem - a dotarłem tam godzinę wcześniej o 13:00 to właśnie prezes leciał :-) cieniutko mu szło :-) A jak udzielał wywiadu TVNCNBC to stałem za nim i złapali mnie w kadrze. Wracam do domu puszczam tvn24 a tam znajoma morda w telewizorze - i nie mam na myśli Mikosza ;-)
mrader 2009-07-14 22:27   
mrader - Profil mrader
może poczucia humoru prezesa...podczas prezentacji symulatora?"...Zamówiliśmy samoloty, na razie mamy kierownicę..." - żartował Sebastian Mikosz.hehe
pitterek 2009-07-14 21:43   
pitterek - Profil pitterek
a czego nie rozumiesz stenus ???
mrader 2009-07-14 21:33   
mrader - Profil mrader
stenusIE:"..nie wiem,nie znam się,nie orientuję się,zarobiony jestem!..."hehe
humbak 2009-07-14 21:14   
humbak - Profil humbak
maruderq: A bo to ja zamykam wątki? :o))))
mrader 2009-07-14 20:58   
mrader - Profil mrader
no pitterek,czyli jednym słowem zarąbiście ,teraz czekam na foto/video relację ;)stenus:się tak nie udzielaj ,bo wszystkie wątki będą zamknięte...;o)
humbak 2009-07-14 20:43   
humbak - Profil humbak
pitterq: Nic nie zrozumiałem. hihihi A chyba wiadomo czemu zamknął, bo mu się treść wydała "żenująca". :o)
pitterek 2009-07-14 19:36   
pitterek - Profil pitterek
Będzie z tego raport :-) Koledzy z pasazer.com pokręcili coś. Ja nie zabrałem aparatu. Wykonałek kilka lądowań w Hethrow, Boeing Field ;-) Start flying pattern (choć pan zapewniał mnie, że startowanie jest boring) No i jedno lądowanie na przyrządach przy widoczności 0,2 NM. (trafiłem w pas - jakoś) Potem pan dokonywał utrudnień w locie - symulował windgusts maksymalnym wychyleniem steru kierunku na chwilkę (niestety symulator nie miał działających pedałów do steru kierunku autorudder) Zarąbiście. Poza tym usłyszałem kilka kawałów o lataniu :-) (np dlaczego piloci wolą samoloty od kobiet ?? :-) bo zanim wsiądą do samolotu mogą/muszą zrobić walkaround) Sporo rozmawiałem z Kapitanem instruktorem 767 (niestety nie wiem jak się nazywa - na stronie LOT nie ma go na zdjęciach) - bardzo miły - wysłuchałem kilku historii opowiadań o wyższości wolantów na sidestickami ;-) Pisze tu bo admin zamknął temat z konkursem.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy