Problemy z platnoscia w Ryanair

Mam prosbe o pomoc. Wiem ze kiedys juz to bylo walkowane, ale nie moge znalezc. Chodzi o platnosc za przelot Franca ( to moja pierwsza proba z nimi) VE mbanku. Po kilku probach placenia, wymyslilem zeby nie podawac CVV i przeszlo... Ale teraz od kilku dni mam status niepotwierdzone, platnosc oczekujace i tyle, cisza. Zaplacona kwota 5 euro, nalezna kwota 0 euro i mam czekac na email. Ale emaila nie ma stan konta blogo nienaruszony i nie wiem co robic. Dzwonic do nich wyszlo by drozej niz tour d'Europe z nimi a termin sie zbliza. Czyzby jednak VE nie dzialala? To dlaczego przeszlo i napisali ze zaplacona kwota. Moze ktos mi pomoc co robic?
02/06/2009 10:38  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
chmurka 2009-06-02 13:40   
chmurka - Profil chmurka
No wlasnie... Czlek placi zwykla Visa w necie, to jest troche przyglupi z taka VE. Tak czy siak, jak zwykle mozna na Was polegac.
humbak 2009-06-02 12:26   
humbak - Profil humbak
heheeh, no tak.. te zerowe limity w mBanku ustawione jako domyślne... hihiihhi
chmurka 2009-06-02 12:21   
chmurka - Profil chmurka
Bingo! Poprawilem limity na karcie do internetu ( bylo 0zl :-)) i przeszlo. ( chociaz tez dopiero za 2gim razem)Bardzo dziekuje za pomoc. Pzdr,
4tech 2009-06-02 11:58   
4tech - Profil 4tech
chmurka: a masz uaktywniona opcje zakupow przez internet w mBanku??
chmurka 2009-06-02 11:55   
chmurka - Profil chmurka
I znowu pudlo. Bede musial sprobowac karte kredytowa z haraczem. Dzieki za pomoc.
chmurka 2009-06-02 11:50   
chmurka - Profil chmurka
Sprobowalem 2x, moja karta i zony i teraz to mi nawet odrzuca platnosc. Beznadzieja.
gregory 2009-06-02 11:23   
gregory - Profil gregory
Może podczas wpisywania danych cena się zmieniła i system nie przyjął płatności? Albo sesja wygasła w przeglądarce. Po prostu spróbuj jeszcze raz.
chmurka 2009-06-02 11:08   
chmurka - Profil chmurka
Nie przekroczylem limitow. Moge sprobowac jeszcze raz; z tego wynika ze wg Ciebie juz powinno byc zaplacone. A moze to dlatego ze przelot z Weeze do Bydgoszczy jedna strone i platnosc w Euro a nie PLN. Ale to nie powinno byc przeszkoda przeciez. Ehh...
gregory 2009-06-02 11:03   
gregory - Profil gregory
Sprawdź czy nie przekroczyłeś limitów dziennych/ilościowych/kwotowych w mBanku. Jeśli nie masz blokady na karcie, spróbuj jeszcze raz zarezerwować. CVV rzeczywiście nie trzeba podawać przy VE.
chmurka 2009-06-02 10:43   
chmurka - Profil chmurka
Mam prosbe o pomoc. Wiem ze kiedys juz to bylo walkowane, ale nie moge znalezc. Chodzi o platnosc za przelot Franca ( to moja pierwsza proba z nimi) VE mbanku. Po kilku probach placenia, wymyslilem zeby nie podawac CVV i przeszlo... Ale teraz od kilku dni mam status niepotwierdzone, platnosc oczekujace i tyle, cisza. Zaplacona kwota 5 euro, nalezna kwota 0 euro i mam czekac na email. Ale emaila nie ma stan konta blogo nienaruszony i nie wiem co robic. Dzwonic do nich wyszlo by drozej niz tour d'Europe z nimi a termin sie zbliza. Czyzby jednak VE nie dzialala? To dlaczego przeszlo i napisali ze zaplacona kwota. Moze ktos mi pomoc co robic?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy