V Zlot: Sycylia/Malta, 14-20 września, cz.4

28/06/2009 16:48  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
2009-07-20 00:28   
 - Profil
hahahaha, a ja mam ubaw, jak nigdy. Zmierzając do domu...przyspieszam kroku, aby już, aby szybciej, aby zaraz wejść na forum... i pośmiać się do rozpuku! Wreszcie jest ciekawie, wreszcie coś mnie tu przyciąga - ostatni raz taki rozemocjonowany byłem w dzieciństwie, przed każdym kolejnym odcinkiem Dynastii. Niezła...forumNowela. Ale zarzucać coś komuś, co nie do końca - a właściwie - wcale nie jest prawdą - nie jest tutaj nowością. Już niejedni mieli zwidy... Z nieco innej, równie obiektywnej beczki: Cezary zaloguje się po to, aby po jakimś czasie usunąć się po raz enty? Dorośli faceci, a niektórzy zachowują się jak...jak to homoelasticomo, czy jak mu tam, określił. Z drugiej strony...każdemu wolno zakładać, kasować, zakładać, kasować. Ale przypominam Szanownym Państwu, iż ów samoistnie się kasujący delikwent, w ostatnich tchnieniach swojego forumowego życia, w niewybredny, nierzadko chamski, prowokujący i o najostrzejszą reakcję się proszący sposób zachowywał się na forum. Mnie tak naprawdę osobiści zwisa co się tutaj dzieje i "normalnych" na tym forum, prawdziwie obiektywnych i merytorycznych forumowiczów policzyć jestem w stanie na palcach.... nie niech będzie-dwóch rąk. "Ale w koło jest wesoło..." ;)
mrader 2009-07-20 00:25   
mrader - Profil mrader
4tech:myślałem ,że jakiś news z onetu zapodałeś a ty publicznie się obnażasz...hehe
moderator 2009-07-20 00:21   
moderator - Profil moderator
4tech: to sie nazywa najzwyklejsze klamstwo.
4tech 2009-07-20 00:16   
4tech - Profil 4tech
mraderze: nie stety ale nie wiedzialem...
homoelasti 2009-07-20 00:12   
homoelasti - Profil homoelasti
4techu: to jak to z toba wiedziales ze cezary/pipi/tyberiusz to ta sama osoba? pisal do ciebie? nie moge.... panowie... macie tyle lat a zachowujecie sie jak 15 latkowie. a mialo byc tu tak pieknie....
4tech 2009-07-20 00:11   
4tech - Profil 4tech
Chronologia wydarzen w tym watku,ktora doprowadzila do dosc ostrej reakcji z mojej strony....Wszystko zaczelo sie sie od postu TYBERIUSZA: 2009-07-19 14:01 103363 inet20***na ktory ja odpowiedzialem postem powitalnym :
2009-07-19 14:17 103365 82.132*** czyli 16 minut po ukazaniu sie postu TYBERIUSZA...o godzinie 14:22 otrzymalem na poczte wiadomosc od Tyberiusza.."mowiaca o tym ze Tyberiusz to kolega cezarego ktory wlasnie zalozyl konto i ze bedzie jego(cezarego) osoba towarzyszaca na zlocie PMO.... i po tej informacji na priv nastepuje ingerencja moderatora w moj post [Komentarz moderatora: 4tech, cezary (tyberiusz): Myslicie ze moderator to idiota?]... jaki uplynal od pierwszego postu Tyberiusza a wiadomoscia do mnie na priv wynosi 22 minuty...wiec sie pytam drogi moderatorze co ja mam wspolnego z TYberiuszem i Cezarym??Nadarzasz Moderatorze??....o 15:55 otrzymuje pierwsza wiadomosc na priv od moderatora przytaczac jej nie bede gdzyz jej tresc jest zenujaca a zreszta jest adresowana do mnie...odpowiadam na priv zgodnie z prawda ze nie mialem wspolnego z Tyberiuszem i domagam sie przeprosin...o 16:36 nastepna wiadomosc od moderatora na priv,utrzymana w podobnym tonie jak pierwsza...nie zamiennie odpowiadam ze mod jest w bledzie...o 17:10 3 widomosc na priv...mowiaca ze nie nadaza za moim tokiem myslenia...trudno....mysle sobie moderatorze nadazasz w tej chwili??...Prosze o wskazanie badz wykazanie ze wiedzialem iz Tyberiusz to Cezaryn przed komentarzem moderatora w moim poscie z godziny 14:17....no comments drogi moderatorze....co do wiadomosci od pipi...tez dowiadywalem sie z tychze wiadomosci ze cezary probuje sie logowac na forum....i nic wiecej...tresc tychze wiadomosci pozostawie do swojej wiadomosci....
gral 2009-07-20 00:06   
gral - Profil gral
ja to bym mogl w sumie zostac takim spolecznym modem. za darmo bede robil. w zamian bede sobie czytal wszystkie wasze privy :D
mrader 2009-07-20 00:02   
mrader - Profil mrader
4tech:różnie można to interpretować...tak poza tym....udajesz czy faktycznie nie wiedziałeś?;D
aynis 2009-07-19 23:52   
aynis - Profil aynis
Okey, to trzymam kciuki :))
4tech 2009-07-19 23:52   
4tech - Profil 4tech
homoelastic: zanim napisze chronologie zdarzen odpowiem cytatem naszemu koledze ktory najwyrazniej jest jak sam przyznaje slepy..."[cytat]...mam nadzieje ze 4tech bedzie na tyle przyzwoity, że potwierdzi swoja korespondencje z cezarym/pipi/tyberiuszem....[koniec cytatu]
hamburg 2009-07-19 23:51   
hamburg - Profil hamburg
aynis: No tak ;-) To trzymaj jutro kciuki za mnie. Mam zwjedzic dwa mieszkanie gdzie bym mial jeden pokoj w mieszkaniu innych....obydwa mieszkania 10 min na piechote do uniwersytetu.
No i parapetowka byla by juz wtedy nie dlugo i bys mogla przyleciec do VIE ;-))))
gral 2009-07-19 23:49   
gral - Profil gral
az nadto dowolny... a i w 5 czesci juz sie seks pojawil :D
aynis 2009-07-19 23:47   
aynis - Profil aynis
Przynajmniej teraz można pisać na dowolny temat tutaj ;)
mrader 2009-07-19 23:44   
mrader - Profil mrader
mam przewidzenia czy cosik znikło z wypowiedzi homoe...hehe
gral 2009-07-19 23:43   
gral - Profil gral
mrader: przygotowania do zlotu są teraz w części 5. tu jest piaskownica :)
hamburg 2009-07-19 23:43   
hamburg - Profil hamburg
homo: Troche wiecej kultury!!! Zalosne to twoje bluzgi!!
mrader 2009-07-19 23:39   
mrader - Profil mrader
woo...widzę,że przygotowania do zlotu nabierają tempa.:x
homoelasti 2009-07-19 23:39   
homoelasti - Profil homoelasti
4techu: Gdzie przyznał... bo chyba ślepy jestem i nie widze. A tak wogole to chyba jasne ze webmaster ma dostep do zawartosci calego serwisu. Ludzie jestescie zalosni... * Komentarz moderatora: Kultury!
4tech 2009-07-19 23:27   
4tech - Profil 4tech
No niech mnie kule biją!! Oficjalnie moderator przyznał w swoim komentarzu ze ma dostęp do naszych prywatnych wiadomości tego jeszcze nie grali na tym portalu a moderatorze oczywiście ze podam szczegóły, i może dotrze do Ciebie ze nie masz racji, ale to za jakieś 20-30 min jak wrócę z pracy do domciu....normalnie pełna dyskrecja na priv...:))
jsg 2009-07-19 23:25   
jsg - Profil jsg
moderator: inna osoba niż cezary, to są dwie różne osoby
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy