×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Promocja w Air Berlin


ze strony air berlin: airberlin city tour pass - letnia promocja dla młodych dorosłych 16.06.2009 Odwiedź najpiękniejsze miasta Niemiec i Europy za niewielkie pieniądze Już na początku lata latanie liniami Air Berlin staje się jeszcze atrakcyjniejsze niż dotychczas. Wszyscy młodzi ludzie w wieku od 18 do ukończonych 27 lat mogą podróżować taniej w obrębie niemieckiej i europejskiej sieci połączeń linii Air Berlin z kartą "airberlin city tour pass". Z Krakowa Air Berlin oferuje cztery razy w tygodniu przeloty non-stop do stolicy Niemiec - optymalnego punktu wyjścia do zwiedzania innych miast. Kto więc chce poznać inne ciekawe miasta Niemiec i Europy, może po prostu zarezerwować na stronie internetowej airberlin.com/citytour dodatkowe przeloty liniami Air Berlin po cenie specjalnej. Karta "airberlin city tour pass" jest ważna w sumie na pięć lotów w obrębie z góry wybranej sieci połączeń naszych linii lotniczych. W ten sposób można na przykład polecieć z Krakowa do Berlina, dalej z Berlina do Sztokholmu, potem ze Sztokholmu przez Wiedeń znowu do Berlina i z powrotem z Berlina do Krakowa. Ze względu na to, że oferta biletów specjalnych jest ograniczona do 3000 sztuk, zainteresowani nie powinni zbyt długo zwlekać i jak najszybciej zapewnić sobie letnie bilety. Podróże można odbywać w miesiącach lipcu i sierpniu 2009 r. Bilety objęte promocją kosztują 199 euro włącznie ze wszystkimi podatkami i opłatami. Rezerwacje możliwe są wyłącznie na stronie internetowej linii lotniczych (airberlin.com/citytour w języku angielskim lub airberlin.com/citypass w języku niemieckim). Odpowiedni dowód tożsamości należy wysłać mailem lub telefaksem do Service Center Air Berlin.

19/06/2009 15:46,  
<>

gość_5bab6 - Profil
gość_5bab6
  

  
A niby dlaczego górna granica to 27 lat? Jakaś dyskryminacja...
29/06/2009 16:16  

  
Ciekawe oferta, zwlaszcza ze wzgledu na Moskwe, LED oraz Tel Aviv - w miejsca gdzie nie lata FR ;)
20/06/2009 05:56  

  
leemc: Na stronie jest mapka gdzie mozna zobaczyc ktory to trasy sa (wystarczy kliknac na reklame z tym City Tour Pass). Sa miedzy innymi...Moskwa, St. Petersburg, Tel Aviv, Barcelona, Wieden, Zurych, Oslo...wiecej juz nie pamietam ;-)
19/06/2009 23:56  

leemc - Profil
leemc
  
Szkoda, że nie podają jakich połączeń dotyczy ta oferta. W ciemno chyba nikt nie będzie tego brać?
19/06/2009 20:38  

  
ze strony air berlin: airberlin city tour pass - letnia promocja dla młodych dorosłych
16.06.2009

Odwiedź najpiękniejsze miasta Niemiec i Europy za niewielkie pieniądze

Już na początku lata latanie liniami Air Berlin staje się jeszcze atrakcyjniejsze niż dotychczas. Wszyscy młodzi ludzie w wieku od 18 do ukończonych 27 lat mogą podróżować taniej w obrębie niemieckiej i europejskiej sieci połączeń linii Air Berlin z kartą "airberlin city tour pass".

Z Krakowa Air Berlin oferuje cztery razy w tygodniu przeloty non-stop do stolicy Niemiec - optymalnego punktu wyjścia do zwiedzania innych miast. Kto więc chce poznać inne ciekawe miasta Niemiec i Europy, może po prostu zarezerwować na stronie internetowej airberlin.com/citytour dodatkowe przeloty liniami Air Berlin po cenie specjalnej. Karta "airberlin city tour pass" jest ważna w sumie na pięć lotów w obrębie z góry wybranej sieci połączeń naszych linii lotniczych. W ten sposób można na przykład polecieć z Krakowa do Berlina, dalej z Berlina do Sztokholmu, potem ze Sztokholmu przez Wiedeń znowu do Berlina i z powrotem z Berlina do Krakowa. Ze względu na to, że oferta biletów specjalnych jest ograniczona do 3000 sztuk, zainteresowani nie powinni zbyt długo zwlekać i jak najszybciej zapewnić sobie letnie bilety. Podróże można odbywać w miesiącach lipcu i sierpniu 2009 r.

Bilety objęte promocją kosztują 199 euro włącznie ze wszystkimi podatkami i opłatami. Rezerwacje możliwe są wyłącznie na stronie internetowej linii lotniczych (airberlin.com/citytour w języku angielskim lub airberlin.com/citypass w języku niemieckim). Odpowiedni dowód tożsamości należy wysłać mailem lub telefaksem do Service Center Air Berlin.
19/06/2009 15:48  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie