×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowe codeshare LOT-u


"Niemiecka linia lotnicza Condor podpisała umowę o współpracy z Polskimi Liniami Lotniczymi. Dzięki niej pasażerowie na jednym bilecie, w ciągu jednego dnia, z jedną przesiadką będą mogli polecieć z Polski m.in. do Hawany i Punta Cana. Doloty z polskich portów do Frankfurtu i Monachium odbywają się rejsami LOTu na jednym bilecie Condora. Kilkanaście destynacji Condora, które do tej pory nie były dostępne ze względu na brak połączeń z Polski (zbyt późne przyloty do Frankfurtu rejsów Lufthansy, wczesne wyloty Condora z Frankfurtu), teraz jest już dostępne dla polskich pasażerów. Pasażerowie mogą skorzystać z promocyjnych cen. Przewoźnik przygotował 100 tys. biletów w taryfie "Fly Special": - z Niemiec na Majorkę i Ibizę oraz do Malagi i Antalyi można polecieć za 49 EUR*. - z Frankfurtu do Halifaxu, Salvador da Bahia, Santo Domingo, Porlamar i na Seszele można polecieć od 149 EUR*. Cena w jedną stronę ze wszystkimi podatkami, dostępna na wybrane daty i rejsy, liczba miejsc ograniczona. Promocja trwa do godziny 23:59, 27 czerwca 2009 roku i obejmuje podróże do stycznia 2010 roku. Condor oferuje połączenia do następujących destynacji dalekiego zasięgu: Las Vegas, Vancouver, Halifax, Salvador, San Jose, Havana, Santo Domigo, Seszele, Mauritius, Anchorage, Fairbanks, Whitehorse, Punta Cana, Porlamar, Varadero, Puerto Plata, Mombasa, Malediwy, Kilimanjaro, Montego Bay, Zanzibar, Antigua, Santa Lucia, Samana na Dominikanie, La Romana na Dominikanie, Barbados, Holguin, Tobago, oraz do wielu destynacji w basenie Morza Sródziemnego. W sezonie zimowym Condor lata również na Goa, Phuket, Sri Lankę i do Dubaju. Condor należy do największych linii lotniczych na świecie, specjalizujących się w obsłudze kierunków turystycznych. Od sierpnia ubiegłego roku Condor jest członkiem IATA BSP Polska, a od listopada oferuje poza klasą ekonomiczną i biznes (Comfort) również klasę Premium Economy. Za przeloty liniami Condor przysługują punkty dla posiadaczy kart programu Miles&More. " Źródło: portal Spedycje

26/06/2009 17:07,  
<>

gość_799b3 - Profil
gość_799b3
  

  
w 90% lataja jako czarter, ale dobre jest to, ze zawsze mozna zabookowac bezposrednio przez ich strone.
26/06/2009 23:49  

  
"Niemiecka linia lotnicza Condor podpisała umowę o współpracy z Polskimi Liniami Lotniczymi. Dzięki niej pasażerowie na jednym bilecie, w ciągu jednego dnia, z jedną przesiadką będą mogli polecieć z Polski m.in. do Hawany i Punta Cana.

Doloty z polskich portów do Frankfurtu i Monachium odbywają się rejsami LOTu na jednym bilecie Condora. Kilkanaście destynacji Condora, które do tej pory nie były dostępne ze względu na brak połączeń z Polski (zbyt późne przyloty do Frankfurtu rejsów Lufthansy, wczesne wyloty Condora z Frankfurtu), teraz jest już dostępne dla polskich pasażerów.

Pasażerowie mogą skorzystać z promocyjnych cen. Przewoźnik przygotował 100 tys. biletów w taryfie "Fly Special":
- z Niemiec na Majorkę i Ibizę oraz do Malagi i Antalyi można polecieć za 49 EUR*.
- z Frankfurtu do Halifaxu, Salvador da Bahia, Santo Domingo, Porlamar i na Seszele można polecieć od 149 EUR*.
Cena w jedną stronę ze wszystkimi podatkami, dostępna na wybrane daty i rejsy, liczba miejsc ograniczona. Promocja trwa do godziny 23:59, 27 czerwca 2009 roku i obejmuje podróże do stycznia 2010 roku.

Condor oferuje połączenia do następujących destynacji dalekiego zasięgu: Las Vegas, Vancouver, Halifax, Salvador, San Jose, Havana, Santo Domigo, Seszele, Mauritius, Anchorage, Fairbanks, Whitehorse, Punta Cana, Porlamar, Varadero, Puerto Plata, Mombasa, Malediwy, Kilimanjaro, Montego Bay, Zanzibar, Antigua, Santa Lucia, Samana na Dominikanie, La Romana na Dominikanie, Barbados, Holguin, Tobago, oraz do wielu destynacji w basenie Morza Sródziemnego.

W sezonie zimowym Condor lata również na Goa, Phuket, Sri Lankę i do Dubaju.

Condor należy do największych linii lotniczych na świecie, specjalizujących się w obsłudze kierunków turystycznych. Od sierpnia ubiegłego roku Condor jest członkiem IATA BSP Polska, a od listopada oferuje poza klasą ekonomiczną i biznes (Comfort) również klasę Premium Economy. Za przeloty liniami Condor przysługują punkty dla posiadaczy kart programu Miles&More. "
Źródło: portal Spedycje
26/06/2009 17:08  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie