×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Oasis - kup pamiątki po linii


Prawdziwa gratka dla miłośników lotnictwa. Po bankructwie linii Oasis Airlines, pierwszych tanich linii lotniczych na długich dystansach, w Hong Kongu trwa wyprzedaż ich majątku. Zaledwie pięć dolarów kosztuje na aukcji zestaw sztućców, którego jeszcze niedawno używali pasażerowie klasy biznes. Do nabycia są również wózki do rozwożenia napoi, kamizelki ratunkowe, a nawet kompletne mundury, które nosiły stewardessy. Tanie połączenia na długich dystansach okazały się nieopłacalne. Co prawda lot z Hong Kongu do Londynu za jedyne 580 dolarów był wielką okazją dla podróżnych, to jednak dla linii lotniczej przynosił wymierne straty. Źródło:portal Spedycje Swoją drogą szkoda że nie ma w europie linii która oferowała by bilety za przysłowiową "złotówkę" do USA :(

09/07/2009 20:43,  
<>

gość_f1528 - Profil
gość_f1528
  

cezary - Profil
cezary
  
nie... nawet za dopłatą dłużej niż 2-3 godziny nie wytrzymam
10/07/2009 19:53  

  
leemcu: Czyżbyś sugerował, że MOL wybrał się na aukcję po Oasis, aby skupić kilka części i sklecić samoloty transatlantyckie? :o) cezariu: Da się, da się, kwestia ceny. :P
10/07/2009 19:50  

cezary - Profil
cezary
  
matko moja .. dwie godziny we FRancy wytrzymam ale dłużej się nie da !!!!!!!!!!!
10/07/2009 19:46  

leemc - Profil
leemc
  
MOL zapowiadał, że w przypadku możliwości nabycia tanio długodystansowych samolotów po upadających liniach pojawi się szansa na uruchomienie lotów do USA, ale czy już realizuje swój plan nie wiadomo.
10/07/2009 19:19  

  
Prawdziwa gratka dla miłośników lotnictwa. Po bankructwie linii Oasis Airlines, pierwszych tanich linii lotniczych na długich dystansach, w Hong Kongu trwa wyprzedaż ich majątku. Zaledwie pięć dolarów kosztuje na aukcji zestaw sztućców, którego jeszcze niedawno używali pasażerowie klasy biznes. Do nabycia są również wózki do rozwożenia napoi, kamizelki ratunkowe, a nawet kompletne mundury, które nosiły stewardessy.

Tanie połączenia na długich dystansach okazały się nieopłacalne. Co prawda lot z Hong Kongu do Londynu za jedyne 580 dolarów był wielką okazją dla podróżnych, to jednak dla linii lotniczej przynosił wymierne straty.
Źródło:portal Spedycje
Swoją drogą szkoda że nie ma w europie linii która oferowała by bilety za przysłowiową "złotówkę" do USA :(
09/07/2009 20:45  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie