Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Problem z odprawa

Może się ktoś dzisiaj odprawiał w Ryanair bo jak ja próbuje pokazuje mi się komunikat:"Nie możemy zlokalizować trasy podróży....." Nie wiem czy to jest błąd systemu czy coś z moimi rezerwacjami

30/05/2009 16:19,  
<>

gość_e351f - Profil
gość_e351f

próbowałem od samego rana i dopiero niedawno mi się udało ,mimo wszystko dzięki
30/05/2009 17:05  

michalebe: Opcja 3 najczesciej nie dziala poprawnie. Najlepsza jest Opcja 1. Ale ciesze sie, ze zadzialolo w koncu, bo system FRancy ma wiele brakow.
30/05/2009 16:48  

Próbowałem i to nie działało wiec wpisałem trasę powrotna i się udało. trzecia opcja w odprawie nie wchodziła w grę bo jak się ma dwie rezerwacje na ten sam dzień i na ten sam kierunek to nie można się odprawić korzystają z 3 opcji , dzięki stenusie za pomoc
30/05/2009 16:39  

michalebe: A pobierasz swoja trase uzywajac numeru rezerwacji i numeru karty platniczej, czy tez korzystasz z tych opcji z poborem trasy z do?
30/05/2009 16:32  

Może się ktoś dzisiaj odprawiał w Ryanair bo jak ja próbuje pokazuje mi się komunikat:"Nie możemy zlokalizować trasy podróży....." Nie wiem czy to jest błąd systemu czy coś z moimi rezerwacjami
30/05/2009 16:23  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu: