Brak lotów Wrocław - Monachium 18.07-23.08?

Czy wiecie może, dlaczego od 18.07 do 23.08 LOT nie będzie operował na trasie WRO-MUC o 7.15? Korzystam z niego co tydzień, a tu taki klops. Poza Warszawą to jedyne poranne połączenie w świat, zwykle bardzo dobrze obłożone, stąd po prostu ciekawi mnie, co może być powodem? Tym bardziej, że samolot będzie stał w tym czasie bezczynnie na płycie.
07/06/2009 14:40  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
tomic 2009-07-16 17:53   
tomic - Profil tomic
.. no i LO na szczęście poszedł po rozum do głowy i w ostatniej chwili "odwiesił" te rejsy (nie będzie ich tylko przez pierwszy tydzień). Od początku uważałem to zawieszenie za idiotyczne.
hamburg 2009-06-11 12:32   
hamburg - Profil hamburg
gregory: Ty i te twoje ,,ukryte´´ promocje ;-)
gregory 2009-06-10 22:29   
gregory - Profil gregory
tomic: np. ja:) Zakupiłem dzisiaj bilet do Belgradu, LO ma ciekawe ceny w "ukrytej" promocji.
4tech 2009-06-10 22:24   
4tech - Profil 4tech
ech..zaraz tetnicy:))....a to ze kilka lotnisk ktore pozostaly do "zagospodarownia" przez LH to fakt...najwidoczniej LO nie widzi potencjalu na tych lotniskach..i nic ze co roku ok.100 tys mieszkancow regionu kuj-pom. korzysta z lotnisk w WAW i POZ oraz GDN..w BZG nie ma potencjalu...na loty LO...
tomic 2009-06-10 22:21   
tomic - Profil tomic
cezary: idealnie to określiłeś: nieudolność. Wystarczy trochę zdrowego rozsądku by zauważyć że samolot nocujący w SZZ musi gwarantować niezły LF.. ale nie, oni kombinują z Pekinami, Zagrzebiami i Belgradami (kto tam będzie latał?) a na własnym podwórku nie widzą możliwości bezpośrednio rozwijających własny hub.. Naprawdę zaczynam wierzyć w tę historyjkę o hoteliku dla pilotów.
cezary 2009-06-10 22:15   
cezary - Profil cezary
4tech: gdym Ci odpiasał na temat żółwika to zabki mi ząbkami rzucą mi się do tętnicy szyjnej więc napiszę na temat wątku : Niech wszystkie polskie regionalne lotniska mają połączenie z Monachium lub Frankfurtem linią Lufthansa !!
4tech 2009-06-10 21:59   
4tech - Profil 4tech
cezary: ten żółwik sie nie rusza:) jak nasze LO....
cezary 2009-06-10 21:53   
cezary - Profil cezary
tomic: chyba zbyt często wałkowaliśmy, ale to BARDZO bolesny temat dla mieszkanców zachodniopomorskiego :) Niech wreszcie LH wskoczy i wykorzysta nieudolność LOT. Marzę o tym !!!!!
4tech 2009-06-10 21:51   
4tech - Profil 4tech
najsmiesniejsze jest to ze paolo-79 pisal o ile dobrze pamietam o popoludniowym rejsie...ale nie jestem tego pewien...fakt po jednym rejsie czy nawet dwoch nie mozna wyciagac wnioskow ze dana trasa/rejs jest beee...
tomic 2009-06-10 21:49   
tomic - Profil tomic
Obiema rękami podpisuję się za to pod oburzeniem cezarego za likwidację połączenia do WAW. Jak takie duże miasto może nie mieć żadnego wieczornego powrotu / porannego wylotu biznesowego? Mam znajomych, którzy dokładnie z tego powodu muszą dojeżdżac do Berlina a LOTowski hub w WAW w tym czasie pustoszeje.. Nie zdziwię się gdy LH wkrótce wskoczy do SZZ na to miejsce.. ale ten temat pewnie już nieraz wałkowaliście :)
tomic 2009-06-10 21:46   
tomic - Profil tomic
szot: ok, jesli nie z WRO to maja te czartery jakis sens. W wolnej chwili przestudiuje sobie jednak jak ten samolot jest w stanie sie wydostac z WRO (z tego co zauwazylem to nocuja tu zwykle 3 euroloty)
tomic 2009-06-10 21:44   
tomic - Profil tomic
marecki: też nie cierpię wymądrzania się na temat LF przy jednostkowych przelotach, wypowiadam się jednak tylko jak jest w poniedziałki i (czasami) we wtorki według obserwacji moich i znajomych (FT), korzystamy z tych połączeń praktycznie co tydzień od wielu miesięcy.
szot 2009-06-10 21:27   
szot - Profil szot
tomic: czasami LOT ma zlecenia na rejsy czarterowe właśnie na ATRach i jeśli jest mała grupa, puszcza ATR. Nie pierwszy raz i nie ostatni już tak jest. A czarter nie z WRO.
marecki 2009-06-10 21:26   
marecki - Profil marecki
nie ma sensu rozważanie kwestii obłożenia lotów na podstawie jednostkowych informacji dotyczących w dodatku czyjegoś pojedynczego lotu na danej trasie
tomic 2009-06-10 21:24   
tomic - Profil tomic
szot: trochę dziwi mnie wytłumaczenie, ze samolot pojdzie na inne połączenia - może tu chodzić faktycznie tylko o czarterowe bo żadne nowe rejsowe nie dochodzi.. ale czarter codziennie, z Wrocławia i do tego takim małym samolocikiem?
tomic 2009-06-10 21:22   
tomic - Profil tomic
4tech: na szczęście to tylko czasowe zawieszenie, ale wydaje mi się i tak bez sensu . paolo-79 mial pewnie na mysli poranny lot LH do MUC, który faktycznie latał często pusty - wylot o 7 rano z MUC umozliwial tylko point-to-point - i po kilku miesiącach został słusznie zlikwidowany. Co innego typowo przesiadkowe połączenie LOTu. Przynajmniej w poniedziałki i wtorki jeszcze nigdy nie trafiłem na LF poniżej 75% (mogliby przynajmniej oba te dni zostawić).
cezary 2009-06-10 20:38   
cezary - Profil cezary
that: może w drugą stronę, muc-ktw było więcej ? :)
that 2009-06-10 17:58   
that - Profil that
4tech: ciekawe, czy ktw-muc LO tez skasuja, kiedys lecialem i 4 paxow bylo :))
szot 2009-06-10 17:43   
szot - Profil szot
4tech: wiem, bo pamiętam jego wypowiedź :)
4tech 2009-06-10 17:34   
4tech - Profil 4tech
szot:ja tylko cytowalem paolo-79 gdyż to jego osoba podała takowa informacje:) czy jest ona prawdziwa w swojej treści tego nie wiem... jasne jest ze są kierunki/ rejsy mniej lub bardziej obłożone jeśli chodzi o ilość paxow, jaki jest powód ze LO zawiesiło/skasowalo ten konkretny rejs, nie wiem może to tylko czasowe? swoją drogą LO powinien pomyśleć o rozwoju siatki połączeń z innych portów regionalnych nie tylko z wielkiej z 6 lotnisk w PL
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy