Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Od 18.06.2009 do Włoch tylko z paszportem

cezary
cezary
Od 18 czerwca do 15 lipca na włoskich granicach przywrócona zostanie kontrola graniczna, także dla osób przyjeżdżających z innych krajów Unii Europejskiej - poinformował rzecznik prasowy MSZ Piotr Paszkowski. / źródło Rzeczpospolita

17/06/2009 17:44,  
<>

gość_dad14 - Profil
gość_dad14

Cezary,twoj post jest jak croissant z musztarda..cos o AZ,cos o tshirt,o samolocie AirOne...humm...
20/06/2009 02:55  

cezary - Profil
cezary

paolo-79: W Rzymie po przylocie w dniu 19.06.09 nikt nie sprawdzal dokumentow tozsamosci. Paolo-79 nie odwiedzalem Italii tylko lecialem przez Italie z Polski do Anglii. A balaganik jaki byl taki jest. Jutro wystapie na BARDZO WAZNEJ rodzinnej uroczystosci w t-shirt dzieki AZ. Dodam tylko ze samoloty Air One sa sliczne i pachna nowoscia :)
20/06/2009 02:51  

gral - Profil
gral

zlot nie może się doczekać, aby poznać mariana i marianową :P PS. a ty dalej galway???
19/06/2009 14:49  

ja też uwielbiam hiszpanie/włochy i wyluzowany tryb życia mieszkańców. już się nie mogę doczekać zlotu i tygodniowego pobytu na wyspie :)))
19/06/2009 13:35  

Troche adrenaliny nam nie zaszkodziło, jak kierowca autobusu na FCO jadącego z gatea do samolotu podczas jazdy zajęty był pisaniem smsa tak, że tylko ostre chamowanie uratowało nas przed zderzeniem z wózkiem na bagaże.Ale rozbrajający uśmiech kierowcy i szczere "tutto bene" uspokoiło sytuację :)
19/06/2009 13:06  

skaszli - Profil
skaszli

Paolo-79 masz rację, ja uwielbiam ten "chaos" w wydaniu włoskim czy hiszpańskim i nie odbieram tego oczywiście jako chaos, ale specyfika tego regionu europy, która mi się podoba, i zazdroszczę ci paolo-79 ze jesteś tam na co dzień (prawie :))
pozdro z Pomorza i Kujaw ( wolę Lazio )
19/06/2009 11:23  

jak zwykle paolo wpada puści kilka bąków i znów znika ;-)
18/06/2009 17:05  

paolo-79: ledwie co dzień sie rozpoczął a Ty już obrazasz i prowokujesz, czy ja coś napisałem na temat Wloch? dla Twojej świadomości i wiedzy nie jeżdżę do Wloch na wakacje gdyż nie jest to ani mój ulubiony kierunek a także nie moje "klimaty"...
18/06/2009 06:57  

to po cholere odwiedzasz ten kraj jesli jest tam wszystko takie okropne,smieszne,leniwe...zal mi tych wszystkich cezarych i 4tech-ow ktorzy wysmiewaja Italie na kazdym kroku a potem jada tam na wakacje...[OT] Komentarz moderatora: trochę więcej kultury paolo
18/06/2009 06:03  

cezary - Profil
cezary

gralu: pewnie że z dowodem też, ale w tytule wątku by się nie zmieściło :) Ale na prawo jazdy to już nie wjedziesz do Włoch. Wszystko przez szczyt szefów państw i rządów G8. Przy okazji w piątek sprawdzę czy na FCO mają już takie nowoczesne automatyczne bramki jak w STN lub OPO. Żeby nie stać w kolejce... bo jak można się spodziewać będzie totalny bałagan. Strajk niepotrzebny. Wystarczy "sumienna i wydajna praca" we włoskiej wersji :D
17/06/2009 18:47  

A to nowina... Czyżby zapowiedź tzw. włoskiego strajku?
17/06/2009 18:34  

gral - Profil
gral

spokojnie cezary, z dowodem na pewno też. a w ogóle to jaka to specjalna okazja? co znowu wymyślili?
17/06/2009 18:25  

cezary - Profil
cezary

Od 18 czerwca do 15 lipca na włoskich granicach przywrócona zostanie kontrola graniczna, także dla osób przyjeżdżających z innych krajów Unii Europejskiej - poinformował rzecznik prasowy MSZ Piotr Paszkowski. / źródło Rzeczpospolita
17/06/2009 17:45  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu: