Wątek dowolny. Szybki lub wolny.

Ktokolwiek, cokolwiek na temat i nie na temat ma coś do napisania. Zapraszam :)
07/06/2009 00:12  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
cezary 2009-06-07 19:23   
cezary - Profil cezary
Wielokrotnie byłem na tym dworcu, ale bagażu tam nigdy nie musiałem zostawiać. Nawet nie wiem czy to jest przechowalnia ręczna czy taka szafkowa. Jak szafkowa to zdecydowanie Ci odradzam zostawianie bagażu. Dworzec piękny ale aż sie roi tam od złodziejsko-żebraczego towarzystwa.
rafciooo77 2009-06-07 18:58   
rafciooo77 - Profil rafciooo77
Macie jakiś doświadczenia, dobre lub złe z przechowalnią bagażu na dworcu kolejowym Roma Termini ?? Czy może się zdarzyć, że na przykład nie będzie już wolnych miejsc??
marecki 2009-06-07 17:14   
marecki - Profil marecki
wczoraj powiedzieli, że rezerwacje będzie można złożyć od poniedziałku po naprawieniu systemu
cezary 2009-06-07 16:57   
cezary - Profil cezary
marecki: obym nie był złym prorokiem ale skoro jest problem informatyczny z zakupem biletu (znamy takie przypadki, oj znamy) to wróży KONIEC ! Ciekawe czy przez call center bilet można jeszcze kupić. I czy potwierdzenie dotrze na adres e-mail...
marecki 2009-06-07 16:53   
marecki - Profil marecki
cezary: już od wczoraj są problemy ze stroną LOTu; chciałem wczoraj kupić bilety i nie zakłada rezerwacji i do tego blokuje kase na karcie:) podobno problem informatyczny z systemem mają, jak mnie poinformowali telefonicznie.
cezary 2009-06-07 16:11   
cezary - Profil cezary
Cytat ze strony LOT: "Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, ze z przyczyn technicznych niezależnych od PLL LOT, w chwili obecnej nie ma możliwości zakupu biletu na podróże rozpoczynające się w dniu dzisiejszym (tj. 7 czerwca 2009)."

Czyżby początek końca ?
cezary 2009-06-07 00:14   
cezary - Profil cezary
Ktokolwiek, cokolwiek na temat i nie na temat ma coś do napisania. Zapraszam :)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy