Oasis - kup pamiątki po linii

Prawdziwa gratka dla miłośników lotnictwa. Po bankructwie linii Oasis Airlines, pierwszych tanich linii lotniczych na długich dystansach, w Hong Kongu trwa wyprzedaż ich majątku. Zaledwie pięć dolarów kosztuje na aukcji zestaw sztućców, którego jeszcze niedawno używali pasażerowie klasy biznes. Do nabycia są również wózki do rozwożenia napoi, kamizelki ratunkowe, a nawet kompletne mundury, które nosiły stewardessy. Tanie połączenia na długich dystansach okazały się nieopłacalne. Co prawda lot z Hong Kongu do Londynu za jedyne 580 dolarów był wielką okazją dla podróżnych, to jednak dla linii lotniczej przynosił wymierne straty. Źródło:portal Spedycje Swoją drogą szkoda że nie ma w europie linii która oferowała by bilety za przysłowiową "złotówkę" do USA :(
09/07/2009 20:43  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
cezary 2009-07-10 19:53   
cezary - Profil cezary
nie... nawet za dopłatą dłużej niż 2-3 godziny nie wytrzymam
humbak 2009-07-10 19:50   
humbak - Profil humbak
leemcu: Czyżbyś sugerował, że MOL wybrał się na aukcję po Oasis, aby skupić kilka części i sklecić samoloty transatlantyckie? :o) cezariu: Da się, da się, kwestia ceny. :P
cezary 2009-07-10 19:46   
cezary - Profil cezary
matko moja .. dwie godziny we FRancy wytrzymam ale dłużej się nie da !!!!!!!!!!!
leemc 2009-07-10 19:19   
leemc - Profil leemc
MOL zapowiadał, że w przypadku możliwości nabycia tanio długodystansowych samolotów po upadających liniach pojawi się szansa na uruchomienie lotów do USA, ale czy już realizuje swój plan nie wiadomo.
hleb 2009-07-09 20:45   
hleb - Profil hleb
Prawdziwa gratka dla miłośników lotnictwa. Po bankructwie linii Oasis Airlines, pierwszych tanich linii lotniczych na długich dystansach, w Hong Kongu trwa wyprzedaż ich majątku. Zaledwie pięć dolarów kosztuje na aukcji zestaw sztućców, którego jeszcze niedawno używali pasażerowie klasy biznes. Do nabycia są również wózki do rozwożenia napoi, kamizelki ratunkowe, a nawet kompletne mundury, które nosiły stewardessy.

Tanie połączenia na długich dystansach okazały się nieopłacalne. Co prawda lot z Hong Kongu do Londynu za jedyne 580 dolarów był wielką okazją dla podróżnych, to jednak dla linii lotniczej przynosił wymierne straty.
Źródło:portal Spedycje
Swoją drogą szkoda że nie ma w europie linii która oferowała by bilety za przysłowiową "złotówkę" do USA :(
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama